امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین فضاسازی را چه بازی برای شما داشت؟

1. the last of us . عالی بود.
  2. Uncharted 3
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
به نظر من 3  Resident Evil بهترین فضاسازی رو نسبت به گیم پلی ، ژانر و داستان داشت.(واقعا یادش بخیر)[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بعد از اون به ترتیب
1- Mario Kart 8
2- Super Mario Galaxy 2
3- The Last Of Us
4- Fallout 3
5- Devil May Cry 3
ُSHMShayan
پاسخ
به نظرم The Last Of us

بعدش GtaV،Unchrated3 و Fallout
‌ببند دهنو هیس.. این کار کار تو نیست... چون ببویی مثل آژیر پلیس

جامونم که بلدی...مخروبه  فاز 2...

[تصویر:  hcrz_quf_%282%29.jpg]
پاسخ
برای من reyman the originبهترین فضاسازی داشت متفاوت با تمام فضاسازی ها خیلی باهاش حال کردم خصوصا چندنفرش اوووف[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

پاسخ
Dishonored

پاسخ
نمیدونم چرا چند سالیه هیچ بازی مثل قدیما جو نداره برام، از بازیهای جدید فقط فارکرای3 رو میتونم بگم یه کم ( فقط یه کم) وارد جو شدم، اصل فضا و جو قدیما بود، نمیدونم شاید چون برامون تازگی داشت، نمیدونم کس دیگه هم مثل منه یا نه

خوب برم سر بازی
بازی ای که بیشترین فضا و جو رو برام داشت Resident Evil 3: Nemesis روی PS1 داشت، 4 ستون بدنم رو ترس و جو بازی میگرفت، بعد از اون هم Halo: Combat Evolved روی PC بود با اون موزیک متن فوق العاده، هنوزم که بهش فکر میکنم دوست دارم برم توی اون جو سیاره و محیط
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
برای من batman arkham city واقعا عالی بود اصلا در قسمت ترانه ها مشکلی احساس نمی شد و اتمسفر تاریک و خاکستری اون شهر ادم رو میگرفت همیشه بتمن داستان تاریکی داره و میشه اتمسفر اون رو هم تاریک کرد و روش مانور داد
[تصویر:  1984478.jpg]
I'm A Black Wolf
The Rise of The ml10

GameFa Execlusive
پاسخ
The Last Of Us

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
نمیدونم چرا کسی از METRO با اون داستان تاریک و جذاب و فضای اخر الزمانی ناب و عالی یادی نکرد
انصافا وقتی تو تونل های تاریک و خلوت مترو با یه ماسک عرق کرده رو صورتت که فیلترش در حال خراب شدنه و یه چراغ قوه که نورش در حال کم شدنه و چشمک میزنه.ناگهان صدای یه موجود خبیث توی تونل میپیچه و توی تاریک و روشن شدن چراغ قوه یه لحظه چهره ی وحشتناکش را میبینی.من وقتی خودمو واقعا جای ارتیوم تصور میکردم عرق سرد روی بدنم میشست.به نظر من که مترو توی این زمینه عاالی عمل کرد.
خدایا........گناه دارم.....ولی گناه دارم
پاسخ
(09-08-2014, 03:05 PM)'The Last Resort' نوشته است: خیلیا نمیدونن جو چیه اصن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثل همین دوستمون که گفت واچ داگز [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بایوشاک  با شهر شاد کلمبیا نشون داد جو در بازی چقدر میتونه مهم باشه! با این که من فقط 20 قیقه این بازیو انجام دادم ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])، با این حال جوش جوری منو مبهوت خودش کرد که بعد از مشکلاتی که برا بازیم به وجود اومد داشتم گریه میکردم. یه چن روزیم ناراحتی اعصاب داشتم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

عنوان Brothers: ATOTS هم خیلی اتمسفر گیرایی داشت [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] سر تاسر بازی میشد محیط غم زده و حال و روز برادرا رو درک کرد.... [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

خیلی عناوین دگه هم هستند که فعلا حضور ذهن ندارم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تاپیک عالی می‌باشد [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] خودمم قبلا تصمیم داشتم بزنم همچین تاپیکیو ولی فرصت نمیکردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ممنون [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

برادر هرکی یه نظری داره برای تو بایوشاک البته اینم بگم بهترین فضا سازی نبود یکی از اون بازیها بود وگرنه چندتا بازی هست که برام تاثیر گزار بود و اونم یکیش dishonored بود.

[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,838 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,789 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,321 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  استیکرهای کنعان بازی سوز (برای تلگرام) BadBoy4Ever 6 2,960 01-10-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  تایپک جامع برای minecraft بازان+آموزش+پاسخ به سوالات شما+آیکون فولدر برای پوشه ی بازی 4mir124 78 20,886 06-06-2015, 07:33 PM
آخرین ارسال: ice gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان