امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین نمره عنوان Mad Max منتشر شد
[تصویر:  mad-max-game-header-e1439493666932.jpg]

بالاخره پس از مدتی تاخیر، اولین نمره جدیدترین عنوان استودیو Avalanche یعنی Mad Max منتشر شد. با وجود اینکه برای قضاوت نهایی بسیار زود می باشد و بایستی تا انتشار نقدهای دیگر بازی صبر کرد، اولین نقد این عنوان که توسط وبسایت readers gambit منتشر شده است، نوید یک بازی متوسط را می دهد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

وبسایت readers gambit، برای نقد این عنوان از نسخه Xbox One بازی که در تعطیلات رسمی کشور انگلستان منتشر شده است، استفاده کرده و نمره 7.5 از 10 را به این عنوان نسبت داده است. طبق گفته این وبسایت، نسخه‌ای که بازی بر اساس آن نقد شده است، دارای آخرین بروزرسان بازی بوده و به نسخه نهایی بسیار نزدیک می باشد.
منتقد سایت readers gambit مبارزات درخشان و طراحی فوق العاده کاراکترها را از نکات مثبت بازی خوانده و افت فریم شدید، محیط کسل کننده و ماموریت های تکراری را از نکات منفی بازی برشمرده است:
نقل‌قول:
عنوان Mad Max یک بازی بد نیست، اما یک بازی خوب هم نیست. ناشر بازی زمان مناسبی را برای عرضه این عنوان انتخاب نکرده است و Mad Max احتمالا در سایه Metal Gear Solid 5 باقی خواهند ماند. Mad Max می تواند ساعاتی سرشار از سرگرمی را برای طرفداران واقعی سری به همراه داشته باشد. به شخصه از تجربه عنوان Mad Max لذت بردم اما پس از مدتی از محیط کسل کننده و ماموریت های تکراری بازی خسته شدم. استودیو Avalanche موفق به خلق یک wasteland درخشان شده است تا بتوانید به گشت و گذار در آن بپردازید. اما همان طور که از نام محیط بازی پیداست، wasteland عاری از هرگونه منظره شگفت انگیز و متنوع می باشد و تنها چیزی که در این محیط پیدا می کنید، ماشین های خراب شده‌ای است که برای تزئین، در محیط قرار گرفته اند.
Mad Max تا ساعاتی دیگر برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع
پاسخ
اگه این طوری باشه که واقعا خراب کرده بخصوص این که گفته پر از افت فریمه،همون موقع هم که گفت محیط بازی بی نهایته باید متوجه این مشکل میشدیم که دنیای بازی خسته کننده است.البته حق باشماست و هنوز نمیشه به همین یک نمره اکتفا کرد.
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
متاسفانه بازی افتضاح شد!
من اون اوایل از بازی خوشم اومده بود ولی چند ماه پیش گیمپلی ای که از بازی دیدم کامل منو ناامید کرد!
نمرات بازی هم منتشر شده به طول مثال  5/10 polygon  S0 (42)

خب به نظر میاد بازی خیلی هم بد نیست Eee
IGN نمره ی 8.4 رو داده که نمره ی خوبی حساب میشه...
کلا یه بازی متوسطه:|
پ.ن IGN چیلتر نیست Confused0 (40):
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
گیم اسپات هم 6 داده.  S0 (43)

Gamespot: 6

متای بازی هم از 7 نقد فعلا 71ـه.
باید منتظر نقدهای بیشتر باشیم، ولی معلومه سرنوشت بازی چی شده دیگه. به نظر من متا هم حالا یه نمره بالاتر یا پایین تر تثبیت میشه.
پاسخ
Hobby Consolas 90
GamesRader+ 80
Game Informer 75
God is a Geek 75
اینم از باقی نمرات ...
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
می دونستم از اون بازیاست که گیم اسپات قهوهایش میکنه  :(
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
این افت فریم حالمووگرفت
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
اصلا توقع این نمراتو نداشتم. حتی از گیم اسپات.حالمو گرفت.
بازم هایپ بی خود و وعده های دروغین S0 (43)
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
آقایون اینو به حال خودش رها کنید بره باو!
متال رو بگیرین که اومدا (شوخی شوخی)
پاسخ
درود، اولین گیم پلی ای که از بازی منتشر شد رو دیده بودم، واقعا تعجب کردم، مبارزات بازی کاملا خشک و بی حال بود، توی بازی هم غیر از شن و ماسه چیز دیگه ای نیست :D ، در کل از نظر من ارزش بازی کردن رو نداره.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمرات عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شد Station 0 2,148 03-02-2017, 06:07 PM
آخرین ارسال: Station
  نمرات عنوان NieR Automata منتشر شد Station 0 1,549 03-02-2017, 06:04 PM
  نمرات Halo Wars 2 منتشر شد Station 0 1,636 02-16-2017, 03:14 PM
  لیست نمرات بازی Nioh منتشر شد Station 1 2,346 02-03-2017, 02:32 AM
آخرین ارسال: Morgoth
  نمرات عنوان Yakuza 0 منتشر شد Station 1 2,015 01-28-2017, 11:02 PM
آخرین ارسال: leevsha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان