امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اختصاصی سوالات و مشکلات شما درباره ویندوز
سلام !
من وین 10 دارم
و فورزا 6 را از سایت ها دانلود کردم ! ولی خب میپره بیرون (اول بالا میومد ولی خب اکانت که میخواست میپرید بیرون ! )
حالا تو استور 10 آپدیت زده باید بشه .. ولی هر چی اپدیت میزنم بعد 10 مگ دانلود قطع میشه ! (دقیقا هر دفعه همینطوره ! سر 10 مگ قطع میشه )
چیکار کنم درست بشه؟
پاسخ
(08-01-2016, 02:04 PM)mghmahdi نوشته است:
(08-01-2016, 02:51 AM)Azrael نوشته است:
(08-01-2016, 02:37 AM)mghmahdi نوشته است:
(07-31-2016, 11:33 PM)Azrael نوشته است:
(07-31-2016, 11:15 PM)mghmahdi نوشته است: سلام دوستان من ویندوز 10 دارم و خوب بود اولش ولی بعد 2ماه الان یه صفحه آبی میاد بالا و بعد از چند ثانیه ریستارت میشه (فک کنم بهش میگن صفحه آبی مرگ)
که این ارور هم میده :
Your pc ran into a problem and needs to restart. We're just collecting some error info,and then you can restart 

بعد پایین ترش اینم هس :
If you'd like to know more, you can search online later for this error:page_fault_in_nompaged_area(wdfilter.sys)
دفه اول چند ماه پیش بود که ویندوز رو عوض کردم دوباره بعد چند وقتم رو این ویندوز جدید اینجوری میشه 
خدایی کمک کنین اگ میتونین ممنون

سلام.
ویندوز دفندر رو خاموش کنید از بخش setting> update and security  .

دادا این خاموشه فک نکنم مال این باشه ها

مطمئنید؟ تنها راه حل این ارور همین مشکل روشن بودن ویندوز دفندر هست. شما این مراحل رو برای خاموش کردن ویندوز دفندر برو شاید فعال بوده:

داخل استارت تایپ کنید gpedit.msc و اولین چیزی رو که میاره باز کنید.
بعدش به این قسمت برید: Computer Configuration/Administrative Templates/Windows Components/Windows Defender
وقتی ویندوز دفندر رو بزنید یه قسمتی به اسم turn off windows defender میاره. روش کلیک کنید و از سمت چپ disable رو بزنید و بعدشم apply.

سلام 
این gpedit.msc رو سرچ کردم ولی چیزی بالا نیومد :-/
edit group policy رو سرچ کنید ببینید چی میشه.
پاسخ
(08-03-2016, 10:00 AM)Kian Khatibi نوشته است: سلام دوستان.
من به یه مشکل بزرگ برخوردم.
از دیروز ویندوزم به این حالت در اومده ویندوزم ده هست.
سطل آشغال و دسکتاپ رفتن و اصلا ویندوز خیلی عحجیب شده.
اینم عکس:
[img][تصویر:  z2l5_bandicam_2016-08-03_09-56-48-680.jpg][/img]
خیلی ممنون دوستان.
مشکل حل شد متاسفانه ویندوز به طرز عجیبی رفته بود روی حالت تبلت(Tablet Mod) که از تنظیمات خود ویندوز درستش کردم.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
دوستان تو رو خدا کمک کنید خواستم درایور کارت گرافیک رو اپدیت کنم قبلی رو پاک کردم جدیدرو که میخوام بریزم ارور میده
failed to load detection driver 
گرافیکم amd
پاسخ
سلام یک سوال داشتم اگه ویندوز اورجینال نباشه میشه ویندوز رو اپدیت کرد یا نه اگه میشه مشکلی پیش نمیاد
پاسخ
(08-06-2016, 05:45 PM)Please نوشته است: دوستان تو رو خدا کمک کنید خواستم درایور کارت گرافیک رو اپدیت کنم قبلی رو پاک کردم جدیدرو که میخوام بریزم ارور میده
failed to load detection driver 
گرافیکم amd
Please S0 (13)
پاسخ
شایدکارتت درایو جدیدو ساپورت نمیکنه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-06-2016, 07:46 PM)THE LUNATIC FRINGE نوشته است: شایدکارتت درایو جدیدو ساپورت نمیکنه

نه بابا قبلیارو هم میریزم همینه
پاسخ
آقا من لپ تابم ایسوسه.مدلشم والا شاید باورتون نشه نمیدونم ( داداشم میدونه  S0 (2) ) ولی تو همون سری هست که فقط ویندوز 10 میخوره روش. گرافیکشم gtx 950 m و رمش 8 سی پی یو core i7 دی دی آر فوره. حالا مشکلم اینه. من وقتی که رزولوشن صفحه ی لپ تابمو میارم تا آخرین حدش بالا تمام آیکون ها کوچیک میشه. خوب بزرگششون میکنم. ولی اسماشون که زیرشونه همون کوچیک میمونن. همچنین مثلا میرم تو نرم افزار فتوشاپ تمام آیکون ها مثل دکست آپ ریز هستند. ( و خیلی چیزای دیگه اینجوری میشه) کسی راه حلی نداره درستش کنم؟ Wall  ممنونتون میشم کمکم کنید  Ghelion

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(08-06-2016, 08:23 PM)ebrahimnankali نوشته است: آقا من لپ تابم ایسوسه.مدلشم والا شاید باورتون نشه نمیدونم ( داداشم میدونه  S0 (2) ) ولی تو همون سری هست که فقط ویندوز 10 میخوره روش. گرافیکشم gtx 950 m و رمش 8 سی پی یو core i7 دی دی آر فوره. حالا مشکلم اینه. من وقتی که رزولوشن صفحه ی لپ تابمو میارم تا آخرین حدش بالا تمام آیکون ها کوچیک میشه. خوب بزرگششون میکنم. ولی اسماشون که زیرشونه همون کوچیک میمونن. همچنین مثلا میرم تو نرم افزار فتوشاپ تمام آیکون ها مثل دکست آپ ریز هستند. ( و خیلی چیزای دیگه اینجوری میشه) کسی راه حلی نداره درستش کنم؟ Wall  ممنونتون میشم کمکم کنید  Ghelion

بنده که تاحالا راهی واسش پیدا نکردم
ولی الان برادرم داره بازی میکنه پاشد میرم واستون تست میکنم  S0 (24)
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویندوز ۱۰ برای بازی خوب است؟ Cpt. John "Soap" MacTavish 13 6,852 08-03-2019, 01:55 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  آپدیت ویندوز 10 mohaX10Xmad 0 1,566 07-02-2017, 03:08 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  تاپیک جامع ویندوز10 |آموزش رفع مشکل دانلود و... علیرضا! 160 46,342 01-20-2017, 03:18 PM
آخرین ارسال: who i am
  برنامه های دسکتاپ ویندوز در ویندوز استور منتشر می شوند tamirat 1 1,870 09-26-2016, 05:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  نحوه ی کرک کردن برنامه های ویندوز 8 Ct Os 2 2,708 09-18-2016, 06:39 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان