امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین کارآگاه یا پارتیزان جهان؟/ بررسی بازی Batman Arkham Origins
به نام خدا
خیلی ممنون از همه شما دوستان بابت نظراتتون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نکاتی رو فهمیدم که اگه عمری باقی موند، در مطلب بعدیم رعایت می کنم و قبل از انتشار، با دقت بیشتری متنم رو میخونم. (خیلی بیشتر[img]images/smi/s0 (5).gif[/img])
الان از خودم خیلی خوشم اومد.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

(12-26-2013, 09:38 PM)'AMIR M13' نوشته است:  یک تشکر فراوان هم از شما بابت نقد و مقاله زیباتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نظم و انسجام متن بسیار بسیار زیبا کار شده و مقالتون بسیار شکیله![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
به نحو بسیار خوبی از پتانسل پرانتز در متن استفاده شد، واقعا جای تقدیر داره چرا که با این کار خستگی خوندن متن به دلیل مطایبه وار(طنز ) بودن متن از بین میره![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از تیتر های هر پارگراف هم خیلی خوشم اومد به نظرم مخاطب رو درگیر می کنه و یه جورایی با عواطف و احساسات درگیری ایجاد می کنه!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حجم مقاله هم خوبه و در سطح ایده آلی قرار دار[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و در آخر به قول خودتون خسته نباشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اگه تو وردپس نوشتی میدونم چه درد و مشقتی رو گذروندی ولی اگه نه که نه دیگه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مرسی به شخصه  خیلی منتظر مقاله بعدی شما هستم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

این همه تعریف. آب میشما[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
سلامت باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راستی از همه اون افرادی که برام کف میزنن هم تشکر کنید. (دستشون درد نمیگیره؟)
خوش حالم که خوشتون اومده. راستی اصلا به نوشتن تو وردپرس فکر هم نمیکنم. من مثل یه مرد تو word می نویسم و مثل یه... تو وردپرس کپی میکنم.
تو یه سایت دیگه که مطلب میذارم، جد و آبادم  میاد جلو چشام تا ویرایشش کنم.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] (حیف وقتی که واسه اون سایت گذاشتم.)
همین وظیفه خطیر ویرایش، از سر وردپرس هم زیادیه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(12-26-2013, 05:32 PM)'PWLG' نوشته است:
(12-26-2013, 10:16 AM)'a.gamer' نوشته است: خیلی خوب بود؛ ولی دریغ از یک نظر! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خیلی زیبا بازی رو نقد کردید و با مزه پروندن به جذابیت نقدتون اضافه کردید.
ممنون. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نام خدا
ممنون بابت نظرتون. حتما بچه ها درگیر امتحانات هستند و وقت نمی کنند که به اینجا سر یزنند.
(12-26-2013, 02:49 PM)'Y2J' نوشته است: ممنون نقد خوبی بود. چون دیشب دیدمش حوصلم نشد بخونم الان کامل خوندم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اول از همه متن رو بهتره راست چین کنید.
بین خیلی کلمه ها فاصله نگذاشتید مخصوصا برای جمع. مثلا تو همین عنوان نوشتین ریشههای که درست نیست و ریشه های درست هست و مثل این مشکل تو نقدتون زیاد بود. کردهاند هم یکی از این مشکلات بود که درستش کرده اند هست. فاصله ندادید. فاصله دادن خیلی مهمه حتما تو کارای بعدیتون درستش کنید.
غلط املایی هم دیده می شد. خیلی بهتر بود یک دور قبل از انتشارش می خوندین نقدتون رو.
شما یک بررسی کوچیک هم در مورد نسخه های قبلی انجام دادید. به خوب یا بدش کاری ندارم ولی باکس آرت تیمارستان آرکام رو گذاشتین و بالاش نوشتین ریشه های خفاش! خب بهتر بود این رو نمی نوشتین چون شخص خواننده فکر می کنه منظور شما با اون عکس تیمارستان آرکام هست نه موضوع کل مقالتون.

نقد خوبی بود ولی مشکلات زیادی داشت که امیدوارم کمکی کرده باشم تا این مشکلات برطرف بشه. با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنونم که نظراتتون رو گفتید. پس بهتره که خود متن راست چین باشه و فقط عکس ها وسط چین؟
درباره غلط املایی که من همون دیشب نزدیک سه بار متن رو خوندم و نیم ساعت یا یک ساعت فقط داشتم ویرایش میکردم. (اصلا یه وضعی بود. هرکی که برای اولین بار نقدم رو میخوند حتما با اون فونت های عجیب غریب خنده اش میگرفت.) غلط هایی که شما میگید رو ندیدم. میشه اون جمله رو کامل بنویسید؟
درباره فاصله گذاشتن هم خیلی جاها به جای فاصله کامل از نیم فاصله (ctrl + -) استفاده کردم که اشکالاتی مثل همون "ریشههای" پیش اومد ولی همون دیشب درستشون کردم. در ضمن فکر میکنم مثلا "انجام داده­اند" از "انجام داده اند" قشنگ تره، برای همین بعضی جاها از نیم فاصله استفاده کردم.
در مورد بخش آخرتون (ریشه های خفاش بالای عکس تیمارستان آرکهام) منظور من این بود که قراره فرانچایز آرکهام رو از اولین قسمت، یه نگاه کوتاهی بهش داشته باشیم. یعنی به سری Batman Arkham از بدو تولد یا ریشه اش، یه اشاره ای کرده باشم و توضیح مختصری درباره 2 قسمت قبلی بدم.
خیلی ممنون که نقدم رو مطالعه کردید.
(12-26-2013, 05:00 PM)'amaz' نوشته است: نقد خیلی خوبی بود.ممنون

دوست عزیز ولی یکی از مهم ترین نکات مثبت بازی غول آخر های جذاب بازی هست فکر کنم این رو هم به متن نقدتون اضافه کنید بهتر میشه ولی توی این ماه یکی از بهترین نقد هایی بود که خونده بودم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

به نام خدا
خیلی ممنون که سعی می کنید اشتباهاتم رو بهم بگید تا دفعات بعد بهتر بنویسم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راستی این قسمتی از نقد منه:[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
"یکی از بهترین ویژگی­های این نسخه، غول­آخرهای (Boss Fight) آن است که بسیار هیجان­انگیز و جذاب طراحی شده­اند. از ایرادات نسخه قبل، غول­آخرهای نچندان مشکل بازی بود که تعدادشان هم بسیار کم بود اما B.A.O، این نقص را برطرف و مبارزات بسیار جذاب با غول­های بازی (که تعدادشان کم هم نیست) برای ما به ارمغان آورده است. از جمله این مبارزات می­توان نبرد با "بین" و Deathstroke را نام برد."

حتما با دقت نخوندید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

منظور من تو قسمت نکات مثبت بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته اگه اگر اضافه نکنید هم مشکلی پیش نمیاد [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
نقل‌قول: منظور من تو قسمت نکات مثبت بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته اگه اگر اضافه نکنید هم مشکلی پیش نمیاد [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

خب اونم به گیم پلی مربوط میشه ولی شما درست میگید، فراموش کرده بودم.[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]

پاسخ
نقدتون بسیار زیبا نوشته شده بود(مخصوصا با درآمیخته شدن طنز گونه ی اون)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا بحال هیچکدوم رو به اندازه نسخه اول (batman arkham asylum) دوست نداشتم بجز صحنه آخر بتمن شهر آرکام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
منتظر کار های زیبای دیگه ازتون هستم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
IN GOD WE TRUST
&
WE ARE a LIVE

[تصویر:  51602927824159199521.jpg]
پاسخ
(12-27-2013, 09:50 PM)VLAdMIR VAMpIRE نوشته است: نقدتون بسیار زیبا نوشته شده بود(مخصوصا با درآمیخته شدن طنز گونه ی اون)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا بحال هیچکدوم رو به اندازه نسخه اول (batman arkham asylum) دوست نداشتم بجز صحنه آخر بتمن شهر آرکام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
منتظر کار های زیبای دیگه ازتون هستم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

به نام خدا
ممنون از نظرتون. البته من فکز نمیکنم نقدم طنزگونه است. (سعی هم نکردم که باشه) فقط یکی دوجا شوخی های ریز کردم. خوبه که خواننده رو اذیت یا ناراحت نکرده.
من همون شبی که نقد رو ارسال کردم، دانلود نسخه اول تموم شده بود و بازیش می کنم. بد بود وقتی دیدم حتی "چند تیره" بودن بتمن هم از نسخه اول کپی شده. از حال و هواش هم بیشتر از دوتای بعدی خوشم اومد. موسیقی اش هم خیلی خوب بود. فضای  بازیش کمیکی تر بود. مخصوصا با اون منوهاش. خلاصه اصلا حس نمیکنم بازی برای 4سال پیشه.
راستی یه چیز جالب تو بتمن شهر آرکهام این بود که تو اولین صحنه بازی، (عکس مردی که یکی دیگه رو بقل کرده) آخر بازی رو لو میده. (جوکر در دستان بتمن)
پاسخ
سلام مجددا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست خوب من چرا چند سالی است کمپانی ها سعی در ساخت بازی از قهرمانان کمیک دارند ؟ خب نگفتی فدای سرت ولی وقتی خواننده می خونه دوست داره بدونه چرا ؟
پرانتز یکی از کاربرد هاش واسه اینه که جمله داخلشو نخونن درسته ؟ مردمم این روزا وقت ندارن سه ساعت وقت بزارن جمله داخلشو بخونن و به جمله ی اصلی ربطش بدن ! پس اگه برش داریم جملت این میشه : DC از انتشارات بسیار موفق در خلق شخصیت های قهرمان می­باشد که "بتمن"، یکی از معروف­ترین آنهاست. خب پس با این حساب من از کجا بفهمم DC یعنی چی ؟(جواب : به پرانتز مراجعه شود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
از این به بعد خواستی از مخفف استفاده کنی اینارو یادت باشه : قبل این که نام کامل اون مخففه رو تو داستان نیاوردی استفاده نکن یا اینطوری بگو : Detective Comics به اختصار DC و...
در مورد بقیه مقدمه حرف نزنم بهتره که نفهمیدم در و پیکرش کجاست ! آها پیدا کردم از خلق به بعد تازه پرانتزتو می بندی !!! کلا خودتم نفهمیدی چی شدش دقیقا ! ولی ادامه مقدمه ات خوب بود و سوالی که پرسیدی بودی یکم چالش بر انگیز بود 
جواب سوال را می دانند رو می کردیش جواب این سوال را دریافتند بهتر بود
اون موقع فکر می کردی راک استاره ! برای خودت فک می کردی
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوب نبود ! خودم تو دلم بهت گفتم : ایش بی مزه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img].

Batman Arkham Asylum (مرد خفاشی تیمارستان آرکهام) اولین نسخه از این سری بازی هاست :
Arkham Asylum اولین نسخه از سری بازی های Batman است ! در ضمن هاست نه ! ها است ! هاست یعنی میزبان !

اگر باز هم وقت شد نگاهی می اندازم موفق باشی ! راستش ان قد اشکال من در میارم که دیگه خودمم خسته میشم :D
                [تصویر:  b7obiqb22m40mxrq72ov.png]
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد...  تا قیامت دلِ من گریه می خواد
ســــرنوشـــت  
چشاش کوره نمی بینه...
زخم خنجرش میمونه تو سینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,805 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 993 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,949 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,140 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان