نظرسنجی: از ویندوز 8 استفاده می کنید؟ آیا با آن مشکلی پیدا کرده اید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بلی
25.00%
1 25.00%
خیر
75.00%
3 75.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای رفتن به Windows 8 عجله نکنید!
با اون همه انتقادی که از این ویندوز شد من که حالا حالا ها سراغش نمیرم.
عشق است windows7Confused25:
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
(11-09-2012, 08:25 PM)FARDAD.MG13 نوشته است: با اون همه انتقادی که از این ویندوز شد من که حالا حالا ها سراغش نمیرم.
عشق است windows7Confused25:
اگه برا من حل شد رو فروم طریقه حلش رو قرار می دم.
پاسخ
اینم بزنید روی مشکلاتش:

با وجود ادعای شرکت مایکروسافت درمورد این که ویندوز 8 دارای چندین لایه‌ی محافظتی – امنیتی است
61 بدافزار رایج از 385 مورد آزمایشی توانستند به راحتی این ویندوز را آلوده کنند.
شرکت بیت دیفندر تستی را بر روی ویندوز 8 انجام داد تا بتواند میزان امنیت این ویندوز را در برابر بدافزارها بسنجد. در این آزمایش شرکت بیت دیفندر 385 بدافزار را بر روی دو سیستم که هر دو ویندوز 8 داشتند؛ آزمایش کرد.
این بد‌افزارها در 6 ماه منتهی به ماه نوامبر رایج‌ترین بدافزارهای فضای وب بوده‌اند که توسط آنتی ویروس بیت دیفندر تشخیص داده شده‌اند.
هر دو سیستم مورد آزمایش مجهز به آنتی ویروس بودند ولی تنها در یکی از این رایانه‌ها آنتی ویروس فعال شده بود. در نمونه غیر فعال 61 بد‌افزار گوناگون توانستند به راحتی سیستم را آلوده کنند، امّا در سیستم دیگر که آنتی ویروس بر روی آن فعال شده بود بعضی از این بدافزارها توانستند از سد آنتی ویروس بگذرند ولی بر روی سیستم قابل اجرا نبودند. تعدادی از این بدافزارها هم بر روی سیستم اجرا شدند ولی توسط خود ویندوز بلوکه شدند.
این آزمایش تعجب تعدادی از کارشناسان را برانگیخته است، زیرا بر اساس ادعای شرکت مایکروسافت این ویندوز دارای چندین لایه‌ی محافظتی – امنیتی است.
تعدادی از بدافزارهای مورد آزمایش توانستند از تمامی سدها گذشته و سیستم را به طور مخفیانه آلوده کنند. این بدافزارها دسترسی مخفی به اکثر قسمت‌های رایانه آلوده شده را دارند و می‌توانند به راحتی انواع اعتبارات ورود (شامل یوزنیم و پسورد) وارده شده توسط کاربر را بدزند.(مثل KeyLogger)
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(11-09-2012, 12:06 PM)FATAL1TY نوشته است: به نظر می آید ویندوز 8 برای گیمرها کمی مشکل ساز است. این تجربه شخصی خود من هست. ار تمام مشکلات آن که بگذریم به مشکل جدیدی بر میخوریم. Windows 8 به طور پیشفرض از Microsoft .NET 3.5 استفاده نمی کند و شما باید آن را نصب کنید ولی مشکلات دقیقا از همین جا آغاز می شود. شما برای بازی کردن احتیاج بخ نصب Component های DirectX 9.0 را خواهید داشت حال آن که این فایل ها برای کارکرد درست احتیاج به NET 3.5 دارند. NET 3.5 به صورت پیش فرض در Windows 7 وجود داشت و از این بابت مشکلی ایجاد نمی کرد ولی 8 سردرگم کننده است! برای نصب NET 3.5 سه راه دارید:
1. نصب از طریق آپدیت ( کاری زمانبر است و باید تا دانلود شدن 230 مگ فایل صبر کنید)
2. دانلود جداگانه
3. استفاده از Command Prompt به همراه دیسک Windows 8
صرف نظر از این که شما از کدام روش استفاده کنید یک مشکل وجود دارد و آن این که NET 3.5 با موفقیت نصب نخواهد شد. برای من در 68.5% نصب قطع می شد و خطایی مبنی بر عدم یافتن فایل ها می داد. این مشکلی است که عده زیادی نیز دارند. در رابطه با این مشکل به راه هایی رسیدم و آن ها را هم امتحان کردم. ولی هیچ کدام جواب نمی دهند.
به نظر می آید برای بازی باید به همان ویندوز 7 دوست داشتنی تکیه کنیم. هر چند Windows 8 سرعت بهینه تری داشت ولی حس نا امنی به من می دهد. حتی بعضی وقت ها بالا نمی آید و باید سیستم را ریستارت کرد! به احتمال زیاد این مشکل ها به خاطر کرک است ولی حتی اگر چنین فرض کنیم، در آن صورت فقط برای مدت محدودی می توان از ویندوز استفاده کرد.
اگر شما هم قصد مهاجرت به ویندوز 8 را دارید توصیه میکنم تمام بررسی های لازم را انجام دهید تا مثل من با این مشکلات مواجه نشوید.

[تصویر:  Windows-736.jpg]

من از روش سوم اینکارو کردم و درست شد و نصب هم شد. الانم خیلی از بازیهایی که میگین روش نصب و اجرا نمیشه رو من دارم روش بازی میکنم مثل :
کالاف بلک آپس2
اساسین کرید3
مدال و خیلی بازیهای دیگه .
از نظر نرم افزاری هم مشکلی نداره.
در مورد درایورها هم یه نرمازفار گیر اوردم که خودش اونا رو دانلود و نصب و آپدیت میکنه .
ویندوز 8 فوق العادس , همینو بس.
127
پاسخ
(11-09-2012, 01:42 PM)Lamia نوشته است: دوستان من یه کرک جدید پیدا کردم که مشکلات رو برطرف کرده. NEt 35 همچنان به روش آفلاین نصب نمی شه. باید دانلودش کنم. اگر درست عمل کرد هم کرک و هم لینک دانلود NEt 35 رو براتون قرار میدم. این کرک جدیده خیلی بهتره. من حتما باید این مشکل رو حل بکنم. اصلا نمیشه از Windows 8 دل کند. Confused41:Confused41:Confused41:

دوستانی که ویندوز 8 دارند دستورات زیر رو انجام بدن، ببینن میتونن NET 35 رو نصب کنند یا نه.در درایوی که ویندوز رو نصب کردید ( معمولا C ) یک پوشه به اسم dotnet35 ایجاد کنید.DVD ویندوز 8 را اجرا کنید و از پوشه sources وارد پوشه sxs بشوید. محتویات sxs را به پوشه dotnet35 کپی کنید.سپس به محل نصب ویندوز رفته. وارد system32 شوید و از ان جا CMD.exe رو با Run As Administrator اجرا کنید.سپس دستور زیر را در CMD وارد کنید:

Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:C:\dotnet35 /LimitAccess

و سپس صبر کنید تا 100 درصد پرشود. برای من عمل نکرد. امیدوارد دانلود جداگانه NEt 3.5 کمک کنه وگرنه باید برم 7!
تذکر : لطفا فاصله ها و Slash و Backslash ها را در دستور بالا رعایت کنید. بعد از هر کد یک فاصله و سپس Slash. هملنطور که خودتون میدونین هنگام مشخص کردن Directory از Backslash استفاده می کنند.

ممنون ازروش شمابرای من کارکردConfused74:موفق باشیConfused29:
           خفاشی برفرازآسمان
--------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  10547364607539859335.png]
پاسخ
ازش خوشم نمیاد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart دانلود بهترین نسخه موبوگرام برای کامپیوتر Mr.Lucky 0 1,562 07-23-2017, 11:44 PM
آخرین ارسال: Mr.Lucky
  پراجکت سرور ( استقرار EPM ) راهکاری جامع برای مدیریت پروژه projanco 0 1,441 06-04-2017, 04:44 PM
آخرین ارسال: projanco
  تاپیک جامع:درخواست انواع پچ ,کرک و اپدیت نرم‌افزار برای ویندوز و ا علیرضا! 7 3,051 11-19-2016, 11:08 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  مشخصات اینترنت خوب برای انلاین بازی کردن چیست ؟ Saysooka 5 3,490 12-10-2015, 08:24 PM
آخرین ارسال: soheil sangari
  مشکلات Games for Windows LIVE در Windows 8 Expellite 11 18,765 11-03-2015, 12:52 AM
آخرین ارسال: 246813579

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان