امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بقا به چه قیمت ؟ | نقد و بررسی بازی Outlast
نقد خوبی بود ولی تو بخش داستانی یه ایراد خیلی بدی داشتی
نباید داستان رو اسپویل کنی! به هر نحو ممکن!
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ممنون!من تازه این بازی رو شروع کردم و نمیدونستم اصلا توش مبارزه قرار نداره پس باید چی کار کنیم تو گیم پلی!الان یه تیتر نقدی که رسول تو سایت گذاشت پی بردم:میخواهم بترسم!
بهتره انتقاد  از نقدتو به عهده ی دیگران بذارم اما یه چیزی رو میگم اگه بازی به دلت ننشسته نباید حالت بی خیالی نسبت به نوشتنت بگیری الان من بیشتر اوقات با اون حسی که نوشتی برخورد کردم یه جورایی بیخیالی بود مثل این جمله :Miles Upshur فردی است که حتی نمیتواند یک مشت بزند پس انتظار نداشته باشید، شاتگان پیدا کنید و به دشمنان حمله کنید مخ آنها بپاشانید ، تنها وسیله ی قابل استفاده دوربین فیلم برداری شما است|میتونستی این منظورت رو بهتر و جدی تر بیان کنی!
پاسخ
بازی که شخصیت پردازی و داستان نداره هیچوقت خوب از آب درنمیاد...[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
بازیش رو انجام ندادم و انجام نخواهم داد...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقدت خوب بود آفرین...[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
نقدت عالی بود.نمراتتم عادلانه بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی یه سوال اون قسمت های خیلی ترسناکش به قسمت های ترسناک بازی silender man میرسه؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
YoU ThinK YoU KnoW ME?!?!?
پاسخ
ممنون نقد خوبی بود ولی من بازی ترسناک که میکنم یک دفعه یه چی میاد جلوم شوکه میشم از صندلی پرت میشم پایین.... ولی خیلی ممنون طرفدارای این بازی حال کنن.
پاسخ
(09-19-2013, 02:23 PM)'Admin' نوشته است: نقد خوبی بود ولی تو بخش داستانی یه ایراد خیلی بدی داشتی
نباید داستان رو اسپویل کنی! به هر نحو ممکن!

واقعا اسپویل کردم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
مقدمه بازی رو گفتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-19-2013, 07:00 PM)'mammad78' نوشته است: نقدت عالی بود.نمراتتم عادلانه بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی یه سوال اون قسمت های خیلی ترسناکش به قسمت های ترسناک بازی silender man میرسه؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فقط یک صحنه بود که فکر کنم خیلی بهتر از Silender عمل کرده بود!
پاسخ
ممنون نقد رو خوندم و فکر نمی کنم این بازی برای من جذاب باشه.
نقد خوبی بود بعضی جاها وقتی می خوندم با تصور حالات یکم ترس احساس میکردم.
پیروز باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,816 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 975 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 996 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,958 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,145 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان