امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این شما و این هم امتیازات Uncharted 4
Nocomment120
جقیقتاً کل نقد Washington Post رو خوندم و کلا نفهمیدم فاز منتقد چی بوده! بدون هیچ دلیل و اثباتی یک سری حرف‌هایی تو نقدش اومده که الحق والانصاف بیشتر جنبه‌ی طنز داره تا انتقاد! اومده گفته «بُرد اسحله‌ها جالب نیستند!!!» انصافا پوکر فیس هم کم میاره برای توصیف چهره‌ی من S0 (43)
جالب‌ترین نکته اینجاست که طرف بدون هیچ دلیلی میاد میگه «بُرد اسلحه‌ها کم است» درحالی که خود سازنده‌ها گفتن (تو نظراتشون خوندم) بُرد اسلحه‌ها زیاد تفاوتی با یک عنوان شوتر خالص ندارن و فرقی بین شلیک‌های نزدیک و دور قائل نشدن! عجیب ترش اینه که توی بند بندِ انتقاد‌نامه (مقاله)، فقط بازی رو کوبونده و بدون هیچ دلیلی حرف زده! جالبه بدونید که سیستم تیر اندازی (گان‌پلی) جزو نقاط مثبت بازی محسوب میشه و از اون مهم‌تر بخش داستانی بازی هست که توی نقد سایت‌ها معتبر بزرگترین نقطه‌ی قوت آنچارتد 4 محسوب میشن و اون‌وقت این سایته اومده علیه این موضوع مانور داده!

اما یه موضوع رو هم درباره‌ی متا تو این نقد بگم! احساس می‌کنم این وسط یه اشتباهاتی رخ داده باشه. حقیقتاً پیش‌بینی میشه که نمره‌ بازی تغییر کنه (که البته فعلا امکانش نیست! به دلیل محدودیت‌هایی که به متاکریتیک داده میشه و اون‌هم اینه که یه نقدو فقط دوبار میشه تغییر داد که این سایت هم دومین بارش بود) ولی حدس می‌زنم نمره‌ی سایت Washington Post، چهار از پنج بوده! البته نقدی که توسط این سایت هم منتشر شده کلاً بی اساسه! چون تو خود نقد نمره‌ای به بازی داده نشده و توی دنیای مجازی (به خصوص زمینه‌ی نقد و انتقاد) بخش نمره‌دهی حتماً حتما باید لحاظ بشه، وگرنه اون مقاله اساساً هویت درستی نداره...

فقط در عجبم که سایتی مثل Washington Post رفته آنچارتد 4 نقد کرده، اونوقت ساتای ایرانی با این همه منتقد خوب باید بیان کفش واکس بزنن... در ضمن یادمه قبلا سایت Giant Bomb هم نمره‌ی 40 رو به Quantum Break داده بود که اون‌ هم اشکالات زیادی بهش وارد بود (البته نمره‌ی اون سایت در بطن انتقاد‌نامه درج شده بود). کلاً فکر می‌کنم یک سری فن‌بوی بازی‌هایی داره این وسط حق بازی‌هارو می‌خوره... اونور Giant Bomb اومده 40 داده، این‌ور Washington Post اومده داده 40!! (معلوم نیست شب جمعه رو چجوری گذرونده بوده این منتقد  S0 (43) Washington Post)

پاسخ
سلام دوستان
ببخشید که این تاپیک رو بالا میارم ولی یه چیزی شده که گیج شدم کلاً! من اخبار نمرات آنچارتد 4 رو اون روزهای اول پیگیر بودم بعد از چند روزی که نمره ی واشنگتن پست غوغا کرده بود، تو همین سایت گیمفا یه نظر رو دیدم که نوشته بود اعتراض ها به نتیجه رسید و این نمره ی 40 واشنگتن پست از متا حذف شد، من هم همون موقع رفتم متا رو چک کردم با چشم های خودم دیدم متا برگشته به 94 و خبری از اون نمره ی قرمز نیست! یعنی مطمئنم
تا اینکه همین امروز من به همین خیال تو سایت نوشتم که اون نمره حذف شده ولی بعد که جواب دادن و چک کردم دیدم هست و متا 93 هست!
حالا دوستان واقعاً جریان چیه یعنی من اشتباه دیدم؟! شما خبر دارید که موقتی نمره ی 40 حذف شده باشه و بعد برگردونده باشن دوباره؟
اگه اینجور باشه پس اون نمره الکی و طنز نبوده که برگشته دوباره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
حتی خوده ناتی داگ هم فکر نمیکرد انقدر خوب از آب در بیاد!
واقعا محشره! نمره ی 10 از 10 !
پاسخ
(05-25-2016, 04:00 PM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان
ببخشید که این تاپیک رو بالا میارم ولی یه چیزی شده که گیج شدم کلاً! من اخبار نمرات آنچارتد 4 رو اون روزهای اول پیگیر بودم بعد از چند روزی که نمره ی واشنگتن پست غوغا کرده بود، تو همین سایت گیمفا یه نظر رو دیدم که نوشته بود اعتراض ها به نتیجه رسید و این نمره ی 40 واشنگتن پست از متا حذف شد، من هم همون موقع رفتم متا رو چک کردم با چشم های خودم دیدم متا برگشته به 94 و خبری از اون نمره ی قرمز نیست! یعنی مطمئنم
تا اینکه همین امروز من به همین خیال تو سایت نوشتم که اون نمره حذف شده ولی بعد که جواب دادن و چک کردم دیدم هست و متا 93 هست!
حالا دوستان واقعاً جریان چیه یعنی من اشتباه دیدم؟! شما خبر دارید که موقتی نمره ی 40 حذف شده و باشه و بعد برگردونده باشن دوباره؟

دادا یا درست ندیدی یا اون زمانی که رفتی دیدی هنوز نمره ثبت نسده بود؟؟
بازی سی و 6 نقد ده از ده داره
رقیب دوم متاله با بیست و سه نقد کامل
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(05-25-2016, 04:09 PM)Geralt-Of-Rivia نوشته است:
(05-25-2016, 04:00 PM)Farhad01 نوشته است: سلام دوستان
حالا دوستان واقعاً جریان چیه یعنی من اشتباه دیدم؟! شما خبر دارید که موقتی نمره ی 40 حذف شده و باشه و بعد برگردونده باشن دوباره؟

دادا یا درست ندیدی یا اون زمانی که رفتی دیدی هنوز نمره ثبت نسده بود؟؟
بازی سی و 6 نقد ده از ده داره
رقیب دوم متاله با بیست و سه نقد کامل

نه -من مطمئنم، دقیقاً چند روز بعد از ثبت نمره ی 40 بود حتی یادمه اون روزی که دیدم شده 93 ، و اون برگشت متا به 94 و حذف نمره ی قرمز بعدش بود!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 1,993 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,091 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 1,966 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,729 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,628 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان