امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک معرفی سایت
سلام
میخوام دو تا سایت خفن بهتون معرفی کنم در مورد افکت دادن به واژه ها فکر کنم دیگه متوجه شدید...
لینک سایت 1
لینک سایت 2
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
سلام بازم منم :D
این سایتی که میدم برای سرگرمی هست که شما خودتون میتونید یه شخصیت بسازید و باهاش بازی کنید ولی بازی ها ساده نیستند ما با استفاده از فکر خود باید برای پازل های اون راه حلی پیدا کنیم ;)  البته اینم بگم که اگه زبان انگلیسیتون خوب باشه راحت میتونید بازیش کنید :)
لینک سایت
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
سلام علیکم :D
این مال یکی از بچه های کانتر بود که گفتم براتون بزارم تا از سایتش بهره ببرید ;)
این سایت مخصوص دانلود فیلم و سریال هست که خدمات خودشو رایگان ارائه میده و سایت خوبی هست در کل ;)
پ.ن=این سایت همه فیلم هاشو به زبان انگلیسی قرار میده ولی به همراه اونا یه لینک برای دانلود زیر نویس اون هم گزاشته ::cool:
لینک سایت=www.3moviepars.com
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
این سایت راهنمای مراحل بازیه با عکس.(حتی راهنمای کامل مراحل the Witcher 3 رو داره)

guides.gamepressure.com
اینم وبسایتی که والپیپر قرار میده میشه گفت از همه موضوعی والپیپر قرار میده
اینم ادرس سایت=jootix.ir
:cool:
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
سلام دوستان میشه یه وبسایتی معرفی کنید که پوسترهای بازی های کامپیوتری رو داشته باشه؟ سریال و فیلم و خواننده ها هم داشته باشه. میخوام پوسترا رو سفارش بدم بیاره.
(07-12-2015, 11:12 PM)aliakbar36 نوشته است: سلام دوستان میشه یه وبسایتی معرفی کنید که پوسترهای بازی های کامپیوتری رو داشته باشه؟ سریال و فیلم و خواننده ها هم داشته باشه. میخوام پوسترا رو سفارش بدم بیاره.

داداش اینو باید توی این بخش مطرح کنی ;)
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
سلام علیکم :cool:
یه سایت میخوام بهتون معرفی کنم که تمامی چیزهایی که واسه Ps4و Ps3  رو واسه دانلود خیلی هم سایت خوبیه من خودم همیشه اپدیت هامو از اینجا دانلود میکنم... Eee
لینک
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
اینم یه سایت خیلی باحال برای دانلود اهنگ که فکر کنم به هر زبانی اهنگ داشته باشه البته امکانات دیگه ای مثل پخش انلاین و متن اهنگ رو هم داره در کل سایت ردیفیه Eee
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
http://www.game-debate.com/

در این سایت شما میتوانید سیستم مورد نیاز بازیها رو چک کنید و همچنان در قسمت زیر سیستم مورد نیاز و پیشنهادی گزینه های موجود است که میتوانید سیستم خودرا وارد کنید و سایت برای شما میگوید که شما چقدر میتوانید FPS را در بازی مشخص شده بگیرید و کلا میتونید بازی کنید یا نه. و همچنان در مورد قدرت CPU و همچنان GPU یی که اطلاع ندارید اطلاعات کاملی در این سایت قرار داده شده است.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 997 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,115 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,913 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,768 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 793 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان