امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی مناظره بین اعضای فروم گیمفا
نقل‌قول: من اصلا نمی دونستم که بازی های RPG داستان محور هستن. فکر میکردم که محور اصلی بازی بر روی گیم پلی اونهاست. بنده معمولا با بازی هایی که اولا داستان نداشته باشه و دوما کارکتر لال باشه نمیتونم ارتباط برقرار بکنم وگرنه از لحاظ ترجه انگیلیسی به فارسی اصلا مشکل ندارم. برای مثال چند تا چیز توی این بازی Skyrim منو خیلی اذیت کرد. اولا سبک مبارزه ها و دوما لال بودن کارکتر. همین دو دلیل باعث شد نشینم بازی رو تموم کنم.
توی اسکایریم درسته کاراکت لال هست ولی سبک مبارزه ای تا جایی که میدونم مشکلی نداره !
کی گفته اسکایریم داستان نداره؟ پ این مراحل اصلی که گذاشتن دکورین؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تو سبک rpg معمولا مراحل فرعی زیاده شما یکی دوتا مرحله فرعی بگیری اینقدر مرحله فرعی روش اضافه میشه که معلومه از مراحل اصلی جدا میشی و داستان رو نمیفهمی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازیای rpg رو نمیشه با یکی دو مرحله اول درک کرد
شما برو اسکایریم رو دوباره بازی کن بعد یکی دو روز میفهمی چقدر کیف میده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جدا از اینکه تموم کردن مراحل اصلی کلی وقت میبره چندین برابر مراحل اصلی مراحل فرعی وجود داره ( بنظرم بیشتر مراحل فرعی کیفشون از مراحل اصلی بیشتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
سه تا دی ال سی برای بازی هست به اسمای heartfire - downguard - dragonborn هرکدوم بیشتر از 24 ساعت سرگرم کنندن
+ برای اسکایریم کلی مد ساخته شده که هم سرگرم کنندن هم جالب ! مد های افزایش گرافیک - اضافه کردن سلاح های سرد و گرم - اضافه کردن جادو های جدید - اضافه کردن خونه های جدید - ساخت قلعه و سرباز - اضافه کردن مناطق و هیولا های جدید یه نمونه از این مد ها هستن
برای دانلود مد ها هم یه سری به سایت گیم ایران بزن مد هایی که اینجا گذاشته میشه تست میشن که باگ نداشته باشن و برای بازی مشکلی به وجود نیارن
من خودم بعد یک سال و خورده ای اسکایریم بازی کردن دیگه هیچ چیزی تو بازی نمونده بود که سرگرمم کنه دو سه ماه ولش کردم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  ولی دوباره از یکی دو هفته پیش شروع کردم دارم از اول میرم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
من شیش بار اسکایریمو نصب کردم یکم می‌رفتم ولی هیچ وقت برام جذاب نبوده ولی در عوضش دارک سولز 2 رو نصب کردم بس سخت بود میخاستم همون اول پاکش کنم ولی یه نیروی خاصی داشت که از آنیستال کردن پشیمونت میکرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
همین امروز صبح نتم تموم شد از بیکاری رفتم دارک سولز2 بازی کردم. تازه قلقش اومده دستم و عجیب باش حال می‌کنم...[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
از آر پی جی  هایی هم که تو آینده باشن زیاد خوشم نمیاد باید بازم مس افکتو نصب کنم ببینم چی میشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
از ی RPG هایی مثل Fainal fantsy که اگه اشتباه نکنم می گن نوبتی بدم میاد
وگرنه Dark souls  خیلی خفنه
ببینیم Dragon age جدید چی کار می کنه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
به نظرم دو حالت داره یا متای بالای 90 یا زیر 70 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(07-10-2014, 07:48 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: من شیش بار اسکایریمو نصب کردم یکم می‌رفتم ولی هیچ وقت برام جذاب نبوده

کلا بازیهای برتر Bethesda یجورین:
یا واقعا خوشت میاد از بازی و معتادش میشی [img]images/smi/s0 (93).gif[/img]، یا اینکه ببینش درجا بالا میاری!!! [img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
جدا از Skyrim، بازی Dishonored هم همینجوری بود

ولی من یه چیز خیلی باحال درباره اسکایریم دوست دارم:
تو مراحل اصلی طرف بهت میگه از اینور نقشه برو اونور نقشه با یکی حرف بزن، بعد در طی سفرت میتونی رییس دزدان، فرمانده Companians، رییس Dark Brotherhood و  رییس کالج وینترهولد بشی، تازه DLCهاشم تموم میکنی!!! کسی باهات کاری هم نداره [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ
عین حقیقت: [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقل‌قول: کلا بازیهای برتر Bethesda یجورین:
یا واقعا خوشت میاد از بازی و معتادش میشی [تصویر:  s0%20%2893%29.gif]، یا اینکه ببینش درجا بالا میاری!!! [تصویر:  s0%20%2852%29.gif]
جدا از Skyrim، بازی Dishonored هم همینجوری بود
دقیقاً دیسآنردم همچین حالتی داشت که بازم مث همون اسکایریم برا من به سر داد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
اطلاعیه مهم

از تاریخ 20 تیر 1393 ، جمعه هر هفته موضوعی در تاپیک قرار خواهد گرفت. دوستان یک هفته مهلت دارند تا درباره موضوع مطرح شده به مناظره بپردازند. از این به بعد با شخصی که موضوع فرعی مطرح کند برخورد خواهد شد. لطفا ایده های خود را از طریق پیام خصوصی با بنده به اشتراک بگذارید.

با تشکر 

علیرضا خلیلیان

James P. Ark
پاسخ
موضوع این هفته: آیا واچ داگز توانسته است انتظارات شما رو برآورده کند؟ چرا؟
James P. Ark
پاسخ
پس از بازی کردن هیچ نکته جدیدی تو بازی نبود چون همشو یوبیسافت تو تریلر ها نشون داده بود

همونطور که قبلا
گفتم بازی من رو یاد Assassin 1 انداخت که پر از نوآوری بود ولی بیشتر مراحل تکراری بود
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
روز سوم بعد از نصب unistall شد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,636 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,787 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,229 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,344 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,923 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان