امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دارندگان کنسول PS3 در انجمن گیمفا
نقل‌قول: داداش من وقتی میخوام برم تو اکانتم میزنه you are sign out from psn چی کار کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
یعنی بلافاصله اینطوری میشه یا وقتی میری تو بازی؟

(09-09-2013, 05:55 PM)'Real G' نوشته است: آپدیت:اولین تاپیک مربوط به بازی های PSN ایجاد شاد لینک در پست اول

اگر یه تایپیک DLC بزنید من هم تا حدی میتونم کمک کنم 
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
من چنتا سوال داشتم اگه کسی میتونه توضیح بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
cfw چیه؟
دانگل کارش چیه؟ps3 رو کپی خور میکنه؟
چجوری میشه بازیه روی سی دی رو ریخت توی هارد؟
ممنون میشم هرکی جواب بده[تصویر:  s0%20%2874%29.gif]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
(09-09-2013, 07:11 PM)'Slh_BlueIsland' نوشته است:
نقل‌قول: داداش من وقتی میخوام برم تو اکانتم میزنه you are sign out from psn چی کار کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

(09-09-2013, 05:55 PM)'Real G' نوشته است: آپدیت:اولین تاپیک مربوط به بازی های PSN ایجاد شاد لینک در پست اول

فعلاً خیر ولی تو فکرش هستم میخوام ببینم استقبال چه جوریه اگه بیشتر شد فعالیتا گسترده تر میشه!

(09-09-2013, 08:25 PM)'erfan gamer' نوشته است: من چنتا سوال داشتم اگه کسی میتونه توضیح بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
cfw چیه؟

جای سوالت اینجا نیست ولی جواب میدم!CFW مخفف Custom Frime ware هست که فریمور دستکاری شدست که روی فریمور های رسمی 3.55 یا پایین تر نسب میشه باعث میشه که دستگاه کپی خور بشه و دستگاه هایی که ورژن کار خونه ی اونا 3.56 یا بالاتر هست روشون CFW نصب نمیشه و با متدهایی که جدیداً ابداع شده کپی خور میشن که البته نسبتاً پر هزینه هست و پیچیدگی های خودش رو داره!درمورد دانگل بازی های که فریمورشون بالاتر از 3.55 برای PS3 تا یه مدت اجرا نمیشد و همین باعث شد تیم هایی مثل COBRA یا True Blue که تونستن فریمور بالا رو هک کنن یه سری Dev_Flash و paylod مربوط به بازی ها فریمور جدید رو روی حافظه یه فلش مموری بریزن که فریمور بدون اتصال فلش مموری به دستگاه کار نکنه و روی دستگاه نصب نشه و بتونن از فروش دانگل ها پول در بیارن ولی بعد از منتشر شدن کدهای lv0 دیگه نیازی به دانگل نیست چون فریمورهای جدید بدون دانگل هم اجرا میشن و اکثر دانگل ها عملاً استفاده مهمی ندارن و حتی دانگل های مثل Cobra دامپ شدن!(هک شدن)!و معدود دانگل های مثل دانگل قدیمی و کمیاب HEX هنوز خرید و فروش میشن که تو تعمیرات PS3 نقش دارن!در کل الان دانگل هیچ ارزشی برای بازی کردن نداره! و سوال آخر بازی های PS3 روی CD نیست (مگه کنسول مایکروسافته [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) ولی خوب میشه ISO اونارو با PC استخراج کرد و با یه سری نرم افزار ریپ کرد و به PS3 انتقال داد ولی خوب با توجه به موجود بودن همه بازی ها در محیط اینترنت و فروشگاه ها نیازی نیست که این کار رو کسی انجام بده!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
دوستان لطفاً سوالتتون رو تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید اینجا فقط راجع به چیزایی که تو پست اول هست بحث میشه
پاسخ
(09-09-2013, 08:46 PM)'Real G' نوشته است:
(09-09-2013, 07:11 PM)'Slh_BlueIsland' نوشته است:

فعلاً خیر ولی تو فکرش هستم میخوام ببینم استقبال چه جوریه اگه بیشتر شد فعالیتا گسترده تر میشه!

(09-09-2013, 08:25 PM)'erfan gamer' نوشته است: من چنتا سوال داشتم اگه کسی میتونه توضیح بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
cfw چیه؟

جای سوالت اینجا نیست ولی جواب میدم!CFW مخفف Custom Frime ware هست که فریمور دستکاری شدست که روی فریمور های رسمی 3.55 یا پایین تر نسب میشه باعث میشه که دستگاه کپی خور بشه و دستگاه هایی که ورژن کار خونه ی اونا 3.56 یا بالاتر هست روشون CFW نصب نمیشه و با متدهایی که جدیداً ابداع شده کپی خور میشن که البته نسبتاً پر هزینه هست و پیچیدگی های خودش رو داره!درمورد دانگل بازی های که فریمورشون بالاتر از 3.55 برای PS3 تا یه مدت اجرا نمیشد و همین باعث شد تیم هایی مثل COBRA یا True Blue که تونستن فریمور بالا رو هک کنن یه سری Dev_Flash و paylod مربوط به بازی ها فریمور جدید رو روی حافظه یه فلش مموری بریزن که فریمور بدون اتصال فلش مموری به دستگاه کار نکنه و روی دستگاه نصب نشه و بتونن از فروش دانگل ها پول در بیارن ولی بعد از منتشر شدن کدهای lv0 دیگه نیازی به دانگل نیست چون فریمورهای جدید بدون دانگل هم اجرا میشن و اکثر دانگل ها عملاً استفاده مهمی ندارن و حتی دانگل های مثل Cobra دامپ شدن!(هک شدن)!و معدود دانگل های مثل دانگل قدیمی و کمیاب HEX هنوز خرید و فروش میشن که تو تعمیرات PS3 نقش دارن!در کل الان دانگل هیچ ارزشی برای بازی کردن نداره! و سوال آخر بازی های PS3 روی CD نیست (مگه کنسول مایکروسافته [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) ولی خوب میشه ISO اونارو با PC استخراج کرد و با یه سری نرم افزار ریپ کرد و به PS3 انتقال داد ولی خوب با توجه به موجود بودن همه بازی ها در محیط اینترنت و فروشگاه ها نیازی نیست که این کار رو کسی انجام بده!

فقط یه سوال دیگه تو اون تاپیک متاسفانه هیشکی جوابگو نیس[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
دانگل الان چنده؟مدلاش فرقی میکنه؟
ممنون داداش که پاسخگویی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ
نمیدونم 70 تا 100 ولی اگه فریمور کارخونه ای کنسولت 3.56 یا بالاتر باشه فایده نداره و در کل دانگل الان هیچ کاربردی نداره بدردت نمیخوره!
پاسخ
دوستان موافقید آموزش اجرای فیلم ها با زیر نویس فارسی بذاریم تو فروم؟!

منظورم برای کنسول PS3 هست
پاسخ
اره داداش بذار
من هی فیلم میریزم تو فلش نمیدونم چرا نشون نمیده؟؟؟
[تصویر:  kazhiraips4vsxboxone.jpg]
پاسخ
(09-10-2013, 03:37 PM)'omid_cr10' نوشته است: اره داداش بذار
من هی فیلم میریزم تو فلش نمیدونم چرا نشون نمیده؟؟؟

ظرف یکی دو روز آینده مشکل رو حل میکنم
پاسخ
منم هستم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,531 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,707 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,221 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 127,094 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,728 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان