نظرسنجی: اگر اين تاپيك رو خونديد آخر سر نسل بعد چ كار ميكنيد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فقط كنسول ميگيرم
54.84%
17 54.84%
فقط PC ميگيرم
16.13%
5 16.13%
هر دو را ميگيرم
29.03%
9 29.03%
در کل 31 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخر سر نسل بعد چ كار كنيم؟
Exclamation 
راستش رو بخاهيد من اين موضوع رو رفتم تو بخش گفتگوي آزاد بزارم ولي گفت شما دسترسي نداريد.
خوب حالا اصل مطلب.
من امروز به نتايج جالبي رسيدم كه باعث شد بفهمم اين دعوا هاي كنسولي حداقل تو ايران بي معنيه!
با دوستان كه بحث كرديم فهميدم كه خيلي ها شرايط آنلاين بازي كردن رو ندارن.
خب اشكالي نداره ولي من يه سوال دارم:
يعني واقعاً حاضريد براي نهايتاً ١٠ ساعت سرگرم شدن حدود ٢٠٠ هزار تومن پول بدين؟!
اصلاً اين كار عاقلانس؟!
ببخشيد ميگما ولي ياد حرف دان متريك افتادم كه ميگفت :
اگه اينترنت نداريد(يعني شرايط بازي آنلاين رو نداريد)بريد X360 بگيرد.
نميگم اين حرف درسته و اگه بد برداشت بشه تازه توهين هم هست ولي واقعاً اصلاً به حرفش فكر كرديد؟
با اين شرايط اي كه من يكي ميبينم حداقلش تو ايران نسل بعد نسل كنسولا نيست و همه سراغ Pc ميرن.
واقعاً حساب كني Pc كاملاً به صرفه تره براي كسايي كه نميتنن يا نميخان آنلاين بازي كنين.
حتي براي كسايي كه ميخان با حداقل هزينه آنلاين بازي كنن بازم به صرفه تره،چون الان قيمت CD Key خيلي كمتر از بازي هاي اورج X360 و Ps3ه.
يه بار حدود ٢.٥ ٣ يا نهايتاً ٤ پياده ميشي براي بستن سيستم ولي بعدش راحتي بازي كپي ميخري.
بعد ٣ ٤ سالم يه هزينه ي حدوداً ٥٠٠ تومني ميكني و دوباره راحت.
ولي كنسولاي نسل بعد تو ضمينه ي بازي اينجور كه بوش مياد دهن خيلي ها رو سرويس ميكنه.
من كه خودم به شخصه يه Pc ميبندم و يه X1.
حالا اينا نظرات من بود.
حالا شما هم اگر نظري داريد بديد.
(خاهشاً بحث تاپيك رو خراب نكنيد)
پاسخ
revenge جان شما فکر میکنی من و خیلی از دوستای دیگه تو این نسل همه ی بازی های ps3 رو میخریدیم؟
یکی دو تا بازی میخریدیم اولش بعدش که هر بازی ای اومد میرفتیم این بازی قدیمی رو میدادیم 20 تومن هم روش میزاشتیم بازی جدید میگرفتیم
مشکلی نیست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(08-13-2013, 01:35 AM)'nathan drake' نوشته است: revenge جان شما فکر میکنی من و خیلی از دوستای دیگه تو این نسل همه ی بازی های ps3 رو میخریدیم؟
یکی دو تا بازی میخریدیم اولش بعدش که هر بازی ای اومد میرفتیم این بازی قدیمی رو میدادیم 20 تومن هم روش میزاشتیم بازی جدید میگرفتیم
مشکلی نیست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ناتان دريك عزيز ولي اون زمان بازي ها نهايتاً ٧٠ ٨٠ بود.
من كه خودم به شخصه X1 ميگرم و هيچ وقت هم كپي خورش نميكنم.
ولي بعضيا دليلاي مهمي دارن.
خيلي ها نميتنن واسه ي بازي ٢٠٠ تومن حدوداً بدن.

پاسخ
(08-13-2013, 01:41 AM)'Revenge' نوشته است:
(08-13-2013, 01:35 AM)'nathan drake' نوشته است: revenge جان شما فکر میکنی من و خیلی از دوستای دیگه تو این نسل همه ی بازی های ps3 رو میخریدیم؟

دو تا بازی اول کار میخری تمومه دیگه.عزیز من کل این نسل رو با PS3 این کار رو کردم.اینجوری هم به خودم احترام گذاشتی هم به کمپانی سازنده ی بازی که واسش زحمت کشیده

پاسخ
(08-13-2013, 01:44 AM)'nathan drake' نوشته است:
(08-13-2013, 01:41 AM)'Revenge' نوشته است:

دو تا بازی اول کار میخری تمومه دیگه.عزیز من کل این نسل رو با PS3 این کار رو کردم.اینجوری هم به خودم احترام گذاشتی هم به کمپانی سازنده ی بازی که واسش زحمت کشیده

خب اقا قبول ولي مثلاً The devision يا Ryse يا Quantum break و... كه مختص كنسولان به كنار ولي مثلاً كال اف هاي بعدي چي بتلفيلد هاي بعدي چي؟
يا كلاً مولتي پلتفورم هاي بعدي.
اين نسل همه راحت بودن چون بازي هاي مولتي پلتفورم رو روي X360 ميزدن و بعضي از انحصاري ها روي Ps3 اورج.
ولي اين نسل X360 كپي اي ديگه وجود نداره و ما بايد به نظر من به اجبار از Pc براي كپي استفاده كنيم.

پاسخ
پی سی خیلی بهتره و بازی هاشم به صرفه تره ولی واسه ما هایی که چند ساله با کنسول بازی میکنیم سخته با کیبورد و موس بازی کنیم
خود سعید میفهمه من چی میگم من به شخصه اصلا بلد نیستم با موس نشونه گیری کنم
واسم سخته که با کیبورد کارکتر بازی رو اینور اونور کنم
مثلا وقتی تو بازی میگه دکمه E رو فشار بدید باید سه ساعت دنبال E بگردم تا من E رو بزنم مردم بازی تموم شده رفته
من حاضر نیستم واسه هشت سال گیم بازی کردن پی سی جمع کنم
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

پاسخ
بحث جالبيه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من كه يه PS4 ميگيرم( وقتى هك شد) و هر بازى كپى رو نهايتاً ١٥ هزار تومن ميخرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

با محمد امين هم موافقم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من بلد نيستم با موس و كيبورد بازى كنم و نهايتاً بازى ها استراتژى رو با موس و كيبورد انجام ميدم چون چاره ديگه اى نيست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-13-2013, 02:10 AM)'xbox infinite' نوشته است: پی سی خیلی بهتره و بازی هاشم به صرفه تره ولی واسه ما هایی که چند ساله با کنسول بازی میکنیم سخته با کیبورد و موس بازی کنیم
مثلا وقتی تو بازی میگه دکمه E رو فشار بدید باید سه ساعت دنبال E بگردم تا من E رو بزنم مردم بازی تموم شده رفته

خب از اين دسته هاي مخصوص Pc كه خود مايكرو توليد ميكنه استفاده ميكنيم.
همون دسته ي Xbox كه به Pc وصل ميشه و اگه كنفرانس EA رو ديده باشي ميبيني كه سر بتلفيلد ٤ گيمر هاي Pc بعضي هاشون دارن از دسته ي X1 روي Pc استفاده ميكنن.

پاسخ
(08-13-2013, 02:28 AM)Revenge نوشته است:
(08-13-2013, 02:10 AM)'xbox infinite' نوشته است: پی سی خیلی بهتره و بازی هاشم به صرفه تره ولی واسه ما هایی که چند ساله با کنسول بازی میکنیم سخته با کیبورد و موس بازی کنیم

همون دسته ي Xbox كه به Pc وصل ميشه و اگه كنفرانس EA رو ديده باشي ميبيني كه سر بتلفيلد ٤ گيمر هاي Pc بعضي هاشون دارن از دسته ي X1 روي Pc استفاده ميكنن.

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
ولی من از یه چیزه پی سی میترسم اونم حمایت بازی سازهاست
الان راکاستار جی تی ای رو واس پی سی تایید نکرده ( احتمالا تایید میکنه )
در حالی که روی ایکس باکس وان انحصاری های جالبتر و متنوع تری هم هست
بنظر من پی سی زیاد واسه بازی کردن خوب نیست
[تصویر:  41100370207702823958.jpg]

برو که هــــیچی بین ما نی اصلا
زندگیم با تو پاشید از هم
من به نبود تو راضی هستم
چون تو رفتی و گذاشتی خالی دستم

پاسخ
(08-13-2013, 02:47 AM)'xbox infinite' نوشته است:
(08-13-2013, 02:28 AM)'Revenge' نوشته است:

خب بازم 

اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
ولی من از یه چیزه پی سی میترسم اونم حمایت بازی سازهاست
الان راکاستار جی تی ای رو واس پی سی تایید نکرده ( احتمالا تایید میکنه )
در حالی که روی ایکس باکس وان انحصاری های جالبتر و متنوع تری هم هست
بنظر من پی سی زیاد واسه بازی کردن خوب نیست
خب بازم يه قدم جلو تريم و بازي هاي مولتي پلتفورم رو روي Pc ميزنيم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان