امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مبدل PS2 - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هزار در هزار درصد عملی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان من خودم بازی GOW2 را بالا آوردم.نه فیکه نه ویروس.امتحان کنید.

ابتدا باید که خود مبدل را به همراه پلاگین از این لینک دانلود کنید.لینک زیر اخرین نسخه را همراه با پلاگین دارا می باشد پس نیازی به تهیه پلاگین ندارید.

http://pcsx2.net/download/releases/windo...aller.html

خب حالا به بایوس هم احتیاج داردی.جدید ترین بایوسی که من گیر آوردم,بایوس ورژن2 مخصوص ایالات متحده امریکا بود.

من برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان تصمیم گرفتم که حدود 20 عدد بایوس را تهیه کنم و پس از آن , همگی را برای دانلود در لینک زیر آپلود کردم پس با تهیه فایل زیر دیگر نیازی به تهیه بایوس نخواهید داشت.

http://uplod.ir/edpwiw6y4pbn/bios.exe.htm

خب حالا نرم افزار PCSX 2 یا مبدل PS2 را که از لینک بالا دانلود کرده بودید,نصب کنید.سپس گزینه های NEXT را چند بار بزنید.حالا به صفحه انتخاب بایوس می رسید.

خب من بایوس های مورد نیاز شما را تهیه کرده و قرار داده ام.آن ها را دانلود کنید.اگر دقت کنید در این صفحه یک آدرس می بینید.باید بایوس ها را آن جا بریزید.سپس گزینه REFERESH LIST را بزنید و یکی از بایوس ها را انتخاب کنید.ترجیحا جدید ترین را انتخاب کنید بهتر است.

پس از این شما باید دیسک بازی PS2 را وارد دستگاه کنید.توجه کنید که برخی DVD خوان ها نمی توانند که دیسک بازی های PS2 را بخوانند اما اکثر آن ها امروزه می توانند.هم چنین سعی کنید که اگر به دستگاه فشار وارد می شود,ادامه ندهید.

پس از قرار دادن دیسک,ضروری است که یک نرم افزار جهت گرفتن ایمیج از دیسک داشته باشید.نرم افزاری که بتواند از دیسک شما فایلی با فرمت ISO بسازد.ن از نرم افزار کم حجم MagicISO استفاده می کنم.مراحل گرفتن فایل ISO ساده است و بیش از این به آن نمی پردازم.

مرحله بعدی این است که مبدل را اجرا کنید.سپس به قسمت ISO SELECTER بروید.این قسمت در تب CDVD موجود است و یافتن آن کار سختی نیست!حالا فایل ISO تهیه شده از دیسک بازی خود را به مبدل بشناسانید یعنی این که ابتدا روی گزینه ISO SELECTER بروید و سپس BROWSE را زده و در پنجره باز شده به مسیر فایل ISO رفته و آن را انتخاب کنید.همین!بازی اجرا می شود.اما در صورتی که بازی کند اجرا شد یا مشکلی داشتید کافی است که نگاهی به این راهنما بیاندازید.

http://uplod.ir/oi34g2cloz88/HELP_PCSX2.txt.htm

راهنمایی که میبینید یک فایل نوشتاری با فرمت TXT می باشد.آن را با استفاده از نوت پد باز کنید.سپس در قسمتی از پنجره که خالی می باشد,راست کلیک کنید و گزینه RIGHT TO LEFT را بزنید تا کلمات در هم انگلیسی و فارسی مرتب شوند.سپس آن را خوانده و تنظیمات دلخواه را اعمال کنید.
پاسخ
سلام و ممنون دوست عزیز.
با همه ی ویندوز ها سازگاری داره یا خیر؟ من از ویندوز هشت استفاده میکنم که در اکثر مواقع اینجور مبدل ها روش اجرا نمیشه. (قبلا هم سعی کردم مبدل بازی های PS1 رو توی این ویندوز اجرا کنم که نشد. :( )
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
(06-28-2015, 02:06 PM)Mr.Silent نوشته است: سلام و ممنون دوست عزیز.
با همه ی ویندوز ها سازگاری داره یا خیر؟ من از ویندوز هشت استفاده میکنم که در اکثر مواقع اینجور مبدل ها روش اجرا نمیشه. (قبلا هم سعی کردم مبدل بازی های PS1 رو توی این ویندوز اجرا کنم که نشد. :( )

دوست عزیز,امتحان نکردم اما با ویندوز 7 به طور کامل سازگاری داره احتمالا با اون هم داشته باشه.
حجم فایل کمه دانلود و انتحان کنید.ضرری نداره!
پاسخ
امکان فوق العاده ای که این مبدل داره اینه که اجازه میده خودتون رزولوشن را وارد کنید مثلا می تونید 1920 در 1080 یا ابعاد رزولوشن 4k را وارد کنید.هیچ گونه قفل فریم ریتی هم نداره و فقط cpu قوی می خواد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,812 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC End Of The Line 75 46,141 02-24-2019, 07:48 PM
آخرین ارسال: B.vahid
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,248 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  لینک های دانلود بازی، اپدیت و نرم افزار های ps4 End Of The Line 113 33,746 06-09-2017, 05:38 PM
آخرین ارسال: amir27
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,999 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان