امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجدید خاطرات گذشته:Metal Gear NES
امروز برای طرفداران این بازی هدیه ای دارم که خالی از لطف نیست.برای من که دیووانه ی این فرنچایز هستم بسیار ارزشمند هست.خوب این هدیه چیزی نیست جز اولین متال گیری که پا به دنیای گیم گذاشت.نزدیک به 26 سال قبل.نقطه ی جالب قضیه اینجاست که کاور و دفترچه و چیت ها و موسیقی اصلی بازی رو نیز قرار میدم که مطمئنا برای کسانی که کلکشن جمع میکنند بسیار با ارزش هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]خوب دیگه بریم سر اصل مطلب.
لینک بازی تحت وب
لینک بازی تحت سیملاتور NES

کاورها
[تصویر:  Metal_Gear_boxfront.jpg][تصویر:  Metal_Gear_boxback.jpg]
دفترچه راهنما
[تصویر:  Metal_Gear_thumb_manual.jpg] لینک دانلود Manual
موسیقی
mgbuild.mid (22 KB)                              mgout.mid (9 KB)                 Metal Gear NSF
چیت کد ها
کد php:
SZUYPZVG Don't take hits from bullets
SXVTXZVG No hits taken in hand-to-hand fights with most enemies
ZASILYPA Mystery location 1
GASILYPA Mystery location 2
XZVSAYVZ + PAVSPNTT + AEKSZYIE Start with an energy boost
XZVSAYVZ + PAVSPNTT + GEKSZYIE Start with a super energy boost 

امیدوارم لذت کافی رو ببرید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
داداش میشه لینک دانلود سیمولاتور را بدی؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من الن اون دومی را دانلود کردم هیچ نرم افزار سیمولاتور هم ندارم
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
(07-07-2013, 10:23 PM)'amirnoroozi' نوشته است: داداش میشه لینک دانلود سیمولاتور را بدی؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من الن اون دومی را دانلود کردم هیچ نرم افزار سیمولاتور هم ندارم

والا داداش خودم هم ندارم,توی گوگل یه سرچ بزن مطمئنم پیدا میکنی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
واقعا ممنون

دانلود امولاتور این کنسول NES
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php...tcount=262

داداش اگه نسخه دوم این بازی هست لطف می کنید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
http://www.nesfiles.com/Games.aspx
این لینک رو یه نگاه کن داداش.
اگر سیمولاتور پیدا کردی لینک بزار دوستن دیگه هم استفاده کنند.
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش انلاین بازی کردن Metal Gear Solid V Dark Master 7 8,267 02-11-2021, 06:58 PM
آخرین ارسال: محمدرضا غدیرزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان