امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اکانت های جعلی.
مدیران! لطفا (“لقب ضروری” و “نمایش عموم”)  رو حذف کنید، هی اکانت جعلی می سازن.
یکی هی داره خودشو به نام  من (alipower) به نمایش می زاره.
من هم چونکه بن شده بودم، مجبور شدم آی جدیه جدیدی به نام madking درست کنم تا آبروی من رو نریزه، تازه، طرفداری مایکروسافتم می کنه!
فقط لطفا کاری بکنید!!!!!!!!!!!
پاسخ
بله، راست می گی، مدیران، لطفا اون قسمت رو حذف کنید.
ولی راستی، اگه تو، واقعا alipower هستی، چرا با اکانت اصلی انجمنت نیومدی؟ چرا آیدیت رو عوض کردی؟(یک نقطه بهش اضافه کردی)
پاسخ
(06-25-2017, 10:37 PM)ali1382 نوشته است: بله، راست می گی، مدیران، لطفا اون قسمت رو حذف کنید.
ولی راستی، اگه تو، واقعا alipower هستی، چرا با اکانت اصلی انجمنت نیومدی؟ چرا آیدیت رو عوض کردی؟(یک نقطه بهش اضافه کردی)

لطفا جمله ی آخر رو حذف کن، ضایعم نکن.
پاسخ
اوضاع به قدری دوباره در گیمفا به هم ریخته الآن هم شک دارم که شاید شما هم جعلی باشی !
ولی به هر حال، بنظرم تشخیص اکانت جعلی مثل آب خوردن ساده ست! از لحن گفتار و غیره
و از همه بیشتر من از ادمین های محترم سایت تعجب می کنم که قطعن باید بیشتر از همه با لحن کاربران فعال و عقاید شون أگاه باشن و به راحتی کامنت جعلی رو تشخیص بدن و تأیید نکنن! و اگه دفعات زیادی کامنت های جعلی تأیید نشه، دیگه افراد جعل کننده خسته میشن و ادامه نمیدن ، هدف از برقراری سیستم بررسی همه ی نظرات هم همین بود ولی عملن این چند وقته فرقی با گذشته نداره !
اگه مسئولین سیستم سایت رو طوری طراحی می کردند که امکان جعل و تکرار یک نام وجود نداشت (مثل خیلی جاها) هیچ وقت از این دست مسائل پیش نمی اومد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی mohadeseesmaeeli 0 689 05-12-2022, 10:03 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  دیلیت اکانت تلگرام به صورت کلی mohadeseesmaeeli 0 543 04-16-2022, 02:46 PM
  آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام mohadeseesmaeeli 0 653 04-13-2022, 09:53 AM
  روش حذف اکانت توییتر بصورت دائمی mohadeseesmaeeli 0 607 04-12-2022, 10:25 AM
  آموزش حل مشکل اکانت گوگل Huawei Y6 بدون نیاز به باکس com2676tech 0 1,252 07-15-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: com2676tech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان