امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات در انجمن گیمفا / اضافه شدن کاربران حرفه ای
با سلام خدمت کاربر عزیز گیمفا

همونطور که این مدت شاهد تغییراتی در سایت بودیم انجمن هم دچار تغییراتی شده که مهمترین اون برداشته شدن دوره های تگ دهی هست از این پس دیگر دوره تربیت نویسنده را در انجمن نخواهیم داشت و به همین دلیل تمامی تگ های نویسندگی انجمن حذف گردید .

همچنین دوره های تگ مدیریتی نیز برداشته شده و از این پس هر فصل شاهد دادن تگ های مدیریتی نخواهیم بود. بر اساس سیستم جدید کاربر بر اساس شایستگی , نظر مدیر و نیاز انجمن وارد دوره ها می شود .

در این مدت شاهد اضافه شدن تگ هایی نیز به انجمن بودیم و هم اکنون نیز چند تگ جدید به انجمن اضافه شده که مختصرا به توضیح اتفاقات انجام شده می پردازیم :

طبق تصمیم گیری مدیریت تگ همکار بازنشسته به انجمن اضافه شد تا تقدیری هر چند کم از زحمات مدیران بازنشسته مجموعه گیمفا باشد.
تگ های سرپرست خبرنگاران . خبرنگار و خبرنگار آزمایشی به انجمن اضافه شد .
تگ مدیر ارشد از انجمن حذف شد .

تگ کاربر حرفه ای یکی از اون دسته تگ هایی بود که قبلا در گیمفا وجود داشت ولی با ایجاد سیستم جدید از انجمن حذف گردید اما با رفتن گروه قدیمی تصمیم بر این شد تا این عنوان کاربری با تغییراتی جدید وارد انجمن شود

کاربران برای دریافت این تگ نیاز به یکسری حداقل هایی دارند که شرط لازم هستن ولی شرط کافی برای دریافت این تگ مطمئنا نخواهند بود کاربران برای دریافت تگ باید شروط زیر را دارا باشند :

حداقل زمان عضویت 3 ماه
تعداد ارسال ها 750
معرفی کردن 3 کاربر
داشتن 1000 اعتبار

این ها شروط اولیه بودن شرط اصلی تاییدیه مدیران انجمن هست ما کاربران زیادی را داریم که این شروط را دارا هستن ولی عملا فعالیتی ندارن پس باید فعالیت کاربر توسط مدیرا تایید بشه تا کاربر صرف داشتن 750 ارسال تگ دریافت نکنه.

امکاناتی که به این گروه داده خواهد شد:

1-دریافت تگ کاربری حرفه ای
2-کاربر می تواند در قسمت گفتگوی آزاد تاپیک ایجاد کنید
3- تعداد پیام های خصوصی افزایش پیدا خواهد کرد (تعداد افزایش اعلام خواهد شد)
4- این گروه برای ورود به دوره مدیریتی مدت کوتاه تری را طی خواهند کرد و ارجعیت بیشتری را دارا خواهند بود
5- امکان ویرایش پروفایل (در آینده ای نزدیک)
و امکاناتی که در آینده اضافه خواهد شد ...

همچنین در صورت استقبال کاربران گروه کاربران طلایی هم به انجمن اضافه خواهد شد

به امید موفقیت گیمفا [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
یعنی دیگه تگ دهی نویسندگی تموم شد؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
الان کار اموزی هم حذف میشه؟
دیگه کار اموز و یا مدیر انجمن انتخاب نمیکنی؟؟؟

پاسخ
(01-06-2014, 07:34 PM)'MICROSOFT' نوشته است: یعنی دیگه تگ دهی نویسندگی تموم شد؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بله تموم شد

(01-06-2014, 07:42 PM)'nami1' نوشته است: الان کار اموزی هم حذف میشه؟

نه اونا تگ های مدیریتی هستن فقط تگ های نویسندگی حذف شد
تگ کاربر حرفه ای مال اون دسته از کاربراست که نمیخوان وارد مدیریت بشن و شرایطش را ندارن .
کارآموز و مدیر هم اینطوری نیست که هر 3 ماه انتخاب کنیم هر وقت نیاز داشته باشیم و فرد شایسته ای را پیدا کنیم انتخاب خواهیم کرد

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
پس هر کی بخواهد نویسنده شود باید یک راست نمونه کار بدهد برود تحریره؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
(01-06-2014, 08:03 PM)'MICROSOFT' نوشته است: پس هر کی بخواهد نویسنده شود باید یک راست نمونه کار بدهد برود تحریره؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بله

اینگمار برگمان
پاسخ
(01-06-2014, 08:00 PM)spartacus نوشته است:
(01-06-2014, 07:34 PM)'MICROSOFT' نوشته است: یعنی دیگه تگ دهی نویسندگی تموم شد؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

بله تموم شد

(01-06-2014, 07:42 PM)'nami1' نوشته است: الان کار اموزی هم حذف میشه؟

نه اونا تگ های مدیریتی هستن فقط تگ های نویسندگی حذف شد
تگ کاربر حرفه ای مال اون دسته از کاربراست که نمیخوان وارد مدیریت بشن و شرایطش را ندارن .
کارآموز و مدیر هم اینطوری نیست که هر 3 ماه انتخاب کنیم هر وقت نیاز داشته باشیم و فرد شایسته ای را پیدا کنیم انتخاب خواهیم کرد

خیلی ممنون بعدش یک سوال دیگه یه وقت سیستم اعتبار دهی که بر نمیگرده؟

الان که مدیر ارشد برداشته شده بعد از مدیر انجمن چه تگی میدین؟( شد دو تا سوال :-D )

پاسخ
با گروه کاربران طلایی موافق هستم.
پاسخ
من با گروه کاربران طلایی به شدت موافقم [img=18x18]images/smi/s0 (24).gif[/img][img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط مشکل اینه که به کسی دو تا تگ داده نمیشه که عملا اشتباهه! من تا الان هر جا بودم به کاربر چند تا تگ هم میدادن حتی سایت های خوب گیم مثلا کسی توی فروم همیشه هست و در زمینه نویسندگی واقعا استعداد داره حالا شما طرف رو سر دو راهی می زارید یا مثال دیگه اینکه بنده الان تحریریه هستم دلم میخواد کاربر طلایی بشم و از امکانات نامبرده استفاده کنم اما بنا به این  سیستم فعلی نمیتونم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون یک تگ دارم :|
لطفا فکری کنید...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
بنظر من هم باید دو تا تگ داده بشه حد اقل به مایی که نزدیک به 5 ماهه تگ داریم و حتی ارشد هم بودیم. من میخوام هم تحریریه باشم و هم خبرنگار
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سینماگیمفا: خدمتی دیگر از گیمفا – رونمایی از سایت سینمایی گیمفا It's Time 4 24,614 01-31-2024, 08:30 PM
آخرین ارسال: namagama37
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 2 13,711 11-28-2023, 05:06 AM
آخرین ارسال: lauryfriese
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,736 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,406 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  رتبه گیمفا در الکسا Geagraph 1,311 265,882 07-04-2023, 11:37 AM
آخرین ارسال: cluemethod

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان