امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ
چرا بین ما فرق میذارید Confused25:Confused25:

شوخی کردم بابا بچه خوب وفعالیه Confused62:Confused62:Confused62:

به منم گیر میدادن ولی الان پوستمون کلف ت شدیم به دل نگیر ببین چقدر دارن نازت را میکشن مدیر و مدیر کل وناظم و... کاش برا ما هم اینجوری بودConfused38:Confused38:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
قیافه ی ماکسیموم اول صبح = Confused441:Confused413:Confused413::(49):
بعد از ظهر=Confused441:Confused413:Confused413::(49):
شب = Confused441:Confused413:Confused413::(49):Confused441:Confused413:Confused413::(49):
باشه من از فردا میام مطلب جدید میذارم از جایی هم میارم به عقل جن نرسه ولی شما هم بیاید نظر بدیدConfused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused25:Confused25:Confused25:
می خوای بری از صفحه ی 150 گوگل مطلب بیاری ؟ ای ناقلا Confused43:
نه بابا حالا ببین گفتم که اهل دروغ نیستم ولی شما هم داخل تایپیکام نظر بدبد باشه؟؟Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused66:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:Confused30:
جا داره اول سلامی عرض کنم خدمت دوستان عزیز فرومی.حالتون خوبه ؟

به عنوان یه برادر کوچک تر همون تنها خواهشی که دارم اینه ، دل کاربرا رو هر سن و سالی که باشن نشکنید..بعضی وقت ها تازه کارن و راه و روش فعالیت مفید رو نمی دونن..بهتره به جای اینکه به دید یک اسپمر بهشون نگاه کنیم،دستشون رو بگیریم و کمکشون کنیم.چرا که فردا همین دوستان یکی از شخصیت های برجسته ی نه تنها دنیای مجازی،بلکه زندگی حقیقی بشن.

وسلام/Confused74:
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

یه وبلاگ درست میکنم ترینر و.....دانلود بعد هم آپلود میکنم(((که رمزش برداشته شه))اگه به نظر بعضیا از وبلاگ خودت چیزی بذاری کپی محسوب بشه
ناراحت نشو بمانConfused25:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

Confused86:Confused86:Confused86:Confused86:اشتباه نکن دوست خوب من.اون با هیچکس مشکل نداره.ببینه جو داره به هم میریزه موضوع رو میبنده که کار خیلی درستی میکنه.در همین مطلب"21 دسامبر 2012"که گذاشته بودی موضوع رو بست چون یه آدم بی جنبه هیچی نفهم از گیم اومده داره جو فروم رو بهم میریزه که توی پست شما به بنده توهین کرد.دست ایشون درد نکنه که موضوع رو بست.Confused29:نمیخواد ناراحت بشی.بدون ما همه دوستت داریم و نمیخوایم از این جا بری.Confused29:Confused24:Confused74:
عزیزم اسم بنده رو بی جهت جلوی همه نیارید.
کلا 7 تا از تاپیک های شما بسته شده که دلایل بسته شدن تاپیک هاتونو مینویسم تا هم برای خود شما هم برای بقیه دوستان که حالت صبح و ظهر و شب منو توصیف میکنن روشن شه.

1. شما این تاپیک رو ایجاد کردی بدون ذکر منبع, و زمانی که بسته شد دوباره تاپیک رو اینجا ایجاد کردی و منبعشو نوشتی. (که بسته هم نشده)

2. دوباره این تاپیک رو ایجاد کردین و منبع رو ننوشتین (که بعدا منبع رو هم اضافه کردین)

3. این تاپیک هم بخاطر کپی برداری بسته شده. (که احتمالا بازم منبع رو بعد از اینکه تاپیک بسته شده اضافه کردین)

4. این تاپیک بخاطر تکراری بودن بسته شده.

5. این تاپیک برای کپی لینک بسته شده (بی محتواست)

6. این تاپیک برای جلوگیری از دعوا بین کاربران بسته شده.

7. این تاپیک برای اینکه بحث دینی مذهبی در سایت ممنوعه بسته شده.

از بین اینا من 1,5,6,7 رو بستم بقیش همکاری Gamerstation عزیز بوده.

نکته بعدی اینکه نمیشه بخاطر تازه وارد بودن فرد در موردش چشم پوشی کرد, چرا بعضی روز ها بیش از 100 نفر کاربر جدید داریم! مگر فرد تازه وارد نمیتونه قوانین رو بخونه ؟ بخصوص که شخصا بار ها بهتون گفتم که قوانین رو بخونید اما بازم برخلافش امروز تاپیک مذهبی میزنید.

بحث سیا.سی, دینی و مذهبی ممنوع است (در هر رابطه ای) .

[/b]
2.
از ایجاد بحث های جنجالی در میان یکدیگر جلوگیری کنید.

7.
کپی كردن مطلب از سایت های فارسي زبان حتي با ذكر منبع هم مجاز
نمي باشد
و در صورتي كه از اينگونه موارد ديده شود مطلب به سرعت حذف شده و با كاربر خاطي به شدت برخورد ميشود.

11.
برای ایجاد تاپیک باید محتوای قابل قبول داشته باشید, در تاپیکی که ایجاد میکنید باید حداقل 2 خط کامل توضیح نوشته شده باشد , در غیر این صورت تاپیک بی محتواست و ایجاد آن غیر ضروریست و بسته خواهد شد.

12.
ذکر منبع حتی در تاپیک هایی که مستقیم توسط خود شما ترجمه شده اند ضروریست.

اینکه شما یک لینک رو Copy Paste میکنی کار اشتباهی هست! اون رو توی چت روم بذارید

شما اگر اینا رو میخوندی و بهشون "توجه" میکردی تاپیک ها بسته نمیشد.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart خداحافظ alisalar11 6 2,105 01-18-2020, 05:52 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان