امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک دانلود میکس ویدئو ها | میکس شماره‌ی 13
میکس ویدئو (قسمت چهارم)

[تصویر:  Capture_2016_01_25_17_04_42_635.png]

خواننده ی موسیقی : Jennifer Lopez
نام موسیقی : First Love
مدت زمان تریلر : 3:47

از دست ندهید !

[url=http://s7.picofile.com/file/8235256092/Mix_4.mp4.html][/url]
پاسخ
اقا میکسی از رزیدنت اویل توش نباشه میکس نیست S0 (2) .
پاسخ
(01-25-2016, 09:22 PM)who i am نوشته است: اقا میکسی از رزیدنت اویل توش نباشه میکس نیست S0 (2) .
دوست عزیز حتما تو میکس بعدی از بازی رزیدنت اویل تصاویری آماده میکنم .
البته یه میکس انحصاری برای رزیدنت اویل در حال ساخته که اگر خدا بخواد دو روز دیگه تو همین تاپیک قرار خواهد گرفت .
ممنون از شما کاربر گرامی
پاسخ
درود دوست عزیز و بابت تاپیک عالی تشکر میکنم و خسته نباشید میگم. یه درخواست داشتم اگه میشه یک میکس اختصاصی از Witcher 3 هم درست کنید عالی میشه موسیقیش رو هم خودم دارم جالبه یا خودتون بزارید.

تشکر فراوان.
[تصویر:  v1xhjb7cm0j9hz19hs6n.jpg]
پاسخ
(01-25-2016, 10:20 PM)Amin kh نوشته است: درود دوست عزیز و بابت تاپیک عالی تشکر میکنم و خسته نباشید میگم. یه درخواست داشتم اگه میشه یک میکس اختصاصی از Witcher 3 هم درست کنید عالی میشه موسیقیش رو هم خودم دارم جالبه یا خودتون بزارید.

تشکر فراوان.

با سلام خدمت شما .
چشم ، بنده طی روزهای آینده یک میکس اختصاصی از بازی Witcher در همین تاپیک قرار خواهم داد . در صورتی که میخواهید موسیقی مد نظر شما بر روی میکس قرار بگیره مشتاقانه منتظر لینک موسیقی مورد نظر هستم . (لطفا در صورت تمایل لینک موسیقی را به صورت پیام خصوصی به بنده ارسال نمایید)

با تشکر فراوان از شما کاربر گرامی
پاسخ
با سلام

میکس اختصاصی از بازی Resident Evil

[تصویر:  resident_evil_4_wallpaper_hd_by_jeferson...8nbftv.jpg]

توضیحات : با سلام خدمت کاربران محترم Forum Gamefa .تو این قسمت یک میکس اختصاصی از بازی Resident Evil قرار دادم که دفترچه ی خاطراتمان را مرور میکند . لازم به ذکر میباشد که این ویدئو حاصل تلاش های بسیاری بوده که بیش از 50 تریلر از بازی Resident Evil را شامل میباشد که البته بیش از 60% آن ها توسط بنده ساخته شده اند و برای استفاده از آن به ناچار مجبور به تجربه ی دوباره ی عناوین قدیمی بازی Resident Evil شده ام .امید میرود که این ویدئو دقایقی زیبا را برای بازیبازان پدید بیاورد .
به امید آنکه توانسته باشم رضایت طرفداران این سری ارزشمند را جلب نمایم .

یا حق
پاسخ
با سلام خدمت کاربران محترم

دوستانی که تمایل دارند میکس تریلر های اختصاصی مد نظر خودشان در این تاپیک ساخته و قرار بگیرد ، میتوانند از طریق ارسال پیام خصوصی به بنده عنوان بازی مورد نظرشان را با من در میان بگذارند . همچنین اگر موسیقی ای را برای میکس ها پیشنهاد دارید آن هارا به بنده اعلام نمایید . در آخر لازم به ذکر است کاربرانی که اینگونه همکاری هایی را با بنده داشته باشند ، حتما نام آنها در میان سازندگان ذکر خواهد شد . تمام این موارد در جهت بهبود کیفیت و جذابیت میکس ویدئو ها انجام میشود .

پیروز و سربلند باشید
پاسخ
(01-25-2016, 09:39 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(01-25-2016, 09:22 PM)who i am نوشته است: اقا میکسی از رزیدنت اویل توش نباشه میکس نیست S0 (2) .
دوست عزیز حتما تو میکس بعدی از بازی رزیدنت اویل تصاویری آماده میکنم .
البته یه میکس انحصاری برای رزیدنت اویل در حال ساخته که اگر خدا بخواد دو روز دیگه تو همین تاپیک قرار خواهد گرفت .
ممنون از شما کاربر گرامی
خیلی ممنون که میکس بازی رزیدنت اویل را قرار دادین عالیه تشکر. S0 (29)
پاسخ
تریلر بازی The Last Of Us
+ دوبله به فارسی

[تصویر:  dasd.jpg]
پاسخ
میکس ویدئو (شماره ی پنجم)

[تصویر:  Capture_2016_01_28_18_06_59_727.png]

لینک دانلود

بزودی ...
میکس اختصاصی از سری بازی های Witcher

[تصویر:  the_witcher_12_wallpaper_1920x1080.jpg]

تریلر بازی Rise Of The Tomb Rider
+ دوبله فارسی

[تصویر:  lara_croft_journey_wallpaper_2400x1350.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئو و تصاویر جدید بازی Borderlands 3 سیاره‌ی پرومتیا را به نمایش می‌گذارد. White Beard 0 1,027 07-25-2019, 09:17 PM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود تریلر بازی Need for Speed: Payback به همراه زیر نویس فارسی Electoon 0 1,611 06-02-2017, 10:44 PM
آخرین ارسال: Electoon
  خبرنامه ویدیویی شماره #۱۱ | مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته گذشته B.A.T 0 1,197 02-20-2017, 02:33 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  خبرنامه ویدیویی گیمفا شماره #۱ | مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته گذشته B.A.T 3 1,561 12-14-2016, 03:00 AM
آخرین ارسال: Lightninghero
  تریلر ها و ویدئو های درخواستی شما spartacus 300 60,305 09-30-2016, 02:34 PM
آخرین ارسال: mahdi12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان