امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این شما و این هم امتیازات Uncharted 4
دوستان با توجه به توییت Robert Krekel متاکریتیک اشتباه کرده و نمره‌ی اصلی واشنگتن‌پست 4/4 هست.
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
بهترین جواب رو یکی از کاربر های همین سایت Washington Post زده:
[تصویر:  3.PNG]
معنی: همیشه حداقل باید یه نقد ترولی (مسخره) باشه ... به هر حال اینجا اینترنته ...
واقعا در جواب این دوستمون باید گفت: You Said Flower Bro .
93 هم خوبه ...
آپدیت: ماست مالی که میگن همینه! یه بار دیگه از اول نقد رو بنویسه، بهتره. با توجه به نظرات سایت، منتقد تو خود نقد، بازی رو به توپ بسته! بعد الان اومده نمره رو عوض کرده! تو نقد  گفته داستان بازی باید تو همون پارت اول تموم می شد! S0 (43)

اگه الان در سایت Washington Post باشید، می بینید که لحظه به لحظه تعداد نظرات انتقاد آمیز داره بیشتر میشه.
من یه نگاه به نقد هم انداختم و باید بگم بیشترِ حرف های منتقد ( اکه بشه این اسم رو روش گذاشت!) بیشتر شبیه جُک هستن تا تحلیل!
[تصویر:  Capture.PNG]
یکی از خط های نقد: سری آنچارتد هرگز در داستان سرایی عالی نبوده اند!
ببینید چه سایت هایی در متای بازی ها تاثیرگذارن!
پ.ن: من نمره ی این سایت به بازی رو نمی تونم پیدا کنم! کسی از دوستان میدونه کجاست؟
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(05-12-2016, 09:36 PM)Admin نوشته است:
Nocomment120 
S0 (2) 

متا 93 شد

[تصویر:  xcj1_screenshot_10.png]
خدا وکیلی این دیگه چه شاسگولی بوده. S0 (45)
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ
بسی حال کردیم و خندیدیم  S0 (2) S0 (45)
پاسخ
فراموش نکنیم بهترین بازی نسل هنوز ویچره 241
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
گفتم تا نقدو نخوندم نظری ندم شاید دلیل داشته طرف ولی گویا اومدن اموال پدیریشو بالا کشیدن سازندگان بازی! و حتی منی که بازی رو انجام ندادم فهمیدم اکثر نوشته هاش بی اساسن و چون حولم نمیشد بخشی از متن نقدشو خوندم همون بخشم خلاصه کردم و نکاتی که از بخش داستانی گفته بود و بچشمم اومدو زیر نوشتم وقتی بخونید به حرفی که بالا زردم میرسین
تو یه جا از نقدش میگه به میگه بخش اول بازی همش عقب جلو تو زمانه و فلانه و بخش دومش یک جست و جوی خسته کننده تو سواحل ماداگاسکار اگه اشتباه نکنم دنبال یک شیع قدیمیه بعدم اضافه میکنه نیتن و داداشش سر مرگ مادرشون باهم بحث میکنن و نیتین به نتیجه میرسه رابطش باسم میتونه تو زندگی مشترکش تاثیر بزاره(آخه از کجا فهمید اینو؟) و بهترین بخش بازی همون اول کار میدونه گویا قبل از پیدا شدن سم و... اگه فکر میکنید گیر دادن به داستان بازی همونجا تو بخش برسی داستان تموم میشه سخت در اشتباهین، تو بخشی که میاد گیمپلی رو به توپ ببنده هم میگه این سری کلا داستان جالبی نداشتهو از بن داستان مشکل داره و بعدم ایراد های مسخره به گیمپلی بازی میگیره مثل برد تفنگا مثلا

مشخصا باید یجای کار بلنگه دیگه نه؟ چجوریه که از 89 نقد 88 تاش مثبته یکیش منفی اونم با نمره 4ه? اگه اشتباه نکرده باشم الان این بازی به تنهایی بهترین متارو نداره(حد اقل تا زمانی که من این نظر رو نوشتم) و witcher 3 رو هم کنار خودش داره...

به هر حال امید وارم از تجربه بازی لذت ببرین و خوش باشین
پاسخ
آقا این نقد کلا یه شوخی هست که washington post انجام داده و نمره بازی 4از 4 هست.این اشتباه متاکریتیک هست که این نقد رو جزو نمرات حساب کرده.حالا درست میشه و دوباره نمره میشه 94 زیاد نگران نباشید

(05-13-2016, 01:53 AM)GUN-AGE نوشته است: گفتم تا نقدو نخوندم نظری ندم شاید دلیل داشته طرف ولی گویا اومدن اموال پدیریشو بالا کشیدن سازندگان بازی! و حتی منی که بازی رو انجام ندادم فهمیدم اکثر نوشته هاش بی اساسن و چون حولم نمیشد بخشی از متن نقدشو خوندم همون بخشم خلاصه کردم و نکاتی که از بخش داستانی گفته بود و بچشمم اومدو زیر نوشتم وقتی بخونید به حرفی که بالا زردم میرسین
تو یه جا از نقدش میگه به میگه بخش اول بازی همش عقب جلو تو زمانه و فلانه و بخش دومش یک جست و جوی خسته کننده تو سواحل ماداگاسکار اگه اشتباه نکنم دنبال یک شیع قدیمیه بعدم اضافه میکنه نیتن و داداشش سر مرگ مادرشون باهم بحث میکنن و نیتین به نتیجه میرسه رابطش باسم میتونه تو زندگی مشترکش تاثیر بزاره(آخه از کجا فهمید اینو؟) و بهترین بخش بازی همون اول کار میدونه گویا قبل از پیدا شدن سم و... اگه فکر میکنید گیر دادن به داستان بازی همونجا تو بخش برسی داستان تموم میشه سخت در اشتباهین، تو بخشی که میاد گیمپلی رو به توپ ببنده هم میگه این سری کلا داستان جالبی نداشتهو از بن داستان مشکل داره و بعدم ایراد های مسخره به گیمپلی بازی میگیره مثل برد تفنگا مثلا

مشخصا باید یجای کار بلنگه دیگه نه؟ چجوریه که از 89 نقد 88 تاش مثبته یکیش منفی اونم با نمره 4ه? اگه اشتباه نکرده باشم الان این بازی به تنهایی بهترین متارو نداره(حد اقل تا زمانی که من این نظر رو نوشتم) و witcher 3 رو هم کنار خودش داره...

ویچر که متاش 92 هست آلان با mgs v هم رده هست

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(05-13-2016, 02:20 AM)m_shark نوشته است: آقا این نقد کلا یه شوخی هست که washington post انجام داده و نمره بازی 4از 4 هست.این اشتباه متاکریتیک هست که این نقد رو جزو نمرات حساب کرده.حالا درست میشه و دوباره نمره میشه 94 زیاد نگران نباشید

(05-13-2016, 01:53 AM)GUN-AGE نوشته است: گفتم تا نقدو نخوندم نظری ندم شاید دلیل داشته طرف ولی گویا اومدن اموال پدیریشو بالا کشیدن سازندگان بازی! و حتی منی که بازی رو انجام ندادم فهمیدم اکثر نوشته هاش بی اساسن و چون حولم نمیشد بخشی از متن نقدشو خوندم همون بخشم خلاصه کردم و نکاتی که از بخش داستانی گفته بود و بچشمم اومدو زیر نوشتم وقتی بخونید به حرفی که بالا زردم میرسین

نسخه PC بازی 93 هست اینم عکس

[تصویر:  t3gxqmr3f182.png]
پاسخ
بازی توسط واشنگتن پست نقد شده ولی امتیاز داده نشده! 4 رو از کجا آرودن معلوم نیست!
  • یه عده میگن 4/10 هست ====> چون هنوز نمره رسمی در نقد داده نشده پس نمیشد تایید کرد از 10 هستش.
  •  یه عده میگن 4/4 هست====> اگر این فرضیه درست باشه، کافیه نقد رو بخونید تا ببینید منتقد بازیو کوبیده، کسی بازیی رو نمیکوبه و بعدش بهش نمره کامنل بده
  •  یک موضوعی هم هست اینه که اصلا از کجا معلوم که این لینک، نقد بازی هست؟!
از طرفی هم متاکریتیک ثبت کرده و متا پایین اومده پس باز یک عده معتقدند متا کریتیک سرخود نمره داده( که درست هم میگند).
چیزی که مشخصه اینه که به این ملت نمیشد اعتماد کرد و گفت حتما این اتفاق درسته یا اون غلطه، شاید هم همونی جمله ای که در خط اول گفتم(نقد اصلی بازی) هم نقض بشه و کلا همه چیز عوض میشه!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(05-13-2016, 08:56 AM)GUN-AGE نوشته است:
(05-13-2016, 02:20 AM)m_shark نوشته است: آقا این نقد کلا یه شوخی هست که washington post انجام داده و نمره بازی 4از 4 هست.این اشتباه متاکریتیک هست که این نقد رو جزو نمرات حساب کرده.حالا درست میشه و دوباره نمره میشه 94 زیاد نگران نباشید

نسخه PC بازی 93 هست اینم عکس

[تصویر:  t3gxqmr3f182.png]
 نسخه pc با 32 نقد شده 93 ولی نسخه ps4 با 79 تا نقد شده 92.معمولا اونی که بیش ترین نقد رو میگیره به عنوان متا در نظر میگیرن

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Sniper Elite 4| امتیازات Station 0 2,022 02-13-2017, 07:21 PM
آخرین ارسال: Station
  Resident Evil 7: biohazard| امتیازات Station 0 2,109 01-23-2017, 10:50 PM
  امتیازات | The Last Guardian Station 0 1,991 12-06-2016, 06:25 PM
  امتیازات Watch Dogs 2 منتشر شدند Station 0 1,750 11-14-2016, 06:06 PM
  امتیازات Resident Evil: Umbrella Corps منتشر شدند Station 7 2,654 06-23-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: Farhad01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان