امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفای خردمندی + تغییرات جدید تالار
یک سوال خارج از موضوع[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

امیر خان مگه شما الان تحریریه منصوب نمیشید ؟
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

(12-29-2013, 11:51 PM)'Hamed Zahedi' نوشته است: یک سوال خارج از موضوع[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

امیر خان مگه شما الان تحریریه منصوب نمیشید ؟

فقط رخصت مدیر سایت رو می خوایم تا بترک.ونیم سایتو
و یه سوال خارج از موضوع دیگه
الان شما سردبیر سایتیتد یا مدیرکلش؟

(12-29-2013, 11:35 PM)'AMIR M13' نوشته است: بدترین خبری می شد که بشنوم [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
ولی چه می شه کرد، دوستان ارشد و مبتدی  بیاید گیمفا رو دوباره آپ کنیم من از همین جا اعلام می کنم که پولی نمیگیرم اگه برم تحریریه سایت و مطمئنم خیلی دیگه از دوستان هم همین طورن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]در ضمن اسپانسر پیدا کردم برای سایت آس آس، بری بغلش بهت میلیون میلیون میده آقای خردمندی شاید بشناستش همشهری مونه و تیم کشتی هم داره(یکی از تیم های معروف)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مدیریت هم چطوره به اسپارتاکوس واگذار بشه البته در حد پیشنهاده و نظر منه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ما پشت گیمفا می مونیم و خواهیم موند، دوستان توروخدا گول سایتای دیگه رو نخورید، اونا فقط برای اینکه سرزبونا بیافتند حقوق های نجومی میدن و مطمئن باشید که با کله زمین خوردنشون خیلی زود اتفاق میافته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خیلی خب بسه دیگه گریه ها واشک ها بره کنار خنده ها جایگزین شه چون سایت قرار آپ بشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوستان بیاید با پیشرفتمون کاری کنیم تا آقای خردمندی و آقای نوروزی برگردن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انشاالله روزی میرسه که همه برای اومدن به گیمفا سروکله می شکونن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن دیگه نگران نباشید چون آقا کسری رو داریم وتدبیر های ایشون رو چون ایشون تجربه چنین وضیعتی رو دارن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آخر کلام هم این که امیدوارم آقای خردمندی برگردن وتصمیم شون فقط از روی احساس بوده باشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با این حرفت حالمو بهتر کردی فردا امتحانمو خوب میشم... منم موافقم من به شخصه هرکاری بتونم رو برای گیمفا میکنم. هرکاری و حاضرم روش قسم بذارم که برای گیمفا مثل جاز جونم مایه میذارم. فقط دوستان ارشد جایی نرن و بمونن. گیمفا دست ماست پس ما به جایی میرسونیم گیمفا رو که آقای نوروزی و خردمندی و افرومند برگردن. جایی نرین چراکه آینده دست ماست.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-29-2013, 11:56 PM)'Y2J' نوشته است:
(12-29-2013, 11:35 PM)'AMIR M13' نوشته است: بدترین خبری می شد که بشنوم [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
ولی چه می شه کرد، دوستان ارشد و مبتدی  بیاید گیمفا رو دوباره آپ کنیم من از همین جا اعلام می کنم که پولی نمیگیرم اگه برم تحریریه سایت و مطمئنم خیلی دیگه از دوستان هم همین طورن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]در ضمن اسپانسر پیدا کردم برای سایت آس آس، بری بغلش بهت میلیون میلیون میده آقای خردمندی شاید بشناستش همشهری مونه و تیم کشتی هم داره(یکی از تیم های معروف)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مدیریت هم چطوره به اسپارتاکوس واگذار بشه البته در حد پیشنهاده و نظر منه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ما پشت گیمفا می مونیم و خواهیم موند، دوستان توروخدا گول سایتای دیگه رو نخورید، اونا فقط برای اینکه سرزبونا بیافتند حقوق های نجومی میدن و مطمئن باشید که با کله زمین خوردنشون خیلی زود اتفاق میافته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خیلی خب بسه دیگه گریه ها واشک ها بره کنار خنده ها جایگزین شه چون سایت قرار آپ بشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوستان بیاید با پیشرفتمون کاری کنیم تا آقای خردمندی و آقای نوروزی برگردن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انشاالله روزی میرسه که همه برای اومدن به گیمفا سروکله می شکونن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در ضمن دیگه نگران نباشید چون آقا کسری رو داریم وتدبیر های ایشون رو چون ایشون تجربه چنین وضیعتی رو دارن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آخر کلام هم این که امیدوارم آقای خردمندی برگردن وتصمیم شون فقط از روی احساس بوده باشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با این حرفت حالمو بهتر کردی فردا امتحانمو خوب میشم... منم موافقم من به شخصه هرکاری بتونم رو برای گیمفا میکنم. هرکاری و حاضرم روش قسم بذارم که برای گیمفا مثل جاز جونم مایه میذارم. فقط دوستان ارشد جایی نرن و بمونن. گیمفا دست ماست پس ما به جایی میرسونیم گیمفا رو که آقای نوروزی و خردمندی و افرومند برگردن. جایی نرین چراکه آینده دست ماست.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دقیقا دوستان ارشد روحیه جهادی نشون بدید و بیاید به آرزومون زودتر از موعد برسیم یعنی پیشرفت گیمفا
بیاید کاری کنیم تا آقای خردمندی دوباره برگرده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
۳ تا رفتن. اما  هنوز توی فروم نزدیک به ۱۰ نفری هستن. شاید نتونیم از سایتای دیگه جلو بزنیم. اما عقبم نمی افتیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آقای خردمندی هم موفق باشن هر جا هستن به امید دیدار در فیسبوک.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

درود برهمه ی تحریریه
شايد فروم رو به سمت سوشيال social ببريم!
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
(12-29-2013, 11:58 PM)'Farhan' نوشته است: ۳ تا رفتن. اما  هنوز توی فروم نزدیک به ۱۰ نفری هستن. شاید نتونیم از سایتای دیگه جلو بزنیم. اما عقبم نمی افتیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آقای خردمندی هم موفق باشن هر جا هستن به امید دیدار در فیسبوک.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فرهان جان مطمئن باش اگه استارت بزنیم از خیلی از سایتای دیگه هم جلوتریم فرقمونم اینه که ما همه آموزش دیده ایم البته شما بیشتر
بچه ها بیاید دوباره با گیمفا تجدید بیعت کنیم، مدیرای سایت رفتن اما کاربراش که هنوز نمردن[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پس بریم به کسری بگیم سریعا دسترسی رو بهمون بده تا سریع بترکونیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] منم الان یه اولین نگاه آماده دارم که فقط هدر نداره! هدرشم بیاد میندازیمش تو سایت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به احتمال زياد من هم در گروه گيمفا V2 حضور دارم !
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,399 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 436,024 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  صندوق انتقادات و پیشنهادات: عملکرد تیم مدیریتی تالار گیمفا در سال 2015 Station 56 16,259 01-03-2016, 06:51 PM
آخرین ارسال: Abandoned Kratos
  فراخوان جدید عضویت در تیم خبرنگاری Station 0 1,508 11-22-2015, 05:56 PM
آخرین ارسال: Station
  فراخوان جذب مدیر برای بخش های مختلف تالار گیمفا Station 3 2,264 07-30-2015, 08:13 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان