امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازادی حق ماست\نقد و بررسی بازی Freedom fighters
دوست عزیز مقاله خوبی برای شروع بود اما رو غلط های املایی و جمله بندی و مفصل تر بودن مقالت بیشتر کار کن...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
سلام عالی بود .
ولی من نمبخوام تعریفت رو بدم اومدم اشکالاتت رو بگم امیدوارم ناراحت نشی اینا رو میگم چون دوست دارم پیشرفت کنی.
1- به نام خدا رو بالا و وسط چین کن
2- رنگ مقدمه و ... خیلی بده خوندنش راحت نیست
3- خیلی از جا ها مثل ((
جلب اعتماد ***** های کمونیستی)) حرفت توسط خود سایت ستاره دار شده بهتر این کلمات رو به این شیوه بنویسی که بسته نشه و خاننده هم بفهمه چیه فرا*ماسون
4- مقدمه کمه (باید بیشتر بشه مقدمه یکی از عوامل جذب مخاطبه ) مقدمه شما، مقدمه نیست بلکه یه سری اطلاعات راجب بازیه.
5- علائم نگارشی رو کار کن ( از : ، و ... درست استفاده کن)
این طور نوشتن غلطه: او گفت:بابا آمد
درستش اینه اوگفت: بابا آمد
6- صدا گذاری اشتباهه باید بنویسی موسیقی و صدا گذاری
7- مطلب رو به یک ترتیب نوشتی نمره ها رو به یک ترتیب مثلا اولین چیز تو مطلب داستانه ولی تو نمره گرافیک، به ترتیبشون کن
8- شخصیت ها رو آخر بذار یا قاطی داستان معرفیشون کن
9- بعضی جا ها جمله بندیت اشتباهه و علامت نگارشی نیست، یه نمونه اش پایین
((
این بازی با موتور گرافیکی ساخته شده که بازی موفقیت امیز و زیبای Hitman 2 ساخته شده است ساخته شده...... ولی این بازی از لحاظ گرافیکی نسبت به بازی های هم دوره خود مانند مکس پین و حتی بازی هیتمن 2 نیز از لحاظ گرافیکی سر تر است ))
10- منظورت از این علامت چیه؟ .........  !؟ اگه منظورت و غیره است باید 3 تا نقطه باشه
مثلا اینجا
((
وستان این اولین نقد اینجانب بود هرگونه مشکل تایپی یا غلط املایی یا اشتباه نگارشی و یا .....))
بعد یا باید 3 نقطه باشه ، درضمن بعضی جا ها الکی چند تا نقطه نهادی
11- اونجا که شخصیت ها رو معرفی کردی عکس شخصیت ها رو هم بگذار
12- تصاویر وسط چین
13- غلط املایی زیاد
14- باکس ارت و مشخصات مصل تاریخ عرضه ناشر و ... رو نذاشتی

به عنوان اولین کار عالی، امیدوارم ناراحت نشده باشی
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درضمن نگاه من بی کار رو ساعت 4 صبح اینو نوشتم :)

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
(06-20-2014, 03:56 AM)'hexer' نوشته است: سلام عالی بود .
ولی من نمبخوام تعریفت رو بدم اومدم اشکالاتت رو بگم امیدوارم ناراحت نشی اینا رو میگم چون دوست دارم پیشرفت کنی.
1- به نام خدا رو بالا و وسط چین کن
2- رنگ مقدمه و ... خیلی بده خوندنش راحت نیست
3- خیلی از جا ها مثل ((
جلب اعتماد ***** های کمونیستی)) حرفت توسط خود سایت ستاره دار شده بهتر این کلمات رو به این شیوه بنویسی که بسته نشه و خاننده هم بفهمه چیه فرا*ماسون
4- مقدمه کمه (باید بیشتر بشه مقدمه یکی از عوامل جذب مخاطبه ) مقدمه شما، مقدمه نیست بلکه یه سری اطلاعات راجب بازیه.
5- علائم نگارشی رو کار کن ( از : ، و ... درست استفاده کن)
این طور نوشتن غلطه: او گفت:بابا آمد
درستش اینه اوگفت: بابا آمد
6- صدا گذاری اشتباهه باید بنویسی موسیقی و صدا گذاری
7- مطلب رو به یک ترتیب نوشتی نمره ها رو به یک ترتیب مثلا اولین چیز تو مطلب داستانه ولی تو نمره گرافیک، به ترتیبشون کن
8- شخصیت ها رو آخر بذار یا قاطی داستان معرفیشون کن
9- بعضی جا ها جمله بندیت اشتباهه و علامت نگارشی نیست، یه نمونه اش پایین
((
این بازی با موتور گرافیکی ساخته شده که بازی موفقیت امیز و زیبای Hitman 2 ساخته شده است ساخته شده...... ولی این بازی از لحاظ گرافیکی نسبت به بازی های هم دوره خود مانند مکس پین و حتی بازی هیتمن 2 نیز از لحاظ گرافیکی سر تر است ))
10- منظورت از این علامت چیه؟ .........  !؟ اگه منظورت و غیره است باید 3 تا نقطه باشه
مثلا اینجا
((
وستان این اولین نقد اینجانب بود هرگونه مشکل تایپی یا غلط املایی یا اشتباه نگارشی و یا .....))
بعد یا باید 3 نقطه باشه ، درضمن بعضی جا ها الکی چند تا نقطه نهادی
11- اونجا که شخصیت ها رو معرفی کردی عکس شخصیت ها رو هم بگذار
12- تصاویر وسط چین
13- غلط املایی زیاد
14- باکس ارت و مشخصات مصل تاریخ عرضه ناشر و ... رو نذاشتی

به عنوان اولین کار عالی، امیدوارم ناراحت نشده باشی
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درضمن نگاه من بی کار رو ساعت 4 صبح اینو نوشتم :)

سلام دوست عزیز ممنون که مطالعه کردید حتما حتما هممه ی این مطالبی را که فرمودید در کارهای بعدیم مد نظر خواهم گرفت

[تصویر:  4343.jpg]
پاسخ
برای بار اول واقعا خوب کار کردی و بدیهی هستش که ایراداتی هم داشته باشی
منتظر مقالات بعدی شما هم هستم
پاسخ
خیلی خوب بود ممنون
پاسخ
مقاله ى خوبى بود. ايراداتت بديهى هستن و تنها راه پيشرفتت خوندن مقالات موجود در سايت و قلم زدن بيشتر براى كسب تجربه هست. 
ممنون
پاسخ
(06-21-2014, 10:59 AM)'Stan' نوشته است: مقاله ى خوبى بود. ايراداتت بديهى هستن و تنها راه پيشرفتت خوندن مقالات موجود در سايت و قلم زدن بيشتر براى كسب تجربه هست. 
ممنون

ممنون که نظر دادین بله بالاخره اولین کارمه و امیدوارم با راهنمایی کمک شما و دوستان دیگه مطالب بهتری ارایه بدم.ممنون

[تصویر:  4343.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,811 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 970 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 995 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,951 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,144 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان