امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای بازی FIFA 15 روی دایرکس 10
به نام خدا
 ابتدا فایل اجرایی dxcpl.exe را دانلود و نصب کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.1- ابتدا فایل اجرایی dxcpl.exe را دانلود و نصب کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.
لینک دانلود :http://s5.picofile.com/d/df659173-5fa6-4.../dxcpl.rar
 2- – به منوی Start بروید و در قسمت جستجوی برنامه عبارت “dxcpl.exe ” را تایپ نمایید.
 ۲- با پیدا کردن Directx Properties روی آن دابل کلیک کنید، تا پنجره مربوطه باز شود..
3- از بالا پنجره Directx Properties گزینه Edit List را بزنید و حالا فایل اجرایی بازی fifa15.exe و fifaconfig.exe را به لیست اضافه نمایید و گزینه Apply را از پایین بزنید تا بازی شما با Directx 10 اجرا شود.
مسیر فایل fifa15.exe :C:/Program Files (x86)/Origin Games/FIFA 15/fifa15.exe
مسیر فایل fifaconfig.exe هم به صورت زیر است:C:/Program Files (x86)/Origin Games/FIFA 15/fifasetup/fifaconfig.exe
این دو تا مسیر را در Edit List پنجره Directx Properties اضافه می کنید به روش بالا.
هدف از آموزش بالا اضافه کردن دو فایل اجرایی fifa15.exe و fifaconfig.exe به لیست ساپورت بوسیله DirectX 10 است.

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام، این روش اجرایی هست ولی متاسفانه با فریمی بسیار پایین ( در حد 1 و 2) مواجه هستیم، تشکر.
پاسخ
سلام آقا من این فیفا رو نصب کردم کامل هم نصب شده ولی وقتی می زنم برم تو بازی هیچ اتفاقی نمی افته .
نرم افزاره اوریجین میاد رو صفحه و دیگر هیچ
پاسخ
سلام
منظورت چیه تو start تایپ کنم dxcpl.exe ؟؟؟
اگه منظورت تو start ویندوز هست تایپ می کنم چیزی نمیاد؟
مشکل چیه؟
پاسخ
(03-05-2015, 09:09 PM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام
مشکل چیه؟

شما dxcpl.exe رو دانلود کن بعد اجرا سرچ نکن
i'm Hamidreza
i like ubisoft
i love WATCHDOGS
Damn GTA
Go:www.facebook.com/billgatesgroup
[تصویر:  Watch-Dogs-Artwork-2.png]

پاسخ
(03-05-2015, 09:09 PM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام
مشکل چیه؟

داداش یک نرم افزار هست که باید دانلود کنی و بعد توی استارت اسمش رو وارد کنی تا اجرا کنی برنامه رو الان لینک رو برات میذارم
http://game2dl.com/images/dxcpl.rar
پاسخ
محمد امین جان
اول تبریک برا تگی که گرفتی این چند وقت نبودم
دوم این که منم دانلود میکنم بعد که تو استارت اسمش رو میزنم خود نرم افزار میاد ولی باید طبق اموزش باید Directx Properties بیاد
در ضمن تو اموزش گفته دابل کلیک ولی تو استارت بایه کلیک هم باز میشه
پس منظور استارت ویندوز نیست
پاسخ
(03-05-2015, 09:23 PM)Purya_Cr7a نوشته است: محمد امین جان
اول تبریک برا تگی که گرفتی این چند وقت نبودم
دوم این که منم دانلود میکنم بعد که تو استارت اسمش رو میزنم خود نرم افزار میاد ولی باید طبق اموزش باید Directx Properties بیاد
در ضمن تو اموزش گفته دابل کلیک ولی تو استارت بایه کلیک هم باز میشه
پس منظور استارت ویندوز نیست

مرسی
داداش به این لینک برو همه توضیحات لازمه داده شده
http://www.game2dl.com/1393/06/fifa-15-f...reeze-lag/
پاسخ
بابا
منظور کدوم استارت هست؟
تو خود نرم افزار که استارتی نیست
استارت ویندوز هم که نیست
پس چیه؟
پاسخ
(03-05-2015, 09:31 PM)Purya_Cr7a نوشته است: بابا
منظور کدوم استارت هست؟
تو خود نرم افزار که استارتی نیست
استارت ویندوز هم که نیست
پس چیه؟

ببین داداش تو اول برنامه رو نصب کن و بعد برو توی استارت ویندوز که پایین ویندوز قرار داره و به شکل یه پنجرس اسم این برنامه رو سرچ کن و بعد وارد برنامه شو و گزینه edit list رو انتخاب کن و به محل نصب بازی برو و بازی رو انتخاب کن و بعد هم به لیست اضافه کن و کار های مورد نیاز رو انجام بده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 735 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 275,735 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  آموزش اجرای ADVANCED WARFARE بر روی ULTRA LOW END PC سیستم های ضعیف Rise of Duty 6 6,245 03-14-2021, 03:18 PM
آخرین ارسال: RashidHeidari
  (پست ویژه)آموزش اجرای تمام بازیهای روز دنیا با سی پی یو های دو هسته ای به بالا(مخصوص علیرضا! 49 22,616 02-22-2021, 04:08 PM
آخرین ارسال: mahantgtgtgt
  مشکل در اجرای بازی Alice Madness Returns NinaWilliams 1 2,118 08-13-2020, 10:51 PM
آخرین ارسال: ghorbani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان