امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی جدید با دریافت پول واقعی
کسب در آمد از ساخت و فروش محصولات مجازی (اولین بار در ایران )
با سلام
امروز میخوام سایتی رو به شما معرفی کنم که یک نمونه از شهرک صنعتی مجازی هستش که برای اولین بار در جهان راه اندازی شده خلاصه کلام شما محصولات مجازی میسازید و میفروشید، یا فقط کار میکنید ( رایگان) و پول واقعی به دست میارید. درست مثل یه شرکت که شما هم میتوانید صاحب شرکت باشید یا برای شرکت های دیگر کار کنید و پول واقعی به ارزش دلاری دریافت کنید. بنده به عنوان اولین شخصی هستم که این سیستم جهانی در آمد را در ایران معرفی میکنم. اشتباه نکنید نه سایت پی تی سی هستش و نه از این سایتهای سرمایه گذاری متقلب و... سایتی تمام خودکار با صد ها راه کسب در امد که بصورت رایگان هم میتوان از آن کسب درآمد داشت . با پشتیبانی آنلاین . سایتی که هزاران دلار هزینه راه اندازی آن شده است . خلاصه کلام اگه مایل به در آمد بصورت رایگان یا صاحب کارخانه خود باشید به سایت زیر مراجعه کرده و به بنده ایمیل زده و نام کاربری خود را اعلام کنید تا جروه کسب در آمد از این بازی  را در اختیار شما قرار دهم .
آدرس سایت بازی : [/url][url=www.pipstycoon.com/?i=574]www.pipstycoon.com/?i=574
ایمیل بنده :majid.nemati90@chmail.ir
آدرس سایت بنده : http://earncash.vcp.ir/
پاسخ
یعنی واقعا درامد زاست؟

خب جزوه را واسه این ادرس ایمیل کن

bahrammirhabibi@yahoo.com
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
بله . مطمین باشید
پاسخ
lما که تو ثبت نام کردن تو سایت مشکل داریم
پاسخ
چه مشکلی؟
پاسخ
هر چی sign up می کنم هیچی نیمشه
پاسخ
چک کردم مشکی نداشت . من از مرورگر موزیلا استفاده میکنم. به شماهم همین پیشنهاد رو میکنم.
پاسخ
من ثبت نام کردم اما بلد نیستم پیکار کنم 
اون جزوه رو بفرست برا منم 

diako_afshary@yahoo.com
پاسخ
با عرض پوزش من داخل سایت شما را راهنمایی خواهم کرد. پله پله. چون کار جزوه هنوز تمام نشده است.
پاسخ
داخل بازی چطوری راهنمایی می کنی ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صدای تکنولوژی : از وزیر ارتباطات جدید تا اجلاس وب فارسی – ۱۹ مرداد ۹۵ - بااجرای ارش س itzeroone 1 1,367 08-12-2017, 06:55 PM
آخرین ارسال: Future
  دانلود بازی جدید مهیج مسابقات بوکس UFC Undisputed 2011 farnazi 0 1,631 07-03-2017, 03:52 PM
آخرین ارسال: farnazi
  سایت و کانال نیو مدز )مرجع جدید بازی و مد و وافزونه( newmods 0 1,668 03-09-2017, 05:33 PM
آخرین ارسال: newmods
Exclamation آی پی سرور جدید کانتر 1.6 : ایران هیرو darnedwalker 0 1,672 06-03-2016, 09:45 AM
آخرین ارسال: darnedwalker
  فروش ویژه واستثنایی اکانت پی پال تاییدشده 9ساله به همراه تمامی مدارک واقعی shahin3313 0 1,221 05-16-2016, 11:36 PM
آخرین ارسال: shahin3313

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان