نظرسنجی: کدام را انتخاب می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
XBOX ONE
15.52%
9 15.52%
Play Station 4
36.21%
21 36.21%
Ouya
0%
0 0%
Shield
0%
0 0%
PC
48.28%
28 48.28%
هیچ کدام
0%
0 0%
در کل 58 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ جهانی سوم
Brick 
همانطور که می دانید زمان زیادی تا عرضه ی کنسول های نسل بعد باقی نمانده است...و حتی یکی از آن ها نیز چند ماه قبل عرضه شده اند.
کنسول های نسل فعلی فروش بسیار خوبی داشته اند.به طوری که در خانه ی هر گیمری حداقل یک کنسول بازی وجود دارد و حتی خیلی ها هم چند کنسول برای بازی کردن دارند...
اما همانطور که میدانید امروزه دیگر مثل زمان های گذشته نیست که تنها یک شرکت یک کنسول بزند و همه هم آنرا خریداری کنند;بلکه شرکت های مختلفی برای ساخت ایندسته از وسایل بازی به وجود آمده است و معروفترین آنها عبارتند از:
[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
1.(Sony(Play Station
2.(Microsoft (XBOX & PC
3.Nintendo
4.Nvidia و...

امروزه مردم از این شرکت ها انتظار یک کنسول تنها برای بازی ندارند بلکه بسیاری از فاکتور های دیگر را نیز زیر ننظر دارند...فاکتور هایی مثل:مرور اینترنت,رفتن به شبکه های اجتماعی,تماشای فیلم,پخش موسیقی و البته بازی آنلاین.
به همین دلیل شرکت ها نیز سعی کرده و موفق شده اند تا یک سری از این فاکتور ها را در کنسول های خود قرار دهند.
اما کیفیت ارائه ی آنها توسط کنسول ها و شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع با عث شده تا تفاوت هایی بین کنسول ها به وجود بیاید .
البته این تفاوت ها میتواند شامل تفاوات در میزان کیفیت ارائه ی بازی نیز بشود.و به همین دلیل مردم معمولا تا انتشار اخباری از  کنسول ها صبر می کنند و پس از بررسی و مقایسه تصمیم به خرید می کنند.
اما این همه چرت و پرت چه ربطی به جنگ جهانی داره؟!
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
گفتم جنگ جهانی چونکه با عرضه ی کنسول ها با مشخصات و ویژگی های مختلف آن هم توسط شرکت های مختلف;افراد مختلف از نقاط مختلف جهان با توجه به علایق خودشان کنسول های مختلفی را انتخاب میکنند و پس از خرید با افراد دیگر که کنسول دیگری را خریداری کرده اند به بحث و جدل می پردازند و این بحث و جدل ها در تمام نقاط جهان,به نوعی جنگ جهانی رسانه ای به وجود آورده اند.
جنگ جهانی اول:
بین کنسول های:
1.آتاری
2.سگا مگا درایو
3.ps1&2
4.Xbox
اگر چه دو کنسول پی اس 2 و ایکس باکس مدتی بعد عرضه شدند اما به دلیل کم بودن تعدادشان جنگ جهانی خاصی به وجود نیاوردند بلکه به نوعی انقلاب در عرصه ی بازی به وجود آورده و شرکت های سازندهی شان را معروف و سربلند کردند.
جنگ جهانی دوم:
کنسول های عادی:
1.(PSP(3000 & GO
2.Nintendo DS
3.Nintendo 3DS
4.PSVita
برنده ی این سری از جنگ جهانی:
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
1.XBOX &PS3(مشترک)
2.PC
3.PSP

جنگ جهانی سوم (شروع نشده و در حال شروع
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]):
1.Play Station 4
2.XBOX ONE
3.PC
4.Nvidia SHIELD
5.Ouya

برنده:
انتخاب شما!!!!!
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

حال می رسیم به قسمت اصلی:
این تاپیک به طور کلی برای این به وجود آمده تا ما با هم بحث(دوستانه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])کنیم و ببینیم که کدوم یکی بهتره و بگید خودتون کدوم رو انتخاب کردید و بگید کی  و برای چی اون کنسول رو می خرید...
خودم PS4 و PC رو انتخاب میکنم!!!ولی فعلا تا یک سال دیگه با کنسول خودم(XBOX)و کامپیوتر شخصیم بازی می کنم!!!
پاسخ
اخه برادر تو نباید pc رو جز اینا بیاری چون پی سی یه پلتفرمی که همش برندست و میشه ارتقا دادش .[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ
ps4 به خاطر اینکه دیدم سونی چقدر تو این نسل برای طرفداراش ارزش قائل شد 
 LIFE IS SHORT,PLAY MORE
gamertag in live :
saboor007 

[تصویر:  47579950367877603141.jpg]

پاسخ
ps 4 and p30
پاسخ
همه می دونن که من طرفدار چی هستم[img]images/smi/s0 (42).gif[/img]

only xbox one[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
XBOX1
عاشقشم میمرم براش[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
pc چون:سالاره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
                                                            بیست سال بعد،بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس میخوری تا بابت کارهایی که کرده ای.
                                                                                          بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار. 
                                                                                                                 بگرد.
                                                                                                                آرزو کن.
                                                                                                              کشف کن.
                                                                                                          «مارک تواین»
پاسخ
only
only
only 
THE KING
XBOX ONE
پاسخ
فعلا که THE KING افتاده عقب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نباید PC رو قرار میدادی چون کنسول نیست[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]ولی بازم بین کنسولها PS4 بهترینه[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
Live Long PC Live Long RAZER Live Long ASUS ROG
[تصویر:  1379098878_76807207117014995971.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سایت فروش بلیت بازی های جام جهانی فیفا باز شد!!!! yasin_redempetion 0 591 04-10-2022, 10:35 AM
آخرین ارسال: yasin_redempetion

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان