امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات جدید در تالار ( همه کاربران بخوانند)
(04-01-2014, 12:50 AM)'Arthas' نوشته است:
(03-31-2014, 11:31 PM)'Black sand' نوشته است: لطفا رنگ تگ نویسندگان مبتدی رو تغییر بدید.

یک ساعت داریم بخاطر همین بحث می کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی این رنگ آبی لطیفش برای مبتدی ها خوبه تو روحیشون اثر مثبت می گذاره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خبرنگارا رو عوض کنین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون از احترامت:|[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرم همون نارنجی بهتره به آقای نراقی میگم ببینم چی توی نظرشونه

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(04-01-2014, 01:18 AM)'last assassin' نوشته است:
(03-31-2014, 11:31 PM)'Black sand' نوشته است: لطفا رنگ تگ نویسندگان مبتدی رو تغییر بدید.

یک ساعت داریم بخاطر همین بحث می کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی این رنگ آبی لطیفش برای مبتدی ها خوبه تو روحیشون اثر مثبت می گذاره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خبرنگارا رو عوض کنین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

خواهش می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا تگ خبرنگار رو بردارن سیاه کنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ـــــــــــــــــــــــــ
تو یاهو به آقای نراقی اطلاع رسانی کردم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(04-01-2014, 01:20 AM)Arthas نوشته است:
(04-01-2014, 01:18 AM)'last assassin' نوشته است:

خواهش می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا تگ خبرنگار رو بردارن سیاه کنن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داداش اینجوری که با کاربرای عادی قاطی میشن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
رنگ اسم قهوه ای شد ولی تگتون هنوز آبیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
انشاالله گرافیست سایت که آنلاین بشن، رنگ تگ نویسنده مبتدی هم درست میشه.
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
آقا به نظرم باید هم رنگ اسم و هم رنگ تگ باید نارنجی باشه که نارنجی هم رنگ شادی هست[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
خوش حالم که رسول خردمندی برگشت به این سایت.
به امید برگشت دانیال نوروزی و حامد افرومند و دیگر بزرگان...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
(03-31-2014, 01:30 PM)'ALAN' نوشته است: خیلی عالیه که تگ کارآموز نداریم
مزخرف ترین دوران این انجمن در زمان کارآموز ها و نویسنده های مبتدی بود انشالله که دیگه تکرار نمیشه 

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با سلام.
در اون زمان روزی ۱ نقد و تعدادی خبر بر روی تالار می رفت و باعث بسیاری رقابت در تالار شده بود و تالار بسیار فعال بود٬ می تونم بگم با اون تیم می شد ۱ سایت رو پوشش داد اونوقت شما میگید بدرد نخورد؟! پس زمانی که فروم راکت بود و هیچ چیزی داده نمی شد چی می گفتید!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان هم دقیقا همون سیستم هست فقط یکسری تغییرات داده شده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] متاسفم که اون دوران مضخرف به قول شما داره تکرار میشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون٬ امیدوارم ناراحت نشید این حرف رو به این خاطر زدم چون در همون زمان سرپرست تیم نویسندگان من بودم. واقعا هم ما با علاقه می نوشتیم٬ اگه شما حاضرید در فروم به مدت طولانی نقد و بررسی یا اخبار به طور مستمر بزارید بسم الله [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یا حداقل دلیلی بیارید تا حرف شما رو باور کنم!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

از آقای خردمندی هم بابت برگشت دوباره این سیستم تشکر میکنم چون اگه اتفاقی بیفته٬ باز هم تیم پشتیبان هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] در ضمن خیلی بهتره چون نویسنده پرورش داده میشه و بسیاری از نویسنده هایی که الان در سایت های دیگه هستن٬ خودشون از گیمفا شروع کردن و با این سیستم به شخص این قدرت داده میشه تا وارد دنیای نویسندگان بشه (عجب جمله ای) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(04-02-2014, 10:45 PM)'Farhan' نوشته است:
مزخرف ترین دوران این انجمن در زمان کارآموز ها و نویسنده های مبتدی بود انشالله که دیگه تکرار نمیشه 

با سلام.
در اون زمان روزی ۱ نقد و تعدادی خبر بر روی تالار می رفت و باعث بسیاری رقابت در تالار شده بود و تالار بسیار فعال بود٬ می تونم بگم با اون تیم می شد ۱ سایت رو پوشش داد اونوقت شما میگید بدرد نخورد؟! پس زمانی که فروم راکت بود و هیچ چیزی داده نمی شد چی می گفتید!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان هم دقیقا همون سیستم هست فقط یکسری تغییرات داده شده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] متاسفم که اون دوران مضخرف به قول شما داره تکرار میشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون٬ امیدوارم ناراحت نشید این حرف رو به این خاطر زدم چون در همون زمان سرپرست تیم نویسندگان من بودم. واقعا هم ما با علاقه می نوشتیم٬ اگه شما حاضرید در فروم به مدت طولانی نقد و بررسی یا اخبار به طور مستمر بزارید بسم الله [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] یا حداقل دلیلی بیارید تا حرف شما رو باور کنم!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

از آقای خردمندی هم بابت برگشت دوباره این سیستم تشکر میکنم چون اگه اتفاقی بیفته٬ باز هم تیم پشتیبان هست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] در ضمن خیلی بهتره چون نویسنده پرورش داده میشه و بسیاری از نویسنده هایی که الان در سایت های دیگه هستن٬ خودشون از گیمفا شروع کردن و با این سیستم به شخص این قدرت داده میشه تا وارد دنیای نویسندگان بشه (عجب جمله ای) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

میگم فرهان الان حرفت این بود که بگی"در همون زمان سرپرست تیم نویسندگان من بودم"؟؟!!!!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
متاسفانه تو فرهنگمون باب شده که فقط خود قضیه رو ببینیم و محتوا و پشتشو ول کنیم،اینکه فقط جلو بینی مونو نیگاه کنیم باب شده ولی چه میشه کرد؟؟؟!!!![img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
حرفتو قبول دارم فرهان ولی بهتره دیگه دنبال اون کامنتو نگیریم و ولش کنیم،اگه قرار باشه که به هر کامنتی جواب داده شه که دیگه..... .
همین که برای انجمن یک شخص رو درنظر گرفتن خودش جای تشکر داره.اون هم شخصی که خودش این کاره است و قبلا سکان دار بوده[img]images/smi/s0 (62).gif[/img].آقای خردمندی موفق باشید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(04-02-2014, 10:58 PM)'station' نوشته است:

با سلام.

میگم فرهان الان حرفت این بود که بگی"در همون زمان سرپرست تیم نویسندگان من بودم"؟؟!!!!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
متاسفانه تو فرهنگمون باب شده که فقط خود قضیه رو ببینیم و محتوا و پشتشو ول کنیم،اینکه فقط جلو بینی مونو نیگاه کنیم باب شده ولی چه میشه کرد؟؟؟!!!![img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
حرفتو قبول دارم فرهان ولی بهتره دیگه دنبال اون کامنتو نگیریم و ولش کنیم،اگه قرار باشه که به هر کامنتی جواب داده شه که دیگه..... .
همین که برای انجمن یک شخص رو درنظر گرفتن خودش جای تشکر داره.اون هم شخصی که خودش این کاره است و قبلا سکان دار بوده[img]images/smi/s0 (62).gif[/img].آقای خردمندی موفق باشید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فکر نمی کنی بهتره با بزرگترت درست صحبت کنی یه بار جوابمو دادی منم دیگه چیزی نگفتم پس حواست باشه

با سلام.

خب هر کسی نظری داره شاید اون موقع به نظر شما بهتر بوده اما نسبت به چیزی که من از گیمفای قدیم در نظر داشتم که هیچکدوم کاربرای الان اون موقع نبودن واقعا مزخرف بود 
البته نویسنده های مبتدی و ارشد کارشون درست بود و خداییش هم خوب می نوشتند اما اگه دقت کنی منظور من با کارآموز ها بود که الان هم اکثریت مدیر شدن و من واقعا متاسفم 

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 2 13,711 11-28-2023, 05:06 AM
آخرین ارسال: lauryfriese
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,736 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,407 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 436,051 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
  // اطلاع رسانی کاربران محروم شده و اخطار گرفته // spartacus 71 42,569 12-23-2018, 10:22 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان