امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حیاتیه...کمک...!!
Exclamation 
سلام دوستان گیمفاییConfused38:Confused38:
تورو خدا یکی کمکم کنهConfused38:Confused38:من نرم افزار Uplay Client رو میخواستم ولی تو سایت رسمیش رفتم ولی دانلود نمیشه و همش صفحه ی
Oops! Google Chrome could not connect to static3.cdn.ubi.com

رو میارهConfused41:Confused41:Confused41:این موضوع برای تمام سایتهایی که اینو واسه دانلود گذاشته بودن هم صدق میکنه چون خودشون آپلود نکرده بودند و فقط لینک داده بودندConfused66:Confused66:Confused66:Confused66:خیر سرم بعد عمری میخوام AC3 رو اریجینال بازی کنم که ببین تو چه مکافاتی گیر افتادمConfused66:Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:
مرد و مردونه یکی خودش آپلود کنه بزاره اینجا تا دعاش کنم یه عالمه به اضافه ی اعتبار.البته میدونم که گیمفایی های عزیز انقدر خوب هستند که فقط برای اعتبار کار نکن و دل یه نفر بدبخت فلک زده مثل من رو شاد کننConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
برای تاپیکی که ایجاد میکنین عنوان مناسبی بنویسین.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
http://www.downloaderha.com/downloads/entry/5556/
بیا از این لینک دانلود کن من امتحان کردم سالمه
در ضمن اساسین کوفتت شه
پاسخ
(12-09-2012, 12:10 AM)Maximum-Dev نوشته است: برای تاپیکی که ایجاد میکنین عنوان مناسبی بنویسین.
مثلا چه عنوانی؟Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:خوب حتما خیلی حیاتیه که اسم تاپیکو روش گذاشتمConfused66:Confused66:شما که نمیدونین چقدر بهش نیاز دارمConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

پاسخ
داداش این لینک رو تو اینترنت دانلود منیجر کپی کن راحت دانلود می شه :
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launche...taller.exe
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
(12-09-2012, 12:10 AM)RANDY نوشته است: http://www.downloaderha.com/downloads/entry/5556/
بیا از این لینک دانلود کن من امتحان کردم سالمه
در ضمن اساسین کوفتت شه
بی ادب چرا کوفتم شه؟؟Confused43:Confused43:Confused43:

آقایون مثل اینکه این مشکل خیلی ها بودهConfused43:Confused43:Confused43:
تو فروم خود یوبیسافت گفته چجور باید حلش کرد.اگه کسی دقیقا بگه منظورش چیه و باید چیکار کنم بگه تا منم از این فلاکت نجات پیدا کنمConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:
فروم یوبی سافت

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان