امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در موبایل و گوشی های هوشمند
(04-22-2016, 01:12 AM)JAFARI.A نوشته است: سلام دوستان من بین خرید گوشی ها LG G5 و s7 اج و LG V10 و htc 10 گیر کردم لطفا کمکم کنید و بنظرتون گوشی سامسونگ s7 اج  کی ارزون تر میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
به نظر من گوشی s7 edge رو بخرید و درباره‌ی ارزون شدنش به این زودیا ارزون نمیشه مگر اینکه سامسونگ گوشی جدید بده بیرون.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(04-22-2016, 01:12 AM)JAFARI.A نوشته است: سلام دوستان من بین خرید گوشی ها LG G5 و s7 اج و LG V10 و htc 10 گیر کردم لطفا کمکم کنید و بنظرتون گوشی سامسونگ s7 اج  کی ارزون تر میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

کلا برند HTC رو پیشنهاد نمیکنم، معمولا خرابی زیادی دارند(مخصوصا سری اول)
V10 که پرچمدار سال قبل بود، بهترین دوربین رو توی سمارت فون ها داره و از طرف دیگه سایز بزرگش، کار با 1 دست رو خیلی مشکل میکنه.
g5 هنوز مدت زیادی نیست که منتشر شده، پس بهتره یکم صبر کنید تا نتیجه هاش بیرون بیاد، ولی بازهم دوربین و امکانات عکاسی فوق العاده ای رو دست کاربر میده.
S7 یک گوشی همه فن حریفه، دوربین قوی، ضد آب بودن، سخت افزار قوی و صفحه نمایشی که دیگه همه اونرو میشناسند. کافیه یکبار دستتون بگیرید تا عاشقش بشید! بنظرم بازهم یکمی صبر بکنید تا g5 توی بازار جا بیوفته و بعد تصمیم بگیرید، ولی HTC 10 و V10 رو کنار بزارید (نظر شخصی)
That was just a dream

پاسخ
یکی جواب ما رو تو صفحه قبل  میده
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
(04-24-2016, 11:00 PM)ehsan gamer نوشته است: سلام من گوشی sony ericsson xperia arc s می خوام آندرویدش رو به نسخه اولش یعنی 2.3 برگردونم من شنیدم که باید رام رسمی گوشیت رو باید دانلود کنی تا بتونی برگردی به نسخه قبلی اما نمی دونم که چطوری باید نصبش کنم لطفا یکی راهنماییم کنه که چطوری نصبش کنم و اطفا لینکی برای دانلود رام هم بگذارید
سلام
اول از همه هشدار بهتون بدم که اگه هیچ اطلاعی از نحوه نصب رام برای گوشی ها ندارید به هیچ عنوان سمتش نرید چون ممکن هست گوشی در حین عملیات بریک بشه و دیگه نتونید از گوشی به هیچ عنوان استفاده کنید.
برای نصب رام باید از نرم افزار فلش تولز استفاده کنید.
فایل رام که با فرمت ftf هست رو بگیرید.
برای راهنمایی جامع تر به این سایت برید.
لینک
باز هم تاکید می کنم اگه اطلاات کافی ندارید چنین کاری رو انجام ندید و ببرید گوشی رو پیش تعمیرکار های موبایل تا اون ها براتون انجام بدند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(04-24-2016, 11:00 PM)ehsan gamer نوشته است: سلام من گوشی sony ericsson xperia arc s می خوام آندرویدش رو به نسخه اولش یعنی 2.3 برگردونم من شنیدم که باید رام رسمی گوشیت رو باید دانلود کنی تا بتونی برگردی به نسخه قبلی اما نمی دونم که چطوری باید نصبش کنم لطفا یکی راهنماییم کنه که چطوری نصبش کنم و اطفا لینکی برای دانلود رام هم بگذارید

از برنامه فلش تولز استفاده کنید
لینک دانلود: اینجا با حجم 135 مگابایت
این لینک هم فایل پچ نرم افزار می باشد
لینک دانلود: اینجا با حجم 1.8 مگابایت
فرمت FTF هست، منظور بنده فرمت رام ها است، برای دانلود رام مورد نظر هم سرچی داخل اینترنت کنید و نسخه مورد نظر رو دانلود و با وصل کردن موبایل از طریق کابل به کامپیوتر، رام را وارد فلش تولز و از آنجا در گوشی نصب کنید.
ولی باید به عواقب کار هم فکر کنید، چون باعث ایجاد مشکلات خطرناکی برای گوشی میشه.
موفق باشید.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
سلام.
من به یک مشکل خیلی بزرگ برخوردم اونم اینه که من توی گوشیم (z5 premium) وقتی فلش رو وصل می کنم میشناسه و باز میکنه ولی نمی تونم توش چیزی بفرستم و فقط حالت explore داره.
راه حلش چیه؟
اندرویدم هم 6.
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
پاسخ
سلام ببخشید یه سوال بعد از Factory Reset ایا امکان ریکاوری کردن Data های که پاک شده است، آخه میخوام مبایلم رو بفروشم و نمیخوام کسی اطلاعات داخلش رو ببینه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
سلام . 
من وقتی میخوام نرم افزار های گوگل رو مثه گوگل پلی گیمز و ... با ایمیلم سینک کنم نمیشه  Wall
میزنه sync error  Wall
چیکار کنم ؟
وای فای . سینک و ..... شکن همچی روشنه
;)  BIOSHOCK INFINITE

[تصویر:  bioshock1.jpg]
پاسخ
سلام دوست عزیز.من هم همین مشکل رو داشتم ولی وقتی از ps  استفاده کنید این مشکل رو خودش حل می کنه.پیشنهاد می کنم از این لینک اندروید هم استفاده کنید.
پاسخ
سلام من رفیقم یه Huawei G525 داره یه مدته خود به خود کلیدای لمسی(Home-Back-...)کار نمیکنن
کسی میدونه خواهشا سریع راهنمایی کنه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی پابجی موبایل ehsan9898 2 2,111 01-27-2024, 01:31 PM
آخرین ارسال: masoudix
Photo نکات اد کردن دوست یا تیم در پابجی موبایل: چگونه و چطور؟ gamegem 1 3,002 07-16-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: Crystobal
  چطور Call of Duty: Black Ops 3 را در موبایل بازی کنیم ساسان گیمر 1 770 04-25-2022, 11:52 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  گوشی اقساطی گیمینگ hvonisenbourne 1 1,936 04-06-2022, 12:40 PM
آخرین ارسال: pishrotech
  رمز گوشی یادم رفته بود که ... hercent 0 637 03-04-2022, 02:19 AM
آخرین ارسال: hercent

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان