امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطراتی از باگ ها و سوتی های بازی ها!
داداش شما خودت می گی خارج از موضوع حرف نزنید بعد نشستین 2 تایی خاطرات کرایسی می گید؟

بتلفیلد 4 ی مر حله بود از نردبون که می رفتیم بالا اگه به پای نفری که بالا سرمون بود داشت می رفت بالا می خوردیم می مردیم و باید یک سخنرانی 10 دقیقه ای رو از اول گوش می دادیم بعد دوباره از نردبون بالا می رفتیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تو Assassin creed ....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تو Batman arkham asylum بعضی وقتا که لبه ی دیوار ها رو می گرفتم پرت می شدم پاینن همینطوری می رفتم پایین از محیط بازی هم حتی خارج می شدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تو MK ی دفعه که با اسکورپین می جنگیدم زجیرش رو پرت کرد(Get Over Here[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) بعد تا آخر بازی این زنجیر تو بدنم موند[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دیگه چیزی یادم نمیاد اگه اومد می گم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
آقا من میگم شما بخند =
داشتم Assassin's Creed III رو بازی میکردم. سوار اسب بودم/ همینطور توی یک مرحله. تو اون مرحله باید یک نفر رو سوار کنی و به روستا ها ببری. ( اینا هیچ کدوم ربطی به دستان من نداره ). خلاصه مرحله تمام شد. اما من اسب رو ول نکردم و سوارش موندم. یه جایی هست لب دریا هست که همیشه سه - چهار تا سرباز هست. رفتم اونجا که کثل همیشه به ق*ت*ل برسونمشون. با اسب خواستم برم پیششون تا از همون بالای اسب بپرم بقتلمشون. از اسب هنوز نپریده، دیدم اسب خودش به صورت کاملا اتوماتیک و مجهز به وای-فای ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) میرفت جلو و اصلا وا نمیساد. با کانر هم نمیشد پیاده بشی. بعد اسب که میرفت جلو، همینطور روی سطح دریا راه میرفت!!! ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) کاملا عجیب بود ها، اما اتفاق افتاد دیگه! آقا، باورت نمیشه. اسب داشت رو سطح آب راه میرفت... راه ...
تو battelfield 4 داشتم از پله ها زیر زمین بالا میرفتم یهو از کره زمین پرت شدم تو اب نمیشد تکون خورد.بعدش دوبازه اومد از چک پوینت از اول مرحله اومد خیلی زور داشت.یه مرحله دیگشم تو زندان از پله ها میومدیم پایین تیر زدم به یارو از تو دیوار رد شد رفت بین دیواره وایساده بود تیراندازی میکرد و یه مرحلم  مرده داشت حرف میزد پاهاش تو میزه بود 
[تصویر:  8jcaemmqwaf3lhhdxeow.jpg]
پاسخ
تو بازی Batman AC وقتی با MR.Freeze میجنگیدی ضربه ی آخر رو که بهش میزدی بازی کرش می کرد.از اونجا دیگه بازی نکردم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
من نمیدونستم این همه باگ های خنده دار وجود دار[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
یکی از باگ های وحشتناکی هم که من دیدم تو Dead Rising 3 برای PC بود که سیو بازی پاک میشد و خیلی ضدحال بود. من خودم 3 یا 4 بار تا آخرای بازی رفتم و هی پاک شد. آخر سر نشستم پشت سرهم تا بازی تموم نشد بلند نشدم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
اینا که چیزی نیست تو فیفا 14 توپ رو با کله زدم رفت تو دروازه بعد از اونورش در اومد داورم توپ رو اوت حساب کرد
تو mw2 هم وقتی دشمنارو می کشتی انگار یکی قلقلکشون می داد همش تو ویبره بودن
تو کرایسیس دو از همون اول بازی تمام مرحله ها باز بود (شک دارم باگ باشه)
تو مترو با اون ماشین(البته اگه ماشین باشه) مثل آب خوردن از اون در رد شد(این باگ خیلی بدرد خورد)
اساسینم نسخه چهارش کشتی بر عکس می شد اون آخرشم همه افراد کشتی ک با دخترش بود همه خدمه از آسمون افتادن زمین بعدم مردن
تو سه هم وقتی سریازارو می کشتی شلوارشون محو می شد و فقط شرتشون بود که دیده می شد

پاسخ
منم بعضی وقتا توی assassin's creed revelation وقتی میخواستم برم توی مخفیگاه ، وقتی از پله ها پایین میرفتم ، یه دفعه زیر پام خالی میشد و درون فضای لایتناهی سقوط میکردم !![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
من تو Battlefield 4 اون مرحله ای که تو شب می خوای بری تو اون هتل وقتی از کوچه ها رد می شدم اون دو تا یار(اسماشون یادم نیست)می تونستند از تو خونه ها رد شن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img].کلا مستقیم می رفتن بعد هی برمیگشتن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ
بزرگترین سوتی gta v  اون هم توسط خودم مدیران سایت لطفا یه دانه امتیاز بدیید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با سلام امروز خیلی ناراحت بودم یه دست gta v  بازی کردم بزرگترین سوتی عمرم رو دیدم شاید باور نشه ولی حقیقت داره از روی یک خانه پریدم که یک دفعه چتر نجات باز شد بجای این که بره پایین رفت بالا سمت اسمان انگار بال در اوورده بود منم چندین حرکت سامورایی زدم از جمله خدای جنگ

[تصویر:  tcj6v8c63rsqlwm17cq7.jpg]
[تصویر:  5xmpvg0b7leqfbo9f8qx.jpg]

[تصویر:  5whk3lcrxz06g9tgzs6z.jpg]

[تصویر:  uz28fjijbg12bff9zjd2.jpg]

[تصویر:  njd3pqiv0zd3wzb84xyy.jpg]

[تصویر:  6hu0o99l8lxpu5t08rro.jpg]

[تصویر:  1beghbyqon8mzb7awgbp.jpg]

[تصویر:  9vuehgndjebryfz1uwfo.jpg]

[تصویر:  s8iodptwcjpv1sq9lxri.jpg]

[تصویر:  3v6fep6ljnbmdh3akj6c.jpg]

[تصویر:  fetb6gf9bmy3pcssi7hg.jpg][تصویر:  7fauz77fj67ofg3il3ja.jpg]

[تصویر:  jn9uk4za5xckov88472v.jpg]

اینم جوری که من فیفا بازی میکنم[تصویر:  52703239520779373946.jpg]

[تصویر:  bb0hbnxjqo5jrcfwd9lq.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,837 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,788 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق ویژه هواداران سری بازی GTA + کاریکاتور بازی hitman- 47 16 5,461 07-29-2013, 09:42 PM
آخرین ارسال: smm1377
  بهترین بازی این نسل از نظر شما - مرحله ی دوم ، بازی های ورزشی 123753 1 1,426 02-26-2013, 12:05 AM
آخرین ارسال: Amir Khomayezi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان