امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Assassin's Creed: Syndicate را از اینجا مشاهده نماید| شیرینی برد یا شکست
دوستان ببخشید این متا چیه؟
من که صد در صد میخرمش...
آیا کافی نیست تا ایمان بیاورید؟
پاسخ
یعنی خدایش این یوبی سافت درس عبرت نگرفته؟
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
دوره اساسین از سالها پیش و بعد از مرگ اتزیو فقید تموم شده.
این نمرات دست بالای سایتهای معتبر هم دست‌پخت پولهای درشتی است که یوبی سافت و شرکت‌های بزرگ دیگه بابت دادن نمرات تقلبی پرداخت می کنن. (Dragon Age رو که یادتون هست؟)
به یوبی سافت هم تبریک می گم که همچنان به ساخت این بازی های بسیار ضعیف که بیشتر از اینکه بتوان اسمشو بازی گذاشت، میشه اسمشو محصول گذاشت، ادامه داده و همچنان افرادی هستند که در رویاهای خوش دوران اوج اساسین موندن و حاضر نیستن نابودی این فرنچایز رو قبول کنند.
متاسفانه تا وقتی که از این بازی های بدرد نخور حمایت میشه، به هیچ عنوان انتظار پیشرفت رو نداشته باشید، چرا که همیشه هیئت مدیره این کمپانی‌ها هستن که با کمترین تغییر و بیشترین سود، به ریش تمامی طرفداراشون بخندند.
کجایی اتزیو که ببینی با فرقه‌ات چیکار کردن...
پاسخ
من که به متا اهمیت نمی دم (ترجیح می دم به مو نگاه کنم تا پیچش مو)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(10-22-2015, 07:33 PM)K.I.A.N نوشته است: دوره اساسین از سالها پیش و بعد از مرگ اتزیو فقید تموم شده.
این نمرات دست بالای سایتهای معتبر هم دست‌پخت پولهای درشتی است که یوبی سافت و شرکت‌های بزرگ دیگه بابت دادن نمرات تقلبی پرداخت می کنن. (Dragon Age رو که یادتون هست؟)
به یوبی سافت هم تبریک می گم که همچنان به ساخت این بازی های بسیار ضعیف که بیشتر از اینکه بتوان اسمشو بازی گذاشت، میشه اسمشو محصول گذاشت، ادامه داده و همچنان افرادی هستند که در رویاهای خوش دوران اوج اساسین موندن و حاضر نیستن نابودی این فرنچایز رو قبول کنند.
متاسفانه تا وقتی که از این بازی های بدرد نخور حمایت میشه، به هیچ عنوان انتظار پیشرفت رو نداشته باشید، چرا که همیشه هیئت مدیره این کمپانی‌ها هستن که با کمترین تغییر و بیشترین سود، به ریش تمامی طرفداراشون بخندند.

داداش با این حرفت منو نابود کردی. ولی خداوکیلی هنوز بازی منتشرم نشده. بعدا با گیم پلیاش توی یوتیوب میتونیم ببینیم که چقدر خوب یا بد بوده. پس بهتره یه طرفه به قاضی نریم. ولی خداوکیلی اگه خودم بگیرمش و ببینم که واقعا استحقاق نمره رو نداره دور کل اساسین های جدید رو خط میکشم میرم قبلیارو بازی میکنم.
پاسخ
شانس داره این فرنچایز در حد لالیگا تو نمره آوردن  :D هی من هر دفعه آرزو میکنم با مخ بخوره زمین بعد امتیازاتش خوب میشه همه هم تمجید میکنند ما هم دست از پا دراز تر باز میریم میخریم  :dodgy: (البته Unity رو نگرفتم انقدر گفتند داغونه)
چیزی از کیفیت محصول نگفتند؟ باگ کرش افت فریم؟
پاسخ
آیا این بود وعده ما؟ می خوام بدونم اون جوگیر هایی که می گفتن این بازی شاهکار می شه کجا هستن؟ یکی که می گفت مطمئنم عالی می شه مبارزات روی کالسکه خیلی خوبه |: البته احتما الانم می گن متا مهم نیست! آیا وقتش نرسیده واقعیت ها رو قبول کنید؟!اساینز از برادرهود تموم شد اوج پیشرفت های این عنوان هم با قسمت دوم شروع شد و با همون قسمت هم تموم شد! اگه توجه کنید قسمت اول اساسین که ساخته شد قسمت بعد دوسال بعد تو سال 2009 منتشر شد که تونست تو لیست نامزد های گوتی هم قرار بگیره ولی بعد از اون با روند تکراری و انتشار پشت سر هم یوبیسافت کاری کرد که حتی دلم نخواد اسم اساسین رو بشنوم! واقعا 77 خوبه؟! مواردی که اساسینز از قسمت دوم به بعد ازش رنج می برده:
1-باگ
2- شخصیت پردازی نه چندان خوب
3-باگ
4- داستان نچندان جالب
5-گیمپلی و ماموریت های تکراری(و باگ!)
حالا باز این قسمت از نظر باگ بهتره(!)
به هر حال به نظر من اولین افرادی که باعث تایید شدن ساخت قسمت بعدی می شن طرفداران تعصبیش هستن! هر قسمت رو می خرن هر قسمت رو خوب می دونن یوبیسافت هم که به نفعش هست هر قسمت رو با دو سه تا ویژگی (عصا!) می ده بیرون بقیه خوشحالن که "ای وای تو این قسمت می تونیم کلاه سر خودمون بزاریم(!)" می رن می خرنش و خوشحال خوشحال بازیش می کنن
امیدوارم ی فکر درستی برای این سری بشه
ممنون بابت نمرات
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(10-22-2015, 07:41 PM)Sina Assassin نوشته است:
(10-22-2015, 07:33 PM)K.I.A.N نوشته است: دوره اساسین از سالها پیش و بعد از مرگ اتزیو فقید تموم شده.

داداش با این حرفت منو نابود کردی. ولی خداوکیلی هنوز بازی منتشرم نشده. بعدا با گیم پلیاش توی یوتیوب میتونیم ببینیم که چقدر خوب یا بد بوده. پس بهتره یه طرفه به قاضی نریم. ولی خداوکیلی اگه خودم بگیرمش و ببینم که واقعا استحقاق نمره رو نداره دور کل اساسین های جدید رو خط میکشم میرم قبلیارو بازی میکنم.

دیگه داداش یکبار، دوبار و نهایتا سه بار
نسخه سوم اومد هیچی نگفتیم، Black Flag اومد هیچی نگفتیم، Unity اومد هیچی، ولی دیگه حدی داره.
کاملا معلومه ملت رو گوش دراز فرض کردن که دارن به کارشون ادامه میدن.
یک فرنچایز به زیبایی اساسین رو که نسخه اول و دومش به قدری زیبا بود که تک تک لحظاتش از خاطرات به یاد ماندنی بازی کردن بنده هست، به وضعی درش آوردن که فقط فقط شده سوژه خنده.
واقعا اون ابهت الطایر بزرگ کجا رفت؟ اتزیو کجا رفت؟ یه مشت شخصیت پوشالی که از دزد دریایی مست گرفته تا یک بچه سوسول فرانسوی که آخرش آدم نشد و حالا هم لات های سر کوچه لندن. خو این چه وضعشه واقعا؟
اون موقع الطایر راه میرفت، همه میخکوب میشدن، الان جیکوب راه میره آدم یاد اینایی میافته که الکی ادا لاتها رو در میارن. اگه بخوام ادامه بدم، صفحه پر میشه چون دلم پره از دست اینا... S0 (68)
اصلا اساسینو نابود کرد این یوبی سافت...
پاسخ
"واقعا اون ابهت الطایر بزرگ کجا رفت؟ اتزیو کجا رفت؟ یه مشت شخصیت پوشالی که از دزد دریایی مست گرفته تا یک بچه سوسول فرانسوی که آخرش آدم نشد و حالا هم لات های سر کوچه لندن. خو این چه وضعشه واقعا؟"
بقیه موارد بازی رو کنار بذاریم باید عرض کنم بجز الطائر، همین اتزیو هم آدم شری بود  :D دخترباز قهار که حتی مادرش هم در این باره بهش تیکه میپرونه، اونم عین جیکوب دعواهای خیابونی داشت و غیره منتهی چون بازی های زیادی ازش دیدیم، به مرور خیلی شخصیتش پخته شد چون سنش هم به مرور داشت میرفت بالا.
اگر با دید تنها اساسین بودن بخوایم نگاه کنیم، جز الطائر باید روی همه سیفون کشید! اما اگر بخوایم تنوع شخصیتی رو لحاظ کنیم که همشون، حالا هر کی که بودند (دزد دریایی، سرخ پوست، تمپلار و غیره) در نوع خودشون جالب بودند. اینم یک تنوع دیگه هستش که در نقش یه کله خراب لندنی جوون که کلش باد داره برای دعوا قرار بگیریم.  جالبه به نظرم  :D بازی رو که کامل تجربه نکردید قضاوت نکنید.
خودم دشمن سرسخت AC 4 بودم ولی عاشق ماجراجویی های ادوارد وسط دریا شدم. شی پاتریک خیانت کار بود به اساسین ها ولی سازمان تمپلارها رو باهاش تجربه کردم. کانر هر چند شخصیت میخی داشت ولی یک سرخپوست بود که روابط جالبی هم با پدرش به وجود میاره.
اینم همینطوره ... بدون نفرت و بدون علاقه کورکورانه بازی رو خودتون تجربه کنید. شاید نظرتون رو عوض کنه!
پاسخ
حالا قبل از بازی کردنش میگم که اگه این بازی به نظرم جذاب نیاد دور اساسین رو خط میکشم و فقط با قدیمیاش حال میکنم. هنوزم هر از چند گاهی میرم ی تا برادرهود رو بازی میکنم و کیف میکنم.
آقا دیگه بیخیال اتزیو از جوانان شر روزگار بوده درست ولی بعدش دیگه ول کرد رفت چسبید به اسساین بودنش. بعدشم که کلا آدم خوب و باحالی شد.
خدا وکیلی این سری از نظر شخصیت پردازی کم نداشته. با نوشتن همین بیوگرافی ها از هر کدوم متوجه شدم هر کدومشون اندازه یه آدم واقعی زندگی نامه دارن!
از شخصیت جیکوب خوشم میاد.
ولی بعد از این اگه بازیو گرفتم و متوجه شدم که اون همه هایپ و انتظار الکی بوده خودمم میشم ضد اساسین های جدید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,037 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,121 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 2,011 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,760 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,678 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان