امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوانه‌ای مجهول؛ نقد و بررسیِ PES 2016
حمزه تونستی مثل همیشه و همون طور که ازت انتظار میرفت یه مقاله فوق العاده عالی بنویسی که مطمئنا هر کسی که بخونش از خوندنش لذت میبره و مستقیما نمیره آخر مقاله تا ببینه که نمره چند دادی. مقاله خیلی خیلی روون بود و من رو به شدت پای خودش میخکوب کرد.
انتقادایی که کردی و نظراتت رو هم به شکل خیلی خوبی توی مقاله بیان کرده بودی. 
عالی بود.
بسی لذت بردیم.  S0 (25) S0 (74)
پاسخ
(09-25-2015, 07:41 PM)station نوشته است: در کل میشه گفت که امسال، هر دو بازی خوب عمل کردند ولی فیفا یک سر و گردن بالاتر است.

امیر خان شک نکن یه سر و گردن بالاتره :cool: :cool:
FIFA از لحاظ گیم پلی حداقل 5 سال جلو تر از  PESحرکت می کنه :heart: :heart:
[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
(09-25-2015, 07:50 PM)Amir Hidden نوشته است:
(09-25-2015, 07:41 PM)station نوشته است: به به... به به... S0 (62)
مثل این که پست آقای شفایی اثر کرده و اعضای حرفه ای به خودشون اومدند و به کمک بالا بردن کیفیت مطالب اومدند. S0 (24) 
ما از اعضای ماندگار هم توقع داریم...  113
--------------------------------------------------------------
خب بریم سر اصل مطلب....
بنظرم در نقد، نسبت به بازی کم لطفی شده. بشخصه از طرفداران PES بودم و هستم ولی بنظرم امسال، فیفا 16 دلچسب تر خواهد بود. گیم پلی بازی در PES امسال کمی از واقعیت دور شده که در فیفا کاملا رعایت شده. از لحاظ گرافیک که شکی در پیروزی PES نیست ولی خب "گرافیک بالا" و " پیشرفت در گیم پلی(نسبت به نسخه اهی قبلی)" نمیتونه معیار و ملاکی برای تعیین برنده باشه. پیشرفت امسال PES برای طرفدارانش قابل توجه بوده و همین امر شاید باعث بشه که طرفداران این عنوان صحبت طرفداران فیفا رو قبول نکنند که باید بهشون(به ما S0 (25) ) حق بدید...
اینم جمله چیه... S0 (5) !!!!

نقل‌قول: ارزش PES 2016:
6.5 از 10

در کل میشه گفت که امسال، هر دو بازی خوب عمل کردند ولی فیفا یک سر و گردن بالاتر است.

ببخشیدولی با اینکه متای pes بیشتر شده چطور باز میگین فیفا بهتره ؟

نگاه کن عزیز من متای بازی به دلیل این بیشتر شده چونکه PES پیشرفت های زیادی کرده و دلیل بر این نمیشه که PES از فیفا بهتره ;)
در مورد نمره هم من اولش قبول نداشتم ولی از اونجایی که نقد از نسخه ی PC بازی هستش فکر میکنم عادلانه باشه چونکه کونامی واقعا کمکاری کرد برای نسخه ی PC و خیلی بهتر از اینا میتونست در بیاره!
و در آخر از حمزه ی عزیز تشکر میکنم که یه نقد عالی نوشت که آدم با خوندنش لذت میبره :heart: خسته نباشی
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
یخورده شوت های بازی تخیلی شده یعنی شما خیلی راحت میتونید با یه شوت ساده با هر بازیکنی شوت کنید و گل بزنید
پورت رو pc فاجعه بود گرافیک و همه چی داغون بود واز روی نسل هفت پورت شده بود ولی رو نسل هشت عالی کار شده بود و همه چی نسبت به سال قبل پیشرفت عالی کرده تو هر زمینه 
همچنان داور هنوز تو بازی خنگ هستش و موقعی که توپ از دست بازیکن در میره شما میتونید بدون دید داور یه خطای خوشکل به بازیکن بزنید بدون اینکه کارت بگیرید (این مورد زیاد پیش اومده)
منو بازی تغییر چندادنی نکرده و فقط تصاویر عوض شدن که یه خورده هم زد تو ذوغم   Confusedhy: 
بخش آنلاین که محشره مخصوصا بخش مسترلیگ عالی شدهههه شادی بعد از گل هم فوقعلاده هستش هر چند قبلا تو فیفا کار شده ولی باز واسه ما pes باز ها یه قابلیت جدید هستش مخصوصا سلفی گرفتن بازی کنا موقع شادی بعد از گل یا دودیدن سمت تماشگرا و دوربین خیلی جالبه 
گرافیک بازی که خیلی خیلی پیشرفت کرده که فقط تو نسل هشت شما میتونید این پیشرفت هارو ببینید و به pc باز ها ظلم شده  S0 (96) فیس ها عالی طراحی شدن مخصوصا موقعی که بازیکن خسته میشه عرق از صورت بازیکن ها میریزه (از خودم درنییوردم!) نورپردازی هم عالی هستش و توشب همانند واقعیت هستش که خیلی بازی رو لذت بخش کرده 
تماشگرا هم رو اعصابن و یکنواختی بینشون موج میزنه اصلا هیچ هیجانی هم به ادم نمیدن و فقط الکی بالا پایین می رن 
گزارشگر بازی یخورده شاس میزنه و خیلی باگ داره و چرت و پرت زیاد میگه (اگه انیگلیستون خوب باشه) 
فیزیک بدن ها موقع حرکت عالی کار شده مخصوصا برخورد بازیکن ها اون رو به بازی واقعی ولذت بخش تبدیل کرده
هر سال هم یه سری  موارد از pes حذف میشن از تنظیمات بازی و بقیه چیزا  :|
و همین  :D 
اگه مورد دیگه ای یادم اومد بازم میگم  :S0 (22)
من خودم فن pes هستم اینارو بر اساس تجربه ی شخصی گفتم !
پاسخ
نقدت بسیار خوندنی و زیبا بود حمزه 
حال کردیم 
هیچ حرفی در وصف کیفیت خوب این مقاله ندارم 
ممنون داش :heart:
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(09-25-2015, 08:01 PM)isapor123 نوشته است: یخورده شوت های بازی تخیلی شده یعنی شما خیلی راحت میتونید با یه شوت ساده با هر بازیکنی شوت کنید و گل بزنید
پورت رو pc فاجعه بود گرافیک و همه چی داغون بود واز روی نسل هفت پورت شده بود ولی رو نسل هشت عالی کار شده بود و همه چی نسبت به سال قبل پیشرفت عالی کرده تو هر زمینه 
همچنان داور هنوز تو بازی خنگ هستش و موقعی که توپ از دست بازیکن در میره شما میتونید بدون دید داور یه خطای خوشکل به بازیکن بزنید بدون اینکه کارت بگیرید (این مورد زیاد پیش اومده)
منو بازی تغییر چندادنی نکرده و فقط تصاویر عوض شدن که یه خورده هم زد تو ذوغم   Confusedhy: 
بخش آنلاین که محشره مخصوصا بخش مسترلیگ عالی شدهههه شادی بعد از گل هم فوقعلاده هستش هر چند قبلا تو فیفا کار شده ولی باز واسه ما pes باز ها یه قابلیت جدید هستش مخصوصا سلفی گرفتن بازی کنا موقع شادی بعد از گل یا دودیدن سمت تماشگرا و دوربین خیلی جالبه 
گرافیک بازی که خیلی خیلی پیشرفت کرده که فقط تو نسل هشت شما میتونید این پیشرفت هارو ببینید و به pc باز ها ظلم شده  S0 (96) فیس ها عالی طراحی شدن مخصوصا موقعی که بازیکن خسته میشه عرق از صورت بازیکن ها میریزه (از خودم درنییوردم!) نورپردازی هم عالی هستش و توشب همانند واقعیت هستش که خیلی بازی رو لذت بخش کرده 
تماشگرا هم رو اعصابن و یکنواختی بینشون موج میزنه اصلا هیچ هیجانی هم به ادم نمیدن و فقط الکی بالا پایین می رن 
گزارشگر بازی یخورده شاس میزنه و خیلی باگ داره و چرت و پرت زیاد میگه (اگه انیگلیستون خوب باشه) 
فیزیک بدن ها موقع حرکت عالی کار شده مخصوصا برخورد بازیکن ها اون رو به بازی واقعی ولذت بخش تبدیل کرده
گزارشگرش انگار یک کیلو مواد کشیده با نیمار که شوت میزنم یک ساعت بعد داد میزنه نیییییییمممممممااااارررررررررر .
یکی از قابلیت هایی که دوست داشتم باشه حرف زدن از گذشته بود که متاسفانه ندیدم ولی توی فیفا هست.
پاسخ
(09-25-2015, 08:01 PM)isapor123 نوشته است: یخورده شوت های بازی تخیلی شده یعنی شما خیلی راحت میتونید با یه شوت ساده با هر بازیکنی شوت کنید و گل بزنید
همچنان داور هنوز تو بازی خنگ هستش و موقعی که توپ از دست بازیکن در میره شما میتونید بدون دید داور یه خطای خوشکل به بازیکن بزنید بون اینکه کارت بگیرید (این مورد زیاد پیش اومده)

دوست عزیز شوت ها که از قدیم هم همینطوری بودن اگه یادتون باشه
نقطه ضعف PES تو شوت ها از سال 2011 تا الان:
2011= شوت هایی که از فاصله ی +35 زده می شدند وسط راه نیتروژن داشتن و دروازه بان به هیچ عنوان نمیتونست مهارشون کنه( بخصوص ابراهیموویچ و دروگبا خیلی افسانه ساخته شده بودند تو این قضیه)
2012= شوت های کات دار یا به اصطلاح R2 خیلی راحت میرفت تو دروازه و دروازه بان عملا کاری نمیکرد
2013= باز هم مشکل سال 2011 اما اینبار این مشکل یکم کمتر مشهود بود
2014= چیپ، آقا من اگه بگم با این تاکتیک حدود 6 ماه تو PES اقایی کردم چی میگید؟؟؟ یعنی کافی بود نزدیک یا داخل محوطه ی جریمه باشم.... دیگه تموم بود... گل
2015= دقیقا مشکل سال های 2012 و 2014 رو داشت فقط یکم شدتش کمتر بود
[تصویر:  call-of-duty-modern-warfare-4251.jpg]
پاسخ
چقدر زیبا بود :cry: 
خیلی زیبا بود، و لحن فوق العاده‌ای داشت.
ولی امسال هر دو بازی پیشرفت های داشتن، ولی Fifa خیلی پیشرفت داشت. تنها مشکل Fifa اینبود که برای یک عنوان فوتبال سیستم شاخی میخواست.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(09-25-2015, 07:51 PM)Kourosh Gamer S نوشته است:
(09-25-2015, 07:50 PM)Amir Hidden نوشته است:
(09-25-2015, 07:41 PM)station نوشته است: به به... به به... S0 (62)
مثل این که پست آقای شفایی اثر کرده و اعضای حرفه ای به خودشون اومدند و به کمک بالا بردن کیفیت مطالب اومدند. S0 (24) 
ما از اعضای ماندگار هم توقع داریم...  113
--------------------------------------------------------------
خب بریم سر اصل مطلب....
بنظرم در نقد، نسبت به بازی کم لطفی شده. بشخصه از طرفداران PES بودم و هستم ولی بنظرم امسال، فیفا 16 دلچسب تر خواهد بود. گیم پلی بازی در PES امسال کمی از واقعیت دور شده که در فیفا کاملا رعایت شده. از لحاظ گرافیک که شکی در پیروزی PES نیست ولی خب "گرافیک بالا" و " پیشرفت در گیم پلی(نسبت به نسخه اهی قبلی)" نمیتونه معیار و ملاکی برای تعیین برنده باشه. پیشرفت امسال PES برای طرفدارانش قابل توجه بوده و همین امر شاید باعث بشه که طرفداران این عنوان صحبت طرفداران فیفا رو قبول نکنند که باید بهشون(به ما S0 (25) ) حق بدید...
اینم جمله چیه... S0 (5) !!!!

نقل‌قول: ارزش PES 2016:
6.5 از 10

در کل میشه گفت که امسال، هر دو بازی خوب عمل کردند ولی فیفا یک سر و گردن بالاتر است.

ببخشیدولی با اینکه متای pes بیشتر شده چطور باز میگین فیفا بهتره ؟

همه چیز به متا هست به نظرت؟ 

ممنون از این نقد عالی حمزه جان

همه چی نیست 

اما تو بازی های هم سبک برتری با متای بیشتره
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
ممنون بابت مقاله! :heart:
کاملا با نقد موافقم مخصوصا از لحاظ گرافیک که رو PC یک فاجعه درست کرده(حالا کنسول های نسل بعدی ظاهرا وضعشون خیلی بهتره!)
من که با دیدن تماشاگران نسل ششمی تا نیم ساعت خشک شده بودم! تنها نقطه قوتش همین گرافیک بالای بازیکنانش بود که عالی کار شده بود.
گیم پلی هم بیاین واقع بین باشیم که فیفا «واقعیتره» برای مثال شما تو PES میتونین با فاصله 30 ثانیه (یا کمتر!!!) دو تا گل رو به دروازه رقیب بزنید (شما رو نمیدونم ولی من این تجربه رو داشتم!) ولی چنین چیزی رو تا حالا تو فیفا نتونستم انجام بدم!

به هر حال به امید بیشرفت هر دوشون!
[تصویر:  m51x_photo_2016-10-04_19-13-01.jpg]

We all start with innocence, but the world leads us to guilt.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی Doom 2016 Barbod_VP 0 1,137 12-20-2017, 11:46 PM
آخرین ارسال: Barbod_VP
  2016؛ سال کهنه سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت دوم] Devil Prince 4 2,888 06-18-2016, 08:05 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
  فتح E3 در ده دقیقه نخست! | تحلیل و بررسی کنفرانس سونی در E3 2016 saeed aghababaee 0 1,087 06-17-2016, 11:15 AM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  2016؛ سال کهنه‌ سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت اول] Devil Prince 14 4,604 06-05-2016, 12:01 PM
آخرین ارسال: mohammad9333
  بزن و فرار کن | نقد و بررسی قسمت اول Hitman 2016 The White Witcher 11 5,630 03-17-2016, 08:33 AM
آخرین ارسال: Arash356

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان