امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطراتی از باگ ها و سوتی های بازی ها!
با سلام دوستان
خب همونطور که از تاپیک پیداست ، این تاپیک به منظور این است که شما اگر خاطره ای از باگ ها یا سوتی های یک بازی دارید اینجا قرار بدید تا بقیه هم نیز به لطف شما فیضی نسیبشون بشه و یکم هم بخندن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مثلا خودم: در بازیه Battlefield 4 بعضی مواقع به دشمن تیر میزدی جنازه و اسلحش رو هوا میموند!!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه سوتی هم دربازیه Call of Ghosts هست که تو اون مرحله ی که تو فضا هست صدای اسلحه به گوش میرسه و حتی انفجاره عظیمی هم رخ میده. بعضی ها میگن تو یه مرحله ای هم به 2 تا خورشید برخورد میکنید ولی  خودم همچین چیزی ندیدم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو بازیه Crysis 3 هم تو مبارزه با باس فایت(غول) آخر یه باگی بود که هرچی به این هیولایه تیر میزدی کاریش نمیشد. من به شخصه تمام تیرهای سلاح های اطراف رو روش خالی کردم کاریش نشد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. البته این مشکل با کرک ORI 2 خوشبختانه حل شد[img]/images/smi/new/18.gif[/img] 

قوانین:
1- به هیج عنوان به یکدیگر توهین یا بحث نکنید و فن بازی هم درنیارید
2- درباره ی موضوعات خارج از موضوع تاپیک بحث نکنید.(اسپم ندید)

پاسخ
تو بازیه Crysis 3 هم تو مبارزه با باس فایت(غول) آخر یه باگی بود که هرچی به این هیولایه تیر میزدی کاریش نمیشد. من به شخصه تمام تیرهای سلاح های اطراف رو روش خالی کردم کاریش نشد.  
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

عجب [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پس باگ بوده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من سر این قضیه چند بار new game  زدم , لووووووووووول [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فکر میکردم مرحله رو اشتباه شروع کردم ,  حتی چند تا هم از بازیش دوباره  خریدم  گفتم شاید بازیش مشکل داره [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] عجب [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
آخرشم بازی رو پاک کردم , خخخخخخ
[تصویر:  vdy6nrznnj8ruqar5rh7.jpg]
پاسخ
(09-24-2014, 03:49 PM)'پرایس' نوشته است:
تو بازیه Crysis 3 هم تو مبارزه با باس فایت(غول) آخر یه باگی بود که هرچی به این هیولایه تیر میزدی کاریش نمیشد. من به شخصه تمام تیرهای سلاح های اطراف رو روش خالی کردم کاریش نشد.  
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

عجب [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پس باگ بوده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من سر این قضیه چند بار new game  زدم , لووووووووووول [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فکر میکردم مرحله رو اشتباه شروع کردم ,  حتی چند تا هم از بازیش دوباره  خریدم  گفتم شاید بازیش مشکل داره [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] عجب [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

خب برادر از یکی میپرسیدی![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

ماشالا همه گیمرن و اطلاعاتشون بالا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(09-24-2014, 03:53 PM)'just-ps4' نوشته است:

انقدر اعصابمو بهم ریخته بود که اصلا حواصم به بروبچ نبود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] انشاالله دفعه های بعد حتما خدمت میرسم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

[تصویر:  vdy6nrznnj8ruqar5rh7.jpg]
پاسخ
(09-24-2014, 04:24 PM)'پرایس' نوشته است:
(09-24-2014, 03:53 PM)'just-ps4' نوشته است:

انقدر اعصابمو بهم ریخته بود که اصلا حواصم به بروبچ نبود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] انشاالله دفعه های بعد حتما خدمت میرسم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ما در خدمتیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ

منم همین مشکلو داشتم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گفتن باید بری یه کرکی بگیری بندازی روش. رفتم دان کردم انداختم روش وقتی بازی رو آوردم سیو ها پاک شده بود [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
دیگه اعصابم خرد شد و زدم بازی رو حذف کردم. اینطوری شد که من کرایسیس 3 رو تموم نکردم :(

[تصویر:  Dota.jpg]
پاسخ
من خیلی به این موارد بر خوردم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو DMC: Devil May Cry به یه مرحله ای رسیدم که همه رو میزدم می کشتم، هیچی نمی شد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بازی رو همون جا ول کردم.
تو MK: Armageddon وقتی Rain رو برداشته بودم، یه رمز رو که توش جفت پا میومد رو به عنوان فینیشر زدم، مونده رو هوا! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو MK: Deception وقتی خواستم با Mileena از بالا بیام، مونده بود رو هوا! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] هر چه قدر هم می زدیش نمی افتاد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو AC: Revelation وقتی می میری طرف ولو میشه و در حالت بی وزنی قرار می گیره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو همه AC ها گاهی می افتی تو آب! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو Saint's Row: The Third یه مرحله ای بود که هر چه قدر با تیر می زدی طرف نمی مرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو DMC: Devil May Cry گاهی دانته خود به خود میفتاد، اما مسیر پایانی نداشت! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
داستان بازی Dark هم که کلاً یه باگ بود! معلوم نیست کی داستانش رو نوشته که داستان هم باگ داره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
من که باگ زیاد دیدم ولی این یکی دیگه نوبر بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گرشاسپ:5دقیقه شروع به بازی کردن کردم یه شمشیر تو هوا زدم یک دفعه همچی اب شد سرعتی شد رفت غول اخر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
 تو sniper 3 یه بمب اومد همه رفتن تو دیوار بازی هنگ کرد (از اون جا بوسیدم بازیشو)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو lego batman 2 یه کلیده بود باید باهاش درو باز می کردی ولی غیب شد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو AC همیشه رو هوا راه میری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو gta v بار ها از تو ماشین ها رد شدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو w2k14 کله یارو کج شد و بعد از مدتی با یه باگه دیگه صاف شد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو cod black 2 به یکی تیر زدم رفت هوا دیگه نیومد پایین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو gta v اجازه دادم خودش رانندگی کنه رفت گیر کرد تو دیوار دیگه در نیومد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو rayman legends j( فوتبال ) توپ رفت تو دروازه همین طوری چرخید ولی گل نشد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو watch bogs ماشین رفت تو زمین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو gta باگ سیتی (Grand Theft Auto: Liberty City Stories) از هرجاش باگ گرفتم یه باگ هایی می داد که قابل گفتن نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]واقعا از یه بازیه 2006 انتظار نداشتم

پاسخ
کرایسیس 3 اون باگ رو داشت تو نسخهای کرکی که فقط غول مرحله اخر نبود بلکه مرحله دوم بازی به نام Welcom to Jungle هم نمیشد رفت ، با با کرک FIX 2 درستش میکردی.
اسنایپر الیت 3 هم که دیگه همه میدونن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باگهای بازی Goat Simulator هم لازم به گفتن نیست[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اساسین کرید بلک فلگ هم که کشتی رو خدا برات از آسمون میفرستاد یا یهو از زیر زمین فوران میزد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اساسین کرید 3 هم یبار کله گاو شده بوددم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یبار هم توی یه ماست وانتد تو از توی دیوار به راحتی رد شدم.
نید فرو اسپید رایوالز هم که دیگه آسمان و زمین کوه همه جا جز زمین تو دستات بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو ماین کرافت تخت خواب چپ شده و با در بر عکس[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]کلا وقتی باگ میبنم اینجوری میشم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ولی قیافه ی باگه اینجوری هستش
[img]/images/smi/new/nau.gif[/img]

یادم رفت
با استفاده از باگ های دارک سلوز 2 بدون رمز سرعت میتونی در عرض 45 دقیقه بری با رمز سرعت 17 دقیقه.از اینجا میپریدی میرفتی پیش غول اخر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بازم یادم رفت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
توی بازی Stronghold Exterme توی بخش داتانیش یبار رفتم دیدم او چیه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]رفتم مرحله اخر.
قیافم وقتی اون صحنه رو دیدم[img]/images/smi/new/nau.gif[/img][img]/images/smi/new/167.gif[/img]
وقتی رفتم انجام یدم[img]/images/smi/new/217.gif[/img][img]/images/smi/new/124.gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,837 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,788 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق ویژه هواداران سری بازی GTA + کاریکاتور بازی hitman- 47 16 5,461 07-29-2013, 09:42 PM
آخرین ارسال: smm1377
  بهترین بازی این نسل از نظر شما - مرحله ی دوم ، بازی های ورزشی 123753 1 1,426 02-26-2013, 12:05 AM
آخرین ارسال: Amir Khomayezi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان