امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تریلر جدید بازی سال های سیاه
به نام خدا
سلام

تریلر  سال های سیاه ، حدود 5 دقیقه است و بخش های مختلف بازی مثل محیط ، گیم پلی و ... رو نشون میده

[تصویر:  56005337268824837749.jpg]
Official Trailers :

حجمش حدود 112 مگابایت هست
Download

با حجم کمتر (~27 مگابایت) دانلود کنید
پاسخ
دوستان نظرشون رو نگفتن ، اینجا تصاویری از تریلر رو میزارم :

پاسخ
گرافیکش افتضاحه 
ولی میتونه شروعی بر این سبک در ایران باشه
حتما حمایت میکنم  :heart:
پاسخ
بنظر داستان بازی خاص است و گیم پلی متنوعی داره
پاسخ
افتضاحه! [b]افتضاح!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :exclamation: :exclamation: :exclamation: [/b]
[b]حداقل برا اندروید میساختن قابل قبول بود تازه اونم با کلی ارفاق![/b]
[b]اگه قراره همیشه بازی هاشون اینجوری باشه اصا نباید خرید![/b]
پاسخ
گرافیکش بین مکس پین 1 و 2 بود خداییش. :(
only call of duty series
پاسخ
خلاقیتشون خوبه ولی به نظرم حداقل روی انیمیشن های کارکتر اصلی باید بیشتر وقت می گذاشتن ربطی به بودجه و اینا هم نداره مثلا شبگرد رو نگا کنین اون ها هم مستقل بودن ولی انیمیشن هاشون بسیار زیبا بود یا به جای اینکه بازی open world بسازن روند خطی داشته باشه ولی حداقل کیفیتش بالا باشه من به هیچ وجه با ۳۰یا ۳۰ت های این شرکت و کارهاش حال نمیکنم اون از بازی مرگ کفر خونین که گندی به تمام معنا بود و اینم از این :-/ :-/ 
با آرزوی موفقیت برای "صنعت بازی سازی ایران"
پاسخ
سلام
چون پست زیر در تاپیک قرار داشت و به این مطلب مربوط بود ، گفتم بهتر است در اینجا هم قرار داده بشه :
[b]BadBoy4Ever عزیز:[/b]
جدیدا تریلر عنوان سال های سیاه عرضه شده و کلا کاری به چرت بودن یا خیلی چیزای دیگه بچه ها میگن ندارم
ولی یه چیزی که این وسط اعصاب آدمو داغون میکنه اینه که یه مثلا بازی ساخت 2015 از یه اثر سال 2004 تقلید میکنه و تازه خیلی هم ضایع این کارو انجام میده 
کپی برابر اصل خونه cj در gta san andreas :

[تصویر:  2015_07_13_224355.jpg]

علاوه بر اینا سیستم راه رفتن به نافرمی خیلی ماشنیه
و گرافیک هم که از سن آندرس پایین تره
حداقل یه بازی رو الگو قرار میدادن تا یکم بهتر بشه بازی
البته منظورم از الگو تقلید نیستا 

*
Be the story عزیز:
و پاسخ به پست بالا:
خیلی قشنگ خونخ رو طراحی کردن فقط گرافیک هم مثل mafia 1 هست کلا ما عادت کردیم اسکی بریم [تصویر:  136.gif] 

و *
خودم
بازی رو که خیلی وقته دارن میسازن از گروه رسانه شکوه کویر هم نباید انتظار بازی 2015 داشت
این گروه روی بازی های ماجرایی و داستان و برخی المان های جدید ، میشه انتظار بالایی داشت.
موتور بازیشون هم نباید موتور قویی بوده باشه (همون چندین سال قبل)
اما بنظرم ایراداتتون به بازی وارده
با این حال این بازی در سبک مارجایی جهان باز هست و ماجراهای معمایی و اون بازی در سبک دیگه ایه 

و *
[b]nami 1 عزیز:[/b]
میشه پیشرفت کرد تا جایی که بتونیم بازی هایی در سطح بین المللی بدیم! تنها مسئولان باید برنامه ریزی بلند مدت بکنند تا بتونن چنین کاری رو انجام بدن! متاسفانه بودجه ای هم که به این کار اختصاص داده نمیشه و حتی اگر داده بشه خیلی کمه! مثلا همین بازی هارو 10 نفر میسازند نباید انتظار بازی ای که در حد شرکت های بزرگ که دارای صد ها نفر کارمند  هستش رو انتظار داشتش! در کل به نظر من صنعت بازی سازی ایران رو به پیشرفته و نمونه هاش هم همین شبگرد و ارتش فرا زمینی هستش! 
یکی از بازی هایی که خیلی ازش انتظار دارم همین ارتش فرازمینی هستش! که با توجه به نمایش هایی که داشته واقعا میتونه عنوان بسیار خوبی بشه!
و اما صحبت های حال حاضر من:

خب،دوستان بهرحال این یک بازی ادونچر جهان باز هست و ویژگی هایش را باید با بازی های ماجرایی مقایسه کنیم. مثلا شرلوک هلمز یا ...
حالا این بازی از نظر گرافیکی هم در حال تغییراتی است که تعدادیش هم یک دگرگونی حساب میشه .

[b]حرف های خیلی از دوستان که علیه بازی های ایرانی زده مبشه رو جذاب و مفید میدونم و از روی خوبخواستن برای بازی های ایرانی میبینم[/b]
اگر شما جای بازیساز ها بودید چه چیزی از این بازی رو (چیزی که توی تریلر الآن بازی هست) بشک بهتری تبدیل می کردید و چه چیزی رو در بازی درنظر میگرفتید
این برای من که در ایران به بازی های ایرانی توجه داشته ام جذابه
پاسخ
نظرتون درمورد بازی چی هست؟ (پست قبلی رو شب داده بودم)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از شخصیت جدید بازی Samurai Shodown رونمایی شد White Beard 0 1,494 10-10-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition منتشر شد White Beard 0 1,568 09-29-2019, 07:36 PM
  نسخه‌ی انگلیسی تریلر The Prophecy بازی Shenmue 3 منتشر شد White Beard 0 1,529 09-29-2019, 07:34 PM
  تریلر ۱۰ دقیقه‌ای جدیدی از گیم‌پلی بازی Project Resistance منتشر شد White Beard 0 1,501 09-29-2019, 07:33 PM
  تریلر جدیدی از فصل سوم بازی Apex Legends منتشر شد White Beard 0 1,533 09-29-2019, 07:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان