امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین بازی های RPG درتمام دوران
سلام خدمت دوستان خوبم این بار می خوام درباره بهترین بازی های RPG تک نفره بحث کنم.امید وارم خوشتون بیادConfused74:
Elder Scrolls
[تصویر:  skyrim-concept-art.jpg]
این بازی یکی از بهترین بازی های RPG تمام دوران هست (به نظر من بهترین)که هر چند سال یه شماره از اون منتشر میشه این بازی در سال پیش به عنوان بهترین بای سال انتخاب شد .بازی دارای مساحت باور نکردنی بود که هر جا بسیار متنوع بود

Final Fantasy 7

[تصویر:  final-fantasy-7.jpg]
بازی فینال فانتزی 7 بهترین بازی سری فینال هست ودر اون شکی نیست .بازی که برای اون زمان گرافیک زیبایی داشتو گیم پلی اعتیاد آور.اگه شما دوست دارید این بازی رو بازی کنید می تونید نسخه HD پی سی رو بگیرید

[b]Knights of the Old Republic

[تصویر:  knights-of-old-republic.jpg][/b]
این بازی زیبا محصول 2003 و برای Xbox و PC منتشر شد و بازخورد عالی ای داشت و منتقدین امتیازات فوق العاده ای به این بازی دادند

Fallout 3
[تصویر:  fallout_3_cover_art.jpg]
بازی فال اوت واقعا در نسخه وگاس این سری رو تا حد نابودی برد بازی که گرافیک ضعیف و تاثیر گذار روی گیم پلی داشت .اما نمی شه از نسخه 3 گذشت بازی در زمان خودش همه چیز داشت.

[b]Deus Ex: Human Revolution

[تصویر:  deus_ex_human_revolution.jpg][/b]
میرسیم به بازی بی نظیر deus ex بازی که شماره آخرش تقریبا دو سال پیش عرضه شد و موفق شد این سری
رو دوباره به اوج برسونه.بازی که برای رفتن هر مرحله راه های بی شماری داشت و بر خلاف بعضی از عناوین این سبک اکشن زیبایی هم داشت .البته از گرافیک نسخه pc نمی شه گذشت

[b]Fable

[تصویر:  fable.jpg][/b]

با اینکه fable در سه دیگه یه rpg نبود اما خصوصیات بی نظیری داشت .مثل یه جهان بزرگ برای گشتن

و البته شاه شدن(البته آرزوی ازدواج در این بازی رو دلم موند)

THE WITCHER
[تصویر:  witcher2.jpg]

ویچر توسط یه استودیو نه چندان معروف ساخته شد اما بعد از عرضه از بسیاری از rpg ها جلو افتاد

و شماره دوم با فاصله 3الی4 ساله منتشر شد و علاوه بر گرافیک عالی .داستان زیبا و گیم پلی اعتیادآوری
هم داشت.بازی که اول انحصاری pc بود و موفق شد 1 میلیون نسخه فروش کنه.

امیدوارم لذت برده باشید و اینکه بازی های دیگری مثل Dark souls می تونستن
تو این لیست باشندConfused37:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
با Fable و Elder Scrolls بد جور موافقم!
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
just fable
zeus your son comes to kill you:(49):
پاسخ
من کلا rpg دوست ندارم یک جوریه باید انگلیسی رو خوب بلد باشی.
یک بازی rpg گرفتم توش صحبت زیاد داشت اعصابم خورد شد.پاکش کردمConfused25:
ممنون Confused74:
پاسخ
زنده باد elder scrolls Confused62:
پاسخ
ایوللللللل. فقط و فقط Deus Ex و Skyrim
پاسخ
من چون زبانم خوبه rpg خیلی دوست دارم و خیلی بازی میکنم با fable و witcher موافقم اما elders scrols آشغالی بیش نیست
پاسخ
(01-14-2013, 03:07 PM)ALAN نوشته است: من چون زبانم خوبه rpg خیلی دوست دارم و خیلی بازی میکنم با fable و witcher موافقم اما elders scrols آشغالی بیش نیست

حرفی که واسه بازی elders scrols زدی نادیده میگیرم Confused43:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
واقعا اشغال بود یکنواخت و. تکراری
پاسخ
(01-14-2013, 04:21 PM)ALAN نوشته است: واقعا اشغال بود یکنواخت و. تکراری
Confused05:جان؟؟؟؟؟؟
من اصلا از این سبک خوشم نمی اد ولی الدر اسکرولز خیلی عالی بود . دیگه چی میخواستی
په godfhater reconing (?) کجان؟؟؟
از همه ی بازی های نقش افرینی گاد فادر2 و دوز اکس هیومن رولیشن و reconingرو بیشتر دوست داشتم
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ Mobin Ahmadi 16 4,175 05-03-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  بهترین کاراکترها در تمام دوران jack 23 6,911 09-04-2014, 04:44 PM
آخرین ارسال: nvd
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,370 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,276 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,087 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان