امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..:: دانلود هفتمین شماره مجله IMDb-DL ::..
Video 
با عرض سلام به همراهان هميشگي وخوب مجله ي  IMDb-Dlاکنون که با هفتمين شماره مجلهIMDb-Dl ميهمان ديدگان شما مخاطبان گرامي هستيم بر خودمان لازم مي دانيم که بيش و پيش از هر چيز از همراهي صميمانه و مشفقانه شما عزيزان قدرداني نموده و اين ميسر نبود جز با لطف پروردگار و حمايت و همدلي شما ياران هميشگي، اميدواريم بتوانيم قدردان اين همه لطف و محبت شما عزيزان باشيم.
به خاطر تاخير در منتشر شدن ، شماره هاي مجله IMDb-Dl از شما عزيزان عذر خواه هستم ، انشالله دهم ، هر ماه مجله سينمايي IMDb-Dl منتشر خواهد شد بدون هيچ نوع تاخيري .
همچنين داخل مجله براي شما عزيزان دسترسي را ايجاد کرده ايم که تنها با چند کليک ساده به آرشيو کامل مجله سينماييIMDb-D دسترسي داشته باشيد ، به علاوه امکانات بيشتر جديدي که پس از دانلود مجله سينمايي خواهيد ديد .
همچنين از شماره آينده ، در چهار چوب مطالب با تغييرات بهتر و سازنده تري روبرو خواهيد شد ، ما رقابت نمي کنيم رقابت مي آفرينيم .
از جانب خودم و اعضاي کادر مجله براي همه شما همراهان عزيز آرزوي سلامتي و موفقيت دارم.

با تشکر
امير قيومي انارکي
مدير مسئول مجله سينمايي IMDb-Dl

[تصویر:  501rrg0r0j02pg9i9mx.jpg]

.:: دانلود با لينک مستقيم اختصاصي ::.

[تصویر:  Magazine.png]
Click Here

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

.:: لينك دانلود اختصاصي از سرور مديا فاير MediaFire ::.

[تصویر:  ServerMedia.png]
Click Here

پاسخ
دوستان حتما دانلود کنید..
دیزاین این مجله هم مثل گیمفاپلاس با بنده هستش
پاسخ
پیرو حرف حامد جان، بنده هم ویراستار تیم هستم. تو این شماره نقد و بررسی سریال هوش سیاه 2 رو داشتم. بخونید.. زوریه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ما که تشکر کردیم از شما.
[تصویر:  23282666029139681402.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,099 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,735 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,463 12-18-2018, 01:51 PM