امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به رنگ خون ، به شکل صلیب ، در قالب تمپلار
با تشکر از نظرات همه ی شما
راستش این اولین نقدم بود و من بلافاصله بعد از اتمام بازی این نقد نوشتم. یکم هول هولکی شد انشالله در آینده نقد های بهتری بنویسم

پاسخ
بازی قشنگی هست انصافا من هنوز تجربش نکردم ولی بنظرم خوب میاد و حیفه که بخاطر یونیتی این بازی را نادیده بگیریم و یا تخریبش کنیم

ممنون بابت نقد و بررسی
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
باید حتماً بخرم! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
Thumbs Up 
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]این طور که گفتی بعد از اتمام امتحان ها می خرمش.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

یه عـده مـشـتـاقـن کـلـمـه هـامـو بـشـنـون                      یه عده هم که میخوان فقط قلم پامو بشکنن          
               ولـی مـن حـرفامـو تا نفـس آخـرم بـازم میگم                     چاه نکن واسـم جیگر شـاهرگم واست میدم          
پاسخ
با این که اساسینز از داستان اصلیش بیرون اومد ولی واقعا تجربه ی منحصر به فردیه این بازی، مخصوصا مپ های جدیدی که توش اومده بازی رو خارق العاده کرده، بنده بازی رو تجربه کردم، یک سری تغییرات نسبت به BF داشت و واقعا خوب بود... 
پاسخ
در یکی از مرحله ها که تووی یکی از کاخ های تو پاریس هست، در طی مرحله یک پسر بچه و یک دختربچه ر و می بینید که دارن باهم صحبت می کنن. به دیالوگ هاشون توجه کنید. خیلی خیلی جالبه.
[تصویر:  avatar_33686.jpg?dateline=1419943134]
شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حماسه‌ی مرگ و زندگی در قالب افسانه|نقد و بررسی Middle-Earth:Shadow Of Mordor Hidden Shadow 2 3,460 12-21-2016, 06:04 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  دانلود داستان فارسی بازی Darksiders 2 در قالب فایل PDF hasan 7 5,361 02-01-2013, 01:11 PM
آخرین ارسال: Maximum-Dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان