امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیازات Doom منتشر شدند| بروز رسانی
ریبوت یکی از بهترین عناوین تیراندازی اول شخص تاریخ بازی‌های ویدئویی حدودا یک هفته می‌شود که بدست منتقدین رسیده است و حال ما شاهد امتیازات آن به مرور زمان هستیم.

[تصویر:  Doom_604x423.jpg]

Doom یک عنوان تیراندازی اول شخص مدرن است که بر اصول عناوین کلاسیک خود پایند می‌باشد. به موجب این مهم خبری از پناه گرفتن پشت موانع به هنگام تیراندازی یا سلامتی که به صورت خودکار پر بشود نیست. شما با مرگبار‌ترین سلاح‌ها در آینده‌ای دور، موجودات بیگانه را در پایگاهی فضایی قتل عام خواهید کرد.
Doom هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

امتیازات

Everyeye.it – 88
IGN Spain – 88
Gamer.no – 80
PlayStation LifeStyle – 80
نقل‌قول:
بر خلاف تمامی شک و تردیدها، اید سافتور موفق شده است نه تنها Doom را تبدیل به عنوانی پایبند به سری خود در سال ۲۰۱۶  کند، بلکه این عنوان بسیار عالی است. آنها همچنین توانسته‌اند که ۳ حالت کاملا منحصر به فرد را برای گیم‌پلی ایجاد کنند که هر یک جذابیت‌های خود را دارا می‌باشند. این بسته‌ای فوق‌العاده است که من به آن دوباره باز خواهم گشت.
Metro GameCentral – 70
نقل‌قول:
صرف نظر از بخش چندنفره نه چندان جذاب و محیط‌های تکراری، این یک ازدواج برازنده میان درکی مدرن و اکشن قدیمی است که احتمالا شما انتظار آن را می‌کشیدید.
Digitally Downloaded – 50
نقل‌قول:
مردم در رابطه با دو بازی اول Doom تا دو دهه دیگر هم صحبت خواهند کرد. آن دو بازی به عنوان دو اثر کلاسیک صنعتی شناخته خواهند شد که یک قرن در جریان است. این Doom چنین نخواهد بود. این Doom جدید افتضاح است … مانند شرکتی طمعکار که بر روی مریخ جهنم به راه می‌اندازد، این محصولی است که بهره‌برداری خواهد شد. اعضای اید سافتور و بتسدا با رفتاری اینگونه در برابر یک دارایی ارزشمند با آتش بازی می‌کنند.

متای بازی:

[تصویر:  Untitled-7.jpg]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
خیلی بد و گنگ حرف زدند منتقدا معلوم نیست فعلا فازشون چیه و از چی دقیقا شاکی هستند که این نمرات رو می‌دند.
ولی یه چیز از خیلی وقت پیش مشخص بود و ظاهرا هم همونطور ضعیف باقی مونده: بخش چند نفره. 
با این حال دوست دارم ببینم دقیقا کجای کار مورد داره. چی مگه خواستند منتقدا از این بازی؟ چون آخه جالبه برام Doom داستان که نداره، بخش چندنفره هم که اون موقع‌ها مطرح نبود و الان اگر اصلا هم نمیزاشتند مشکلی پیش نمیومد (مثل Wolfenstein جدید). 
یعنی انقدر بی عرضه بودند یه تیراندازی تک نفره اکشن خوب نتونستند بسازند؟
باید صبر کرد برای امتیازات بیشتر اینا خاله زنک بازی حرف زدند فعلا ...
پاسخ
نمرات جدیدتر

TheSixthAxis -90
GamingBolt -90
نقل‌قول: DOOM is one of the best first person shooters of this generation. Just go in without any expectations and it will provide you with an experience unlike any other shooter
Gadgets 360 -90
نقل‌قول: Bethesda had the right idea in mind when it brought back Wolfenstein, and reviving Doom back after a prolonged spell in development hell is just as welcome. The game offers more than enough for fans to sink their teeth into, while it injects some purely-optional new ideas to keep in-step with modern games. All in all, Doom is a big, bloody gore-filled romp that is well worth experiencing
VideoGamer -80
نقل‌قول: DOOM is an excellent and exceptionally fun first first-person shooter. That's all you need to know
Attack of the Fanboy -80
نقل‌قول: DOOM is 2/3 really good and 1/3 really mediocre. The single player campaign is an absolute blast and if you like the shooting action from that you can get all you can eat via Snap Map. DOOM competitive multiplayer is really unfortunate, however
IGN -71
نقل‌قول: Doom's single-player recalls great FPS action from a simpler time, but its multiplayer misses more than it hits
TrustedReviews -80
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
متاش اصلاً خوب نشد! حداقل انتظار متای 80 رو داشتم!
مثل این که بخش مولتی اصلاً نمی بود بهتر بود! انگار خیلی جالب نیست! این سری می تونست داستان خیلی جالبی داشته باشه ولی سازنده ترجیح داده بدون داستان بمونه! تمرکز روی گیم پلی بدون داستان خوب همین می شه! البته این انگار گیم پلیش هم خیلی خوب نیست! شوتر جالبیه ولی بهتر می بود به جای کار روی بخشی مثل مولتی پلیر که واقعاً در عنوانی مثل این نمی گنجه روی یه داستان خوب کار می کردن!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
متای بازی، 2 نمره افزایش یافت:
[تصویر:  gh2ji7u5oan4.jpg]
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(05-16-2016, 07:37 PM)You Never Win نوشته است: متاش اصلاً خوب نشد! حداقل انتظار متای 80 رو داشتم!
مثل این که بخش مولتی اصلاً نمی بود بهتر بود! انگار خیلی جالب نیست! این سری می تونست داستان خیلی جالبی داشته باشه ولی سازنده ترجیح داده بدون داستان بمونه! تمرکز روی گیم پلی بدون داستان خوب همین می شه! البته این انگار گیم پلیش هم خیلی خوب نیست! شوتر جالبیه ولی بهتر می بود به جای کار روی بخشی مثل مولتی پلیر که واقعاً در عنوانی مثل این نمی گنجه روی یه داستان خوب کار می کردن!

سامرند جان. فکر. کنم اشتباه میکنی
بازی داستان هم داره و از این لحاظ زیاد فقیر هم نیست اون‌طوری که خوندم
یکی از مشکلاتش مثلا پلتفرمینگ بده که اول شخصی زیاد جالب از اب در نیومده '
متای ۷۶ هم زیاد بد نی
فقط بازی سلیقه ایه
بعضی ها باهاش زندگی میکنن و بعضی ها پنجاه میدن
مثلا من خیلی باهاش حال میکنم و با نسخه های قدیمی هم زندگی کردم
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(05-16-2016, 08:42 PM)Geralt-Of-Rivia نوشته است:
(05-16-2016, 07:37 PM)You Never Win نوشته است: متاش اصلاً خوب نشد! حداقل انتظار متای 80 رو داشتم!

متای ۷۶ هم زیاد بد نی
فقط بازی سلیقه ایه

والا من خودم نسخه های قدیمی رو بازی کردم! داستان آنچنانی نداشتن! از نظر داستان خیلی ضعیف بودن! بر طبق اون گفتم که این نسخه هم انگار داستانش خیلی عالی نیست! در ضمن نکته خاصی در مورد داستان در تریلر ها و صحبت های سازنده هاش ذکر نشده! در حالی که بازی هایی که داستان خوبی دارن یا حداقل یه داستان به دردبخور حتماً تریلر داستانی هم دارن! ولی این فقط گیم پلی داره!
پاسخ
(05-16-2016, 08:48 PM)You Never Win نوشته است:
(05-16-2016, 07:37 PM)You Never Win نوشته است: متاش اصلاً خوب نشد! حداقل انتظار متای 80 رو داشتم!

متای ۷۶ هم زیاد بد نی
فقط بازی سلیقه ایه

والا من خودم نسخه های قدیمی رو بازی کردم! داستان آنچنانی نداشتن! از نظر داستان خیلی ضعیف بودن! بر طبق اون گفتم که این نسخه هم انگار داستانش خیلی عالی نیست! در ضمن نکته خاصی در مورد داستان در تریلر ها و صحبت های سازنده هاش ذکر نشده! در حالی که بازی هایی که داستان خوبی دارن یا حداقل یه داستان به دردبخور حتماً تریلر داستانی هم دارن! ولی این فقط گیم پلی داره!

شاید بازی داستان آنچنانی نداشته باشه (که اصلا برای همچینب بازیی مهم نیست) ولی از اون طرف توی بخش سینگل، یک گیم‌پلی سریع و خشن داریم که توی این چندساله فقط چندتا بازی همتای این داشتیم. همین موضوع باعث شده دووم، دووم باشه!
مهم ترین بخشی که به بازی ضربه زده، بخش مولتی پلیر هستش که سعی کرده مثل بازیهای مدرن باشه، یک شوتر با سرعت متوسط و با لول دیزاین ضعیف که هرچی بیشتر قسمت مولتی پلیر بازی رو ضعیف نشون میده. حتی این موضوع رو توی بتای بازی هم میشد دید که خیلی ها نگران بخش سینگل بازی بودند که خوشبختانه خوب کار شده. کافیه نقدهای سایت ها و استیم رو بخونید تا متوجه بشید
That was just a dream

پاسخ
(05-16-2016, 08:59 PM)ERFAN RP نوشته است:

متای ۷۶ هم زیاد بد نی
فقط بازی سلیقه ایه

شاید بازی داستان آنچنانی نداشته باشه (که اصلا برای همچینب بازیی مهم نیست) ولی از اون طرف توی بخش سینگل، یک گیم‌پلی سریع و خشن داریم که توی این چندساله فقط چندتا بازی همتای این داشتیم. همین موضوع باعث شده دووم، دووم باشه!
مهم ترین بخشی که به بازی ضربه زده، بخش مولتی پلیر هستش که سعی کرده مثل بازیهای مدرن باشه، یک شوتر با سرعت متوسط و با لول دیزاین ضعیف که هرچی بیشتر قسمت مولتی پلیر بازی رو ضعیف نشون میده. حتی این موضوع رو توی بتای بازی هم میشد دید که خیلی ها نگران بخش سینگل بازی بودند که خوشبختانه خوب کار شده. کافیه نقدهای سایت ها و استیم رو بخونید تا متوجه بشید
دقیقا این بازی با داشتن داستانی ضعیف در گیم پلی جبران کرده! ولی بازم کافی نیست! هر چقدر گیم پلی خوب باشه بدون هدف نمی شه جلو رفت! باید هدفی از کشتن داشته باشی! ولی بازی متاسفانه هیچ گونه هدفی بهت نمی ده فقط تو یه محیط تنهات می زاره با یه عالمه اسلحه و آپگرید و غول های بزرگ که باید بکشی! ولی انگیزه ای نیست!
بخش مولتی برای این بازی کلاً اشتباه بود! بسیاری از بازی های بزرگ هم بخش مولتی نداشتن و موفق هم شدن! زیبایی این بازی در مولتی پلیر نیست! این اشتباه سازندگان بوده! البته نمی گم بخش مولتی بده! خیلی سرگرم کننده و خوبه و دلیل خیلی از افراد برای خرید بازی ها مولتی هست! ولی در این یکی واقعاً مولتی اضافی به نظر می رسه!
پاسخ
(05-16-2016, 09:03 PM)You Never Win نوشته است:
(05-16-2016, 08:59 PM)ERFAN RP نوشته است:

متای ۷۶ هم زیاد بد نی
فقط بازی سلیقه ایه

دقیقا این بازی با داشتن داستانی ضعیف در گیم پلی جبران کرده! ولی بازم کافی نیست! هر چقدر گیم پلی خوب باشه بدون هدف نمی شه جلو رفت! باید هدفی از کشتن داشته باشی! ولی بازی متاسفانه هیچ گونه هدفی بهت نمی ده فقط تو یه محیط تنهات می زاره با یه عالمه اسلحه و آپگرید و غول های بزرگ که باید بکشی! ولی انگیزه ای نیست!
بخش مولتی برای این بازی کلاً اشتباه بود! بسیاری از بازی های بزرگ هم بخش مولتی نداشتن و موفق هم شدن! زیبایی این بازی در مولتی پلیر نیست! این اشتباه سازندگان بوده! البته نمی گم بخش مولتی بده! خیلی سرگرم کننده و خوبه و دلیل خیلی از افراد برای خرید بازی ها مولتی هست! ولی در این یکی واقعاً مولتی اضافی به نظر می رسه!

با توصیفات شما، کانتر هم بی‌هدفه. Rainbow Six Siege هم بی‌هدفه. Star Wars Battlefront هم بی‌هدفه! بازی‌های 10 سال قبل هم که فقط گیم‌پلی عالی داشتن بی‌هدف بودن!!

مطمئنم که شما بازیو تجربه نکردید...
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمرات عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شد Station 0 2,146 03-02-2017, 06:07 PM
آخرین ارسال: Station
  نمرات عنوان NieR Automata منتشر شد Station 0 1,546 03-02-2017, 06:04 PM
  نمرات Halo Wars 2 منتشر شد Station 0 1,634 02-16-2017, 03:14 PM
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,037 02-13-2017, 07:21 PM
  لیست نمرات بازی Nioh منتشر شد Station 1 2,346 02-03-2017, 02:32 AM
آخرین ارسال: Morgoth

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان