نظرسنجی: چه سبکی رو بیشتر میپسندید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
استراتژیک
18.75%
3 18.75%
بازی آنلاین
12.50%
2 12.50%
ماجراجویی
12.50%
2 12.50%
ورزشی/مسابقه ای
6.25%
1 6.25%
اکشن
43.75%
7 43.75%
بازی فکری
6.25%
1 6.25%
در کل 16 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی های ایرانی
یه بازی ساز ایرانی در مجوز گرفتن مشکل نداره؟راحت مجوز میدن؟

بعد یه سوال اساسی

چرا بیشتر بازی های ما شوتر هستن؟وچرا بیشترشون درمورد دفاع مقدس هست؟ایا اینا از طرف مردم حمایت میشه که هی میسازن؟ایا اینا از یه جایی پول میگیرن؟چطوریه؟جریان چیه؟
مگه خودمون داستان و یا موضوع دیگری نداریم؟یه موضوعی هم باشه که هم ایرانی باشه و هم شوتر یا دفاع نباشه؟
(البته من به دفاع مقدس توحین نمیکنم.بحث اصلی من روی بازی ها هست.)

در اخر هم از همتون ممنونم که همکاری کردید و نظراتتون رو گفتید
باز هم همکاری کنید تا به یه نتیجه قابل قبولی برسیم
به دوستان تالارها وانجمن های دیگه هم بگید بیان اینجا از نظرات اونا هم بهره ببریم

روزها فكر من اين است و همه شب سخنم

كه چرا غافل از احوال دل خويشتنم

پاسخ
بچه ها همکاری کنید
به یه نتیجه ای برسیم

پاسخ
چه بازی های مورد علاقه شماست؟یعنی یه فرد ایرانی هست؟

اصلا یه بازی ایرانی حمایت میشه باین اوضاع؟وضعیت فروش و درامد چطوریه؟

یه بازی خوب به نظر شما چیه؟

گیمر ها قدرت خرید دارن؟من که میگم وضعیت خوبی ندارن با این اوضاع گرونی...(ولی نظر شما چیه؟)

دوستان همکاری کنید

(06-18-2016, 11:49 AM)Herolife نوشته است: چه بازی های مورد علاقه شماست؟یعنی یه فرد ایرانی هست؟

اصلا یه بازی ایرانی حمایت میشه باین اوضاع؟وضعیت فروش و درامد چطوریه؟

یه بازی خوب به نظر شما چیه؟

گیمر ها قدرت خرید دارن؟من که میگم وضعیت خوبی ندارن با این اوضاع گرونی...(ولی نظر شما چیه؟)

دوستان همکاری کنید
من خودم سبک مورد علاقه ام استراتژیک و اکشن هست.البته مخفی کاری هم دوست دارم.
بازی های مورد علاقه ام زیاده ولی Battlefield 1,Total War,gta,Watch_dogs هستش.
بازی که یه ایرونی مورد علاقه اش باشه به نظر من فرقی نمیکنه فقط عالی باشه گرافیک خیلی برای ایرونی ها  مهمه و بعدش گیم پلی

قدرت خرید هم که گفتم فکر کنم قدرت خرید پایینی داشته باشیم.

دوستان همکاری کنید
شما هم نظرات خودتون رو به اشتراک بگذارید

پاسخ
دوستان

واقعا چرا همکاری نمیکنید

اصلا یه چیز دیگه
فرض کنید شرکت بزرگ یوبی سافت یا مثلا بلیزارد یا سونی به شما گفته شما حق داری یه بازی برای کشورت بسازی.منم بهترین نیرو ها رو در اختیارت میزارم
شما چه بازی پیشنهاد میکنید؟کشورمون چه بازی های نیاز داره؟

هرکسی یه فکری داره و یه ایده ای داره.میخوایم اینجا مطرح کنیم شاید بشه فهمید گیمر های ایران سلیقه اشون چیه.

همکاری کنید دیگههه Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall

من خودم فکر میکنم یه بازی شبیه Gta ولی با فضای ایرانیش و داستان ایرانی
یا یه بازی مخفی کاری خفن مثل hitman منتها بازم بافضای ایرانی
یا مثلا افسانه رستم و سهراب بهترین میشه.

نمیدونم
شما هم بگید
حرف دلتون رو بزنید

پاسخ
بازی های در مورد:سورنا.آریوبرزن و خواهرش یوتاب.بابک خرمدین و ... .
ما خودمون ایرانی ها برای داستان بازی چیزی کم نداریم اگه برای ساخت اجازه بدن
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
من از بازی خلیج عدن و ارتش‌های فرازمینی و .. خوشم اومد، ولی داستان کوتاهی داشتند S0 (24)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
ما تو موضوع پردازی مشکل نداریم.تو ساخت بازی عقب ایم.وگرنه با الماسی مث شاهنامه میشه بازی ساخت که 100برابر از داستان ویچر بهتر باشه.ولی امکانات نداریم 
موضوع دفاع مقدس یکی از بهترین موضوعهاست که میشه روش کار کرد ولی امکانات تیست
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
ببینید دوستان.ما اگر بخواهیم بازی در حد متای بالای 75 بسازیم یعنی باید از موتور های ساخت اورجینال استفاده کنیم این یعنی چی؟یعنی باید از شرکت سازنده ی مموتور لاینسس بگیررییم.و این خودش خرج داره.بخواهیم پول به سازنده هامون بدیم بازم کلی خرج داره.بخواهیم متریال با کیفیت بزنییم روی فیزیک ها و مدل هامون باز خرج داره. بخواهیم هوش مصنوعی بسازیم خرج داره.بخواهیم انیمیشن قوی (موشن کپچر هم اسن نه) خرج داره.بخواهیم دوبله کنیم خرج داره. بخواهیم استدیو بگیریم خرج داره. و.....

حالا فرض کنید یک بازی ساده اینارو میخاد.همانطور که گفتم اگه بخواهیم بازی بسازیم که متاش بشه 75 به بالا باید همه ی این فاکتور هارو با بالاین شکل ممکن , انجام بدهیم.

حالا شما فکر میکنید ما میتونیم هزینه ی این همه فاکتورو بدیم؟ معلومه که نه.ما اگر بتونیم با یک استدیوی خارجی همکاری کنیم خیلی خوب میشه.یا یک پولدار عشق گیم پیدا بشه استدیو بزنه (که اینم خیلی هندیه  S0 (2) ) در کل حالا حالا ما برای بازی سازی قوی کار داریم

من با ارتش های فرازمینی خیلی حال کردم

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(06-19-2016, 09:28 PM)ebrahimnankali نوشته است: ببینید دوستان.ما اگر بخواهیم بازی در حد متای بالای 75 بسازیم یعنی باید از موتور های ساخت اورجینال استفاده کنیم این یعنی چی؟یعنی باید از شرکت سازنده ی مموتور لاینسس بگیررییم.و این خودش خرج داره.بخواهیم پول به سازنده هامون بدیم بازم کلی خرج داره.بخواهیم متریال با کیفیت بزنییم روی فیزیک ها و مدل هامون باز خرج داره. بخواهیم هوش مصنوعی بسازیم خرج داره.بخواهیم انیمیشن قوی (موشن کپچر هم اسن نه) خرج داره.بخواهیم دوبله کنیم خرج داره. بخواهیم استدیو بگیریم خرج داره. و.....

حالا فرض کنید یک بازی ساده اینارو میخاد.همانطور که گفتم اگه بخواهیم بازی بسازیم که متاش بشه 75 به بالا باید همه ی این فاکتور هارو با بالاین شکل ممکن , انجام بدهیم.

حالا شما فکر میکنید ما میتونیم هزینه ی این همه فاکتورو بدیم؟ معلومه که نه.ما اگر بتونیم با یک استدیوی خارجی همکاری کنیم خیلی خوب میشه.یا یک پولدار عشق گیم پیدا بشه استدیو بزنه (که اینم خیلی هندیه  S0 (2) ) در کل حالا حالا ما برای بازی سازی قوی کار داریم

من با ارتش های فرازمینی خیلی حال کردم
بحث من روی اینا نیست.این حرف شما درست. ولی من اولم گفتم شما فرض کنید یه شرکت بزرگ مثل یوبی سافت یا بلیزارد اومده بهتون گفته شما یه بازی برای کشورتون بسازید.من تمام امکانات رو دراختیارتون میزارم.
شما چه بازی پیشنهاد میکنید؟
چه بازی خواهید ساخت که در شان و سلیقه یه ایرانی باشه؟چه چیزی میسازید که خودتون حال کنید؟

پاسخ
بهترین بازی که میشه ساخت درباره کوروش هستش و امپراطوریش چون هم داستان خوبی داره،هم افتخارات ایران رو نشون میده و هم هر سبکی به غیر از شوتر میشه ازش دراورد
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیوگرافی حمیدرضا قربانی خواننده و آهنگساز باسابقه ایرانی Mohamad_uk 0 25 05-22-2024, 08:19 PM
آخرین ارسال: Mohamad_uk
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,082 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,263 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  افتتاح سرور ایرانی تحت استیم راست (Rust) Mr.Kaneki 6 4,812 08-05-2017, 03:03 PM
آخرین ارسال: nekerko
  پشتکار و اراده ی عالی یک جوان ایرانی daryayeomid 0 1,118 07-10-2017, 02:42 PM
آخرین ارسال: daryayeomid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان