امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ای برای افزایش کارایی سیستم برای اجرای بازی ها
Photo 
[تصویر:  game_booster_2-300x200.jpg]
از دوران های خیلی قدیم، خیلی علاقمند بودم که بتوانم به طریقی کارایی کامپیوترم رو برای اجرای بازی ها افزایش بدم. هر چند در گذشته در کار با نرم افزارهایی که برای این موارد ساخته شده بود، در اکثر مواقع با شکست مواجه می شدم. به ۲ دلیل: اول این که انتظار بی جایی از این گونه نرم افزارها داشتم و دوم این که واقعا نرم افزارهای خوبی هم برای این کار وجود نداشت.

در مورد نکته اول حتما باید این تجربه رو به شما منتقل کنم که انتظار زیادی از این گونه نرم افزارها نداشته باشید. این گونه نرم افزارها سعی می کنند که کارایی سیستم را حداکثر کنند نه این که بتوانند سیستم را از آن چه که واقعا هست ارتقا قابل توجهی بدهند. وقتی کارت گرافیک شما برای اجرای یک بازی توانایی ندارد یا از فناوری های مورد استفاده در بازی ها پشتیبانی نمی کند، نمی شود با دست کاری های نرم افزاری به این روش، کارایی را افزایش داد. برای این گونه موارد افراد حرفه ای تلاش می کنند با Overclock کردن سخت افزار (و البته با در نظر گرفتن شرایط سخت افزار مورد نظرشان مخصوصا دمای آن ها) از این دستگاه ها کارایی بیشتری را بیرون بکشند.

حداکثر کاری که این گونه نرم افزارها انجام می دهند این است که از دست برد منابع سخت افزاری توسط دیگر برنامه ها جلوگیری می کنند و با اختصاص حداکثر منابع به بازی در حال اجرا، بیشترین کارایی را فراهم کنند. اگر نرم افزاری بتواند چند ترفند خوب به علاوه محیطی راحت را برای کاربران فراهم کند به نظر می آید که ایده آل خواهد بود و نرم افزار Game Booster چنین کاری را به خوبی انجام داده است. این نرم افزار با فراهم آوردن لیستی از برنامه هایی که در حال اجرا هستند و می توان آن ها را در هنگام اجرای بازی ها بست (Processes)، لیستی از سرویس های کمتر مورد نیاز (Services) و بخشی برای بستن دیگر بخش های غیر ضروری ویندوز، می تواند کارایی سیستم را برای اختصاص حداکثری منابع به بازی افزایش دهد.

دانلود نسخه ۳ نرم افزار:
http://blog.bazikhoone.com/?wpdmact=proc...5ob3RsaW5r
[تصویر:  15326.JPG]
پاسخ
من از نسخه ی دوم استفاده می کنم .فکر نمی کنم تاثیر ملموسی داشته باشه ولی من برای سبک شدن کامپیوتر ازش استفاده می کنم.
پاسخ
زیاد تاثیر ندارهConfused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4KWG برنامه ای برای دریافت عکس های 4K با موضوع بازی (آپدیت روزانه) Mr.ISO 84 2,056,689 07-07-2017, 05:49 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  Get PingTime برنامه ای جهت مشاهده سرعت پینگ در بازی های آنلاین Mr.ISO 0 1,562 03-22-2017, 12:05 AM
  بهترین برنامه افزایش بازدید وبلاگ به صورت کاملا رایگان! Mr.ISO 0 1,645 08-20-2016, 02:41 PM
  تغییر نام تایتل برنامه با Title Changer Mr.ISO 0 1,757 07-24-2016, 09:24 AM
  اسم بازیو حدس بزن! بازی ای سرگرم کننده برای گیمران ایرانی Mr.ISO 7 2,769 06-18-2016, 04:02 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان