امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با AnyReader همه چیز را بخوانید.
   "چند روز پیش وقتی دیسک بازی مورد علاقه ام (The Elder Scrolls V: Skyrim) رو داخل درایو گذاشتم تا نصب کنم فهمیدم که دیسک مشکل داره و من نمی تونم اطلاعات رو منتقل کنم. چون این تنها دیسکی بود که از Skyrim داشتم، نباید از دستش می دادم به خاطر همین تعدادی نرم افزار بک-آپ و ایمیج رو روی دیسک امتحان کردم ولی هیچ کدوم نتونست این کار رو انجام بده، مگر AnyReader."
   شاید چنین مشکلی برای شما هم پیش آمده باشد. در چنین مواردی چاره کار با AnyReader می باشد.
[تصویر:  1325315408_1324971057_1324961052_1275154...7f7167.jpg]
   AnyReader نرم افزاری تجاری برای پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد که توسط Essential Data Tools توسعه داده می شود. این نرم افزار چهار کار تخصصی انجام می دهد که عبارتند از:
[تصویر:  screen1.jpg]
1. کپی اطلاعات از یک درایو آسیب دیده
2. کپی اطلاعات از دیسک های آسیب دیده CD/DVD/Blu-Ray/HD DVD
3. تبادل اطلاعات بین شبکه های ناپایدار خصوصا نوع شبکه های Wi-Fi غیر قابل اعتماد که قطعی های مکرر دارند.
4. تلفیق چندین فایل بد کپی شده یا شکسته
  برای دستیابی به اطلاعات آسیب دیده خود بر روی دیسک (کاری که خودم انجام دادم) باید از گزینه دوم استفاده کنید.

نکته: به دلیل گسترده بودن دامنه فعالیت و آسان بودن رابط کاربری، لزومی ندارد که استفاده از آن آموزش داده شود. از طریق وبسایت رسمی AnyReader میتوانید اقدام به دانلود آخرین نسخه آن نمائید.
   نکته 2: این یک نرم افزار تجاری است و قیمت آن 25.95 دلار می باشد.
   نکته 3: به دلیل رعایت قانون کپی رایت وب سایت اصلی سازنده ارائه شد، با این حال اگر مجبور به ثبت کردن برنامه هستید به راحتی می توانید این نرم افزار را به همراه کرک آن از یک دوجین وبسایت فارسی زبان دانلود کنید.
   نکته 4: در صورت ثبت نکردن برنامه فقط قادر به بازیابی حداکثر 700 مگابایت فایل در طول 30 روز خواهید بود.

پاسخ
من امتحان کردم از dvd خش دار ولی نمی شه !
من دارم کلا اینجور نرم افزار ها زیاد هستن.یه سئوال با این نرم افزار می شه درایو مجازی ساخت؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(05-22-2013, 05:40 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: من امتحان کردم از dvd خش دار ولی نمی شه !
من دارم کلا اینجور نرم افزار ها زیاد هستن.یه سئوال با این نرم افزار می شه درایو مجازی ساخت؟

خیر بهترین برنامه برای ساختن درایو مجازی همون Daemon Tools هست. در ضمن من چون نتیجه این نرم افزار رو دیدم معرفیش کردم. دیسک من نزدیک به 70 تا بدسکتور داشت، حجم اطلاعات هم 3.2 گیگ بود که همه رو خوند در صورتی که نرم افزارهای دیگه این کار رو نکردن.
پاسخ
اره برنامه خوبیه منم دیسک mw3خراب بود از همین برنامه کمک گرفتم که حل شد ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان