امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای باز گشایی Resident Evil 7 به ریشه چه پیشنهاد هایی دارید؟
به نام خدا

با سلام دوستان گرامی،همان طور که مشاهده کردید بازی  Resident Evil دیگر یک بازی ترسناک و دلهره اور نیست و بیشتر شبیه به یک ماشین زامبی کشی تبدیل شده است و همین طور هم نسخه ی 6 این بازی با امتیازات بسیار کمی مواجه شد و یکی از نا امید کننده ترین بازی های سال 2012 معرفی شد ولی با گفته ی شرکت CAPCAM نسخه ی بعدی این بازی یعنی Resident Evil 7 به ریشه های اصلی خود باز خواهد گشت  بنده قصد دارم بدانم که اگر ساخت بازی Resident Evil 7 به شما واگذار می شد چه عمل هایی انجام می دادید تا این بازی به ریشه های خود(ترس،استرس) برگردد؟!!

و همین طور شما می توانید با خواندن این مقاله با قلم اقای حمیدرضا سلامی یکسری ایده برداری کنید

و برنده هم کسی می شود که نظرش بیشترین تعداد تشکر هارا بگیرد

قوانین
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1.لطفا اگر نظر شما نزدیک به نظر شخص دیگری است از ان شخص تشکر کرده و پاسخ جدیدی ندهید

2.بحث را به بیراه نکشانید زیرا اسپم به حساب میاید

3.به نظرات همدیگر احترام بگذارید

4.و طبق معمول اسپم هم ممنوع است

[تصویر:  15868912240743536990.jpg]

:)
پاسخ
به نظر من فقط باید بده سازنده های Evil 4 بازی رو بسازند [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
ی چیزی می گم نه نگید این بازی به رییشه ی خودش بر نمی گرد
اگه ی امیدی هم باشه باید از شخصیت های دیگه هم استفاده بشه . و کاری کنه که شخصیت بازی هم از این موجودات مثل قبل بترسن مثلا مثل last of us وقتی بهمون میرسن بمیریم وقتی طرف می خودا تیر اندازی کنه از ترس دستش بلرزه بلکه ترس به ما هم منتقل کنه وقتی طرف این قدر بی خیال پس نباید ما هم بترسیم . استفاده از سلاح  و مهمات کم و نا توان کردن  طرف مثلا اول بازی ی صدمه ی شدید ببینه و نتونه از فنون رزمی استفاده کنه و سریع راه بره و از این جور چیزا . ی داستان خیلی خوب لازم داره . و شاخ و برگ زیادی هم باید به داستان داده بشه . محیط های بزرگ وجود داشته باشه و کاری کنه که شروع به کاوش در این محیط ها کنیم مثلا برای به دست آوردن دارو ی بیشتر . حذف گیاه های سبز و غیره و استفاده از ی چیزی مثل قرص و پادزهر . موجودات باهوش (احمق) باید از بازی حذف بشن . به جاش مثلا ی زامبی سریع و قدرتمند در نظر بگیرید که با 4 تار تیر کلت آخ هم نگه . اضافه نکردن شخصیت جدید . نداشتن همکار . و بعد این  همه قسمت س نتیجه ای چیزی از داستان بگیریم نه این که این همه شخصیت تو بازی باشه که فقط اسمشون میدونیم . و از همه مهم تر clair redfield برگردونن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
به نظر من اصلا نسازن بهتره.
کلا همش میخوان یه فیلم سینمایی بسازن تا بازی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
هیچ کاری نکنن
بسه دیگه
the evil within داره میاد ترسناک هم هستش
حداقل خاطرات خوب 1 تا 4 رو خراب نکنن
البته پول و پول پرستی این اجازه رو نمیده

پاسخ
از وقتی میکامی رفت این جوری شد.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
اگه شبه قسمت 3 بسازن عالی میشه [img]/images/smi/new/112 (1).gif[/img]
اگرم من بودم موسیقی ترسناکی انتخواب میکردم مثل سایلنت هیل بعد از زامبی (!) استفاده میکردم(یعنی سوار هلیکوپتر یا وسایل دیگه نشه. این که نشد زامبی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])
بعد از غول های آخر درست و در مونی مثل نمیس اسفاده میکردم و گرافیک و گیم پلی هم در جای خود.

ممنون خیلی خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  90062409511201326600.jpg]

پاسخ
من به شخصه ژانر ترسناک خوشم نمیاد و نسخه 6 چون ترسناک نبود و اکشن بود، خیلی از نظر باحال بود ولی خب برای کسانی که RE رو بخاطر ترس و ریشه هایی مانند معماهاش دوست دارند حتما نسخه ششم افتضاح بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هر وقت بحث نسخه 6 اقامتگاه شیطان میشه، یادم به طنزی که آقای خردمندی دربارش نوشت می افتم و از خنده می میرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جمله به یاد ماندنی طنز: ما نمی خواهیم از سر تا خشتک مجهز باشیم.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
به نظر من نسازن بهتره، با وجود بازی هایی مثل DayLight و SOMA کی هوس Resident رو میکنه؟!
نسل جدید ایده های جدید هم میخواد، دیگه مرده ، روح ، جن و ... بدرد ترسوندن نمیخورن.
پاسخ
خب من یک لیست تهیه کردم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1. مطمئناً کم تر بودن Checkpoint ها می تونه ترس رو خیلی بیشتر بکنه!
2. فراز و نشیب صدا و موسیقی، مطمئناً یکی از مهمترین عناصر سازنده بازی های Survivle Horror هست. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
3. می تونند که سکانس هایی تو بازی قرار بدند که توش دکمه زنی هم باشه! چیزهایی مثل شاهکارهای David Cage، مثل Heavy Rain یا Beyond! البته باید این سکانس ها با نهایت دلهره همراه باشند! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
4. وقتی که بازی Resident Evil: Revelation رو بازی می کردم، با دیدن قیافه زامبی ها کلی خندم گرفت! یعنی چی که زامبی استخوان پرت می کنه؟! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
5. زود تمام شدن فشنگ خیلی برای یک بازی در سبک SH حال میده! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین تغییر ها رو ایجاد کنند، خیلی بهتر میشه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته این ها فکر نکنم ربطی به بازگشتن به ریشه داشته باشند، بیشتر به ترسناک تر شدن ربط دارند! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
من هم چند تا نظر دارم كه شايد مفيد باشن:
١. از شخصيت هاى قديمى استفاده بيشترى كنه و يه استراحت كوچيك به كريس و ليان بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
٢. تعداد محمات و سلاح رو كمتر كنه
٣. بازى بايد تو شب باشه نه تو روز مثه بخش جيك[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
٤.زامبى نبايد اسلحه داشته باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
٥. استفاده از موسيقى هاى دلهره آور
٦. داشتن داستان ترسناك
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرارداد برای اجاره دادن کنسول بازی iman-tavana 0 65 04-20-2024, 02:57 PM
آخرین ارسال: iman-tavana
  پارتیسن بندی چه نقشی برای گیمیرها دارد impbrand 0 1,685 02-02-2020, 04:06 PM
آخرین ارسال: impbrand
  چگونه یک کاربر مفید باشیم؟| مقاله ای برای ما The Wolf Of Rivia 22 7,442 11-10-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: rahimzadah
  خلاصه بازی Friday the 13th The Game برای کامپیوتر MoeinTN 0 1,576 12-20-2017, 07:55 PM
آخرین ارسال: MoeinTN
  آهنگسازی برای بازی های رایانه ای و موبایل mahdi97 0 1,672 08-12-2017, 08:37 PM
آخرین ارسال: mahdi97

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان