امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنسیت کارکتر شما در fallout 4 ؟
(06-17-2015, 08:40 PM)SPIDERGOBLIN نوشته است: سلام دوستان من با دیدین fallout4 مشتاق شدم نسخه های قبلی رو بازی کنم.میخواستم بدونم بازی سوم شخصه یا اول شخص.خیلی ممنون میشم که جواب بدید 

داداش بازی هم اول شخص هم سوم شخصه. می تونی با دکمه F عوضش کنی.

من که شخصیتمو مرد می اسزم تو همه بازیای نقش آفرین از جمله اسکایریم و دراگون ایج و Mass Effect اگه شخصیت زن باشه نمی تونی حس قدرت رو حس کنی زن اکشن بهش نمیاد.ولی مرد اگه باشی می خوای برو تو اسکایریم کل مردم شهرو بکش بعدشم به خودت افتخار کن.این کار با زن حال نمی ده.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
مرد چون زن بهم حال نمیده و بیشتر به مرد کارای حماسی به قول یکی از دوستان میاد و خودم مردم خخخخ
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
این دیگه سؤال داره خوب معلومه که زن :D
پاسخ
کاربران عزیز تاپیک در انجمن مناسبی احداث نشده به همین دلیل تاپیک به انجمن پاتوق منتقل می شود.

از این به بعد بحث های خود را در انجمن پاتوق ادامه بدهید.
منتقل شد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
خیلی خوب شد که شخصیت زن قابل بازی هم تایید کردند. خیلی ها می گفتند وقتی قهرمان اصلی مرد نشون داده شده و صداپشگی هم داره، پس حتما دیگه مرد هستش اما جالبه که سازنده ها عین Mass Effect دو صداپیشه استخدام کردند تا اینکه هر دو نوع شخصیت هم باشه.
کلا من این همه RPG بازی کردم یک بار هم شخصیت مورد انتخاب من مرد نبوده که این دومی باشه  :D البته Kingdoms of Amalur بود به نظرم که مرد رفتم چون جنسیت زن خیلی عین احمق ها پیاده شده بود! 
ببینیم شخصیت زن Fallout هم میتونه عین Sheperd مونث محبوبیت بیشتری پیدا کنه نسبت به مرد یا نه. البته در رابطه با Sheperd اصلا نمیشه صداپیشگی خارق العاده Jennifer Hale رو نادید گرفت. 
پاسخ
(06-18-2015, 10:05 AM)A.R.A.$.H نوشته است: خیلی خوب شد که شخصیت زن قابل بازی هم تایید کردند. خیلی ها می گفتند وقتی قهرمان اصلی مرد نشون داده شده و صداپشگی هم داره، پس حتما دیگه مرد هستش اما جالبه که سازنده ها عین Mass Effect دو صداپیشه استخدام کردند تا اینکه هر دو نوع شخصیت هم باشه.
کلا من این همه RPG بازی کردم یک بار هم شخصیت مورد انتخاب من مرد نبوده که این دومی باشه  :D البته Kingdoms of Amalur بود به نظرم که مرد رفتم چون جنسیت زن خیلی عین احمق ها پیاده شده بود! 
ببینیم شخصیت زن Fallout هم میتونه عین Sheperd مونث محبوبیت بیشتری پیدا کنه نسبت به مرد یا نه. البته در رابطه با Sheperd اصلا نمیشه صداپیشگی خارق العاده Jennifer Hale رو نادید گرفت. 

اصن کل بار کیفیتی مس افکت رو دوش شپرد معنث بود
نسخه مذکرش اصلا باهاش بازی میکردی افتخاری نداشت ولی وقتی تو آخر نسخه سوم شپرد معنث مرد خیلی ناراحت کننده بود
من کلا تو هر بازی ای که بشه باهاش شخصیت معنث رو کنترل کرد با زنه میرم نه فقط تو rpg ها مثل dead island
پاسخ
به جز قیافه، تنها فرقشون یه Perk هست (Black Widow برای زنا و Lady Killer مال مردا) 
من به شخصه زن بر میدارم چون بعضی وقتا مردا رو نمیشه راحت متقاعد کرد باید از راه های دیگه وارد شد  :D البته بعصی وقت ها هم Lady Killer لازم میشه.
 قدرت هیج کدومم فرقی نداره 
پاسخ
خب هرکسی ی سلیقه ای داره من که بازی هارو ی باز با مرد میرم ی بار با زن ولی این قضیه ماله دارک سولز صدق نمیکنه چون بار اولم نمیشه تمومش کرد که بار دوم با زن بری :D

پاسخ
از بچگي دوست داشتم توى Fallout به عنوان زن بازى مى كنم Eee   
ولى بازم با هردو بازى مى كنم  :angel:
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
من مرد رو بر میدارم
یه بار تو دراگون ایج زن برداشتم، از زندگی سیر شدم. 
تو مس افکت هم فقط 5 دقیقه تونستم شپرد مونث رو تحمل کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس کارکتر های fall out 4 کاربر های گیمفا white.wolf 14 5,117 12-10-2015, 02:03 PM
آخرین ارسال: ユニーク

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان