امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
(12-06-2016, 05:03 PM)Im Gamer نوشته است:
(12-05-2016, 11:49 PM)who i am نوشته است:
(12-05-2016, 09:12 PM)Im Gamer نوشته است: سلام 
متوجه مشکل لپ تاپم شدم از فن هست چون این قسنا قر قر خرخر می کنه !

[تصویر:  yw0t_screenshots_2016-12-05-20-09-09.png]
[تصویر:  7dzj_screenshots_2016-12-05-20-07-21.png]
داشتم با W , S , A , D , E بازی می کردم که این صدا شروع شد !
خواهشا اگه کسی می دونه بگه که باید برم گارانتی یا نرم افزاری درست میشه ؟
اقا لپ تابا نباید خودت باز کنی و بهتره که ببری بیرون.
خخخخخخخ  S0 (45) S0 (45) 
بابا تو ابنترنت پره از عکس لپ تاپ های مختلف
دوست عزیز بخند تا دلت شاد باشه ولی تا اون جایی که من می دونم توی اینترنت ویدیو های دروغ و عکس های چرتم زیاده نمونه اش اجرای بازی ps4 روی pc و معرفی شبیه ساز ps4 برای pc که دروغه پس هر چی توی اینترنت می بینی باور نکن.بعدشم به خاطر پیچیدگی سخت افزار نوت بوک گفتم بهتره که نوت بوکا خودتون توی خونه باز نکنید که مشکلی پیش نیاد مگر نه اگر نوت بوک شما خراب بشه به من که ربطی نداره فقط خواستم کمکی کرده باشم حالا اینقدر بخند تا از حال بری S0 (22) .
پاسخ
سلام ارور memory management برای چی هست؟
پاسخ
سلام. اقا من یک تلویزیونfull hd  میخوام بخرم برای ps4 که hdr داشته باشه ترجیحا 3d هم ساپورت کنه. ولی تحقیق کردم دیدم در همه تلویزیون ها وقتی حالت گیم مود رو فعال میکنی input lag به شدت افزایش پیدا میکنه مثلا تا 90 یا 120 میلی ثانیه میرسه ک افتضاحه ... 
در کل میخواستم نظر شما رو بدونم در این باره و یه پیشنهاد برای من. ممنون
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
سلام
دوستان میشه با پاور ۲۱۰ از کارت گرافیک r7 250 ایسوس مدل ۲ گیگ ddr3 اورکلاک شده استفاده کرد؟
رم ۸(۲ تا ۴ گیگ ۱۶۰۰مگاهرتز)
سی پیو g3220
پاسخ
سلام دوستان میخواستم بدونم تفاوت قدرت گرافیک gtx 960 و gtx 960m  چقدر هست یا اثن تفاوتی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
Blink
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز من دیروز لپ تاپم رو روشن کردم بعد از این ک ویندوز بالا اومد خود به خود خاموش شد الان هرچی تلاش میکنم روشن نمیشه چراغ پایین روشن میشن ولی صفحه چیزی رو نشون نمیده مدل لپ تاپم lenovo z5070 هستش در ضمن ممکن هست ک کار کشیدن زیاد باعث شده باشه ممنون میشم راهنمایم کنید
پاسخ
دوستان لطفا کمکم کنین که بد جور گیرم من یه هفته همین طوری هی کیس قطعاتشو خریدم تا امروز نشستم سر هم کردم 
ولی وقتی یه مانیتور وصلش میکنم اول میزنه "جستجوی سیگنال" و بعد مینویسه بدون سیگنال  Wall لطفا کمک کنید
پاسخ
سلام.دوستان من به تازگی لب تاب msi ge62 7re apache pro خریدم.باتری این لب تاب سرخود هست... میخواستم ببینم مشکلی برای باتری پیش نمیاد همین جوری هم زمان هنگام بازی هام به برق وصله؟ هی شارژ دشارژ نمیشه؟ سواله بعدیم اینه که باعث کاهش عملکرد تو بازی نمیشه؟ اخه قبلا که یه لب تاب دیگه داشتم باتریش جدا میشد وقتی باتری وصل بود و میرفتم تو بازی بازی کند تر اجرا میشد... ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی درگیرم سر این موضوع.اگه راه حلی هم هست بگید ممنون میشم
پاسخ
(07-25-2017, 11:50 PM)sarvash نوشته است: دوستان لطفا کمکم کنین که بد جور گیرم من یه هفته همین طوری هی کیس قطعاتشو خریدم تا امروز نشستم سر هم کردم 
ولی وقتی یه مانیتور وصلش میکنم اول میزنه "جستجوی سیگنال" و بعد مینویسه بدون سیگنال  Wall لطفا کمک کنید

سلام رفیق، اول ببین که برق به خوبی به مانیتور و کیس وصله، دوم سیم برق مانیتور و کیس رو چک کن، سوم هم سیم اتصال مانیتور به کیس رو چک کن که مشکلی نداشته باشه و همچنان سالم باشه. در اخیر هم پیشنهاد میکنم که مانیتور رو به دستگاه دیگه، مثل رسیور دیجیتال یا از طریق کابل HDMI به PS4 PS3 یا Xbox 360 يا Xbox One امتحان کن.

(07-22-2017, 04:30 PM)mohammad.poor نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز من دیروز لپ تاپم رو روشن کردم بعد از این ک ویندوز بالا اومد خود به خود خاموش شد الان هرچی تلاش میکنم روشن نمیشه چراغ پایین روشن میشن ولی صفحه چیزی رو نشون نمیده مدل لپ تاپم lenovo z5070 هستش در ضمن ممکن هست ک کار کشیدن زیاد باعث شده باشه ممنون میشم راهنمایم کنید

سلام رفیق، توی این روزهای داغ تابستون ممکن است که لپتاپ بسیار داغ بیاد بعدش بخاطر امنیت اینکه قطعات لپتاپ نسوزه خودبه خود خاموش بشه، ولی اگر اینطور نیست، اول ببینید که وقتی دکمه روشن کردن لپتاپ رو میزنید، حالا مارک Lenovo میاد یا نه، اگه میومد، مشکل به احتمال زیاد نرم افزاریه و از ویندوز است، ولی اگر نیومد احتمال داره که مشکل سخت افزاری باشه، پس پیشنهاد میکنم که پیش یه مهندش خوب مراجعه کنید.
پاسخ
مشکلم اینه که cpu لبتابم ۳ هسته ای است و میخواستم بدونم که واسه سیستمم حداکثر چند گیگابایت رم مناسبه؟

۴ و ۷ هسته ای چند گیگابایت رم میتونه پردازش کنه؟
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,020 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,690 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,477 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,427 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,471 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان