امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از چه راهی با گیم فا اشنا شدید؟
من تو گوگل زدم بهترین سایت ایرانی اخبار بازی های رایانه ای دیدم سایت های پر***س گیم .د**ای بازی . و....
اومد. ولی فقط از محیط گیمفا و اخبار بروزی که داشت خوشم اومد و پس از چند مدت عضو شدم Confused25:
[تصویر:  fm02cwg3jiqhntv56q1j.jpg]

پاسخ
آشنایی من با گیمفا بر می گرده به گذشته های دور! Confused7: فکر کنم چند ساله پیش بود که داشتم توی گوگل برای دانلود کنفرانس های e3 می گشتم که به گیم فا رسیدم ، خیلی باش حال کردم هیچ سایتی نبود که این طور کنفرانس ها رو بزاره بعد از اون هم همش تو سایت میومدم اما کسی نمیومد منم دیگه خسته شدم و نیومدم چند وقت بعد اومدم دیدم گند زدن به سایت رفته وقتی وارده گیم فا می شدی یه صفحه میومد که می گفت می خواید وبلاگ با دامنه ی گیم فا بسازید! Confused34: یا سایتو و بلاگو از هم جدا کرده بود ... خیلی بی نظم که کلا ازش نامید شدم ... تا این که گیم فا تو دنیای بازی اومد و از اون به بعد یه مدت هم این جا میومدم هم اونجا بعد هم که کلا کوچ کردم این جا ...
Lady: Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one

...? Don't you think ؟...
پاسخ
بنده سال های زیادی هستش که این سایتو میشناسم و از طریق پدرم اشنا شدم و به خیلی ها هم معرفی کردم ولی عضو نبودم
پاسخ
از طریق پسر عموم
پاسخ
چه جالبConfused25:منم از طریق پسر عموم اینجا رو شناختم.یادمه شبی یود که Angry Birds Space رو گذاشتن برا دانلود.منم از محیطش خیلی خوشم اومده بود و بعد اینم ما دیگه...Confused25:Confused25:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
من موقعی که با سایت دنیای بازی همکاری کرده بود اشنا شدم بعد که دیگه جداشد وسایت مستقل شد
پاسخ
dbazi

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
دیگه دیگه!!
فروش مکمل های ورزشی خریداری شده از سایت بادی بیلدینگ(برای خرید پیام خصوصی بدهید)
پاسخ
dbazi اشغالهConfused48:
پاسخ
یهویی شد بنرش یه جا بود کلیک کردم اومدم اینجا و پا گیر شدم و واسه گیم فا آینده خوبی میبینم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question از چند سالگی گیمر شدید؟ batman_b52 41 7,374 01-24-2013, 01:30 PM
آخرین ارسال: dark

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان