امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
سلام دوستان یه سوال فنی !

اینجا باید چیکار کرد ؟

[تصویر:  938142961950142417_12.jpg]

من متوجه منظورش نمیشم ! نه کسی زنگ میزنه نه ماموریتی نه مرحله ای ! هیچی ! فقط همین علامت سوال سبز هست ! باید چیکار کرد اینجا ؟
elitemods
پاسخ
من بازی رو سال پیش تموم کردم خیلی یادم نیست
ولی تا جایی که یادمه این علامت سوال ها ماموریت های فرعی بود
یعنی میری اونجا هیچی نیست؟
یه دایره زردرنگ یا نمیدونم چیزی که توجه تو جلب کنه؟
پاسخ
(04-21-2015, 07:33 PM)Purya_Cr7a نوشته است: من بازی رو سال پیش تموم کردم خیلی یادم نیست
ولی تا جایی که یادمه این علامت سوال ها ماموریت های فرعی بود
یعنی میری اونجا هیچی نیست؟
یه دایره زردرنگ یا نمیدونم چیزی که توجه تو جلب کنه؟

هیچی نیست ! امکانش هست از کرک یا اینطور چیزا باشه ؟
elitemods
پاسخ
درود .
شاید بدونید ولی حتما باید با فرانکلین به اون مرحله برید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان بنده تازه عضو این انجمن شدم  3

یک سوال داشتم از کاربران محترم انجمن اون هم این که بعد از مرحله ای که قایق مایکل رو میدزدن و با فرانکلین میری که پسر مایکل رو نجات بدی دیگه هیچ مرحله ای برای من باز نمیکنه یعنی هیچ مرحله ای !

فقط عین اقای معین اکبری محترم همین علامت ؟ روی نقشه هستش که این نوع مرحله به نام Strangers and Freaks هستش وقتی میرم اونجا هیچ چیزی نیستش !(فقط این رو هم بگم دقیق این همون علامت و نوشته ای هستش که برای من هم هست یعنی مشکل من با اقای معین اکبری محترم یکی هستش) دقیق رو به روی خونه فرانکلین هستش که تو you tube نگاه کردم باید اونجا یک خانمی باشه باهاش صحبت کنی که اصلا کسی نیستش و خلاصه الان هیچ کاری نمیشه کرد ! موندم !  S0 (35)

بعد از این همه صبر کردن برای منتشر شدن این بازی آخرش هم این طوری !!!!!

خلاصه کسی از دوستان نمیدونه باید چی کار کنم الان هیچ مرحله ی اصلی دیگه بهم نمیده و همین طوری موندم و فقط همین علامت رو دارم روی نقشه که هی میگه باید انجامش بدم اگه کاری باید کرد تا بشه این مرحله لعنتی رو رد کرد خواهشا کمک کنین ممنون !

اگه هم متوجه منظورم نشدید بگید بیشتر توضیح بدم خیلی ممنون  :heart:
پاسخ
(04-21-2015, 10:04 PM)Mostafa ettehadiyeh نوشته است: سلام خدمت همه دوستان بنده تازه عضو این انجمن شدم  3

یک سوال داشتم از کاربران محترم انجمن اون هم این که بعد از مرحله ای که قایق مایکل رو میدزدن و با فرانکلین میری که پسر مایکل رو نجات بدی دیگه هیچ مرحله ای برای من باز نمیکنه یعنی هیچ مرحله ای !

فقط عین اقای معین اکبری محترم همین علامت ؟ روی نقشه هستش که این نوع مرحله به نام Strangers and Freaks هستش وقتی میرم اونجا هیچ چیزی نیستش !(فقط این رو هم بگم دقیق این همون علامت و نوشته ای هستش که برای من هم هست یعنی مشکل من با اقای معین اکبری محترم یکی هستش) دقیق رو به روی خونه فرانکلین هستش که تو you tube نگاه کردم باید اونجا یک خانمی باشه باهاش صحبت کنی که اصلا کسی نیستش و خلاصه الان هیچ کاری نمیشه کرد ! موندم !  S0 (35)

بعد از این همه صبر کردن برای منتشر شدن این بازی آخرش هم این طوری !!!!!

خلاصه کسی از دوستان نمیدونه باید چی کار کنم الان هیچ مرحله ی اصلی دیگه بهم نمیده و همین طوری موندم و فقط همین علامت رو دارم روی نقشه که هی میگه باید انجامش بدم اگه کاری باید کرد تا بشه این مرحله لعنتی رو رد کرد خواهشا کمک کنین ممنون !

اگه هم متوجه منظورم نشدید بگید بیشتر توضیح بدم خیلی ممنون  :heart:

ببینید دوست عزیز این بازی برای Xbox 360 پارسال اومد و بیشتریا یادشون نیست پس اگه توی تاپیک مربوط به PC مطرح کنید شاید بیشتر کمکتون کنه!
بازی رو از یه جایی عقب تر(اگه سیوش رو داشته باشید) دوباره بازی کنید شاید مشکلتون حل شه!
اگه مشکل از این باشه که ندونید باید چیکار کنید، توضیحات و عکس بدید تا کمکتون کنیم چون من به شخصه یادم نیست! ;)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
اقا من سی دی بازی رو خرید ولی یکی از سی دی ها که این فایل داخلش خرابه یکی اقای کنه برام ا\لود کنه از سیستم خودش  ناموسا  گیر کردم یکی کمکم کنه 

این فایل رو میخوام x64o.rpf
پاسخ
من برای اقا مصطفی یه پیشنهاد دارم
شما برو سیو 100 در صد بازی رو بگیر و جایگزین کن ابته اگه میخوای قبلش از سیو خودت یه کپی بگیر
بعد از اینکه سیو رو ریختی ببین چیکار میشه
در ضمن نگید سیو نیومده همین دیروز خودم دیدم هست
پاسخ
سلام،بازی من اروره please run grand theft auto v using playgtav.exe رو میده لطفآ کمکم کنید این مشکل رو حل کنم

http://upload7.ir/uploads//4b0029e08a2a0...76a995.jpg

لطفآ بگید کدوم اپدیت ها رو باید بریزم؟
[تصویر:  mszj_gtapix-wallpaper-1920x1080.jpg]
پاسخ
http://dl5.game2dl.com/NEW/Grand.Theft.A...dl.com.rar
بیا
این رو دانلود کن
آپدیت سه با کرک 4 باهمه
ببین درست میشه یا نه
باید هرسه آپدیت رو بریزی
http://www.game2dl.com/1394/01/grand-the...-update-2/
این اپدیت دو با کرک 3
http://www.game2dl.com/1394/01/grand-the...-update-1/
اینم آپدیت 1
فقط توجه کن باید هرسه تارو بریزی و از بین کرک ها فقط کرک v4 فقط!!!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,340 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,827 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,581 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,098 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,576 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان