امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بازی نامه نویسی آنلاین در فروم توسط بنده
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان خواستم با دوستانی که به رشته داستان نویسی و بازی نامه علاقه دارند خبر دهم که کلاس های من از امروز به لطف خدا عضو گیری را آغاز می کنیم تا چهارشنبه و کلاس های آموزشی مان را شروع می کنیم.
من نویسنده بازی نامه شرکت RED CAP می باشم.Confused74: کلاس کاملا رایگانه
ثبت نام کنندگان: محمد جواد
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
(12-23-2012, 04:51 PM)amirhossein نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان خواستم با دوستانی که به رشته داستان نویسی و بازی نامه علاقه دارند خبر دهم که کلاس های من از امروز به لطف خدا عضو گیری را آغاز می کنیم تا چهارشنبه و کلاس های آموزشی مان را شروع می کنیم.
من نویسنده بازی نامه شرکت RED CAP می باشم.Confused74:
من آماده ام.به نظر من خیلی خوبه.دوستان بیاید عضو شید.تا یک بازینامه نویس توی سایت هست و داره رایگان و با عشق این کار رو انجام میده چرا استفاده نکنیم؟البته من علاقه هم دارم.من هستم امیرحسین جان.Confused29:Confused24:Confused74:Confused25:
پاسخ
دوست عزیز اقای نوروزی ...
ما چند نوع داستان داریم ؟؟؟
پاسخ
(01-10-2013, 09:45 PM)Mr.payne نوشته است: دوست عزیز اقای نوروزی ...
ما چند نوع داستان داریم ؟؟؟
حماسی و عشقی و ماجرایی و ترسناک و فابل و ...
می خواهید امتحان کنید من را؟
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
خب اول یک امتحان ازتون می گیرم بعدا می تونید تدریس کنید
با پ.خ براتون می نویسیم .
پاسخ
چه جوری همینجا؟من هم هستم ولی یه خورده اطلاعات بدید در مورد شرایطشو ... Confused29:Confused74:
Confused25:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
شرایط نداره ههمه می تونند با کمی تخیلConfused25:
فقط اللهConfused29:

پاسخ
(01-14-2013, 01:35 PM)amirnoroozi نوشته است: شرایط نداره ههمه می تونند با کمی تخیلConfused25:
من یه بازی نامه نوشتم.توی نقد و بررسی گذاشتم ولی بخاطر اخطار هام هنوز روی فروم گذاشته نشده(بازی نامه (ایده بازی) هر موقع گذاشته شد و اومد برای شما می فرستم.Confused25:Confused25:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,256 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,941 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,772 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,870 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا ARK1375 187 44,268 08-22-2016, 07:38 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان