امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همبازی و اسپانسر در یکی از بازیهای آنلاین خارجی. رنک ممتاز سرور
سلام دوستان

آشنایی با بازی
در یکی از بازیهای آنلاین خارجی که مجموعا کمتر از 5 ماهه که شروع به کار کرده نیازمند اسپانسر و همبازی روی اکانت هستم. البته سروری که بنده قرار دادم 17 روز هست که شروع شده و از دومین روز در بازی ثبت نام کردم و تا امروز همچنان فعال هستم.

سبک بازی استراتژیک. چیزی بین تراویان و کلش. گیم پلی بسیار جذاب,امکان دیدن و مدیریت هر یک از جنگها !
دارای نسخه های اندروید,ios و ویندوز 10 کامپیوتر
حجم مصرفی ساعتی از کمتر از 1 مگابایت الی حداکثر 9 مگابایت. به طور معمول ساعتی 3-4 مگابایت در صورت آنلاین بودن پیوسته و انجام کارهای مستمر.

وضعیت اکانت و سرور
رنک 7 سرور در لیست افتخارات+ رنک 4 در لیست تعداد سربازان کشته از دشمن و زیر 20 در سایر لیست ها بجز لیست سازندگی.

ارتش فول,وضعیت ساختمانها بهینه ترین حالت برای جنگ و امتیازگیری, قرار داشتن در اتحاد اول سرور.

تعداد بازیکن سرور زیاد. ولی ظاهرا ایرانی ها نیستند در این بازی. بیشتر بازیکنان روسی هستند.

تا این لحظه بدون جم (GEM) بازی کردم با این وجود اختلافم با رنک 1 در همه لیست ها بسیار کمه و با 1-2 روز فعالیت با جم قابل جبران هست. این در حالی هست که بقیه بازیکنهای رنک بالاتر دارند از جم استفاده میکنند. برای موفقیت در بازی به یک همبازی با توانایی خرید جم نیاز دارم. حداقل 100 دلار و توانایی خرید از پیپال.
لطفا فقط در پیغام خصوصی در ارتباط باشید.
آپدیت امروز: رنک 2 افتخارات+ رنک 3 تعداد کشته ها
پاسخ
کمتر وقت برای این بازی های چرت تحت وب و بدون پایان بذارید
بازی قحطیه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک و کلن ایرانی در بازی Destiny 2 AbeeshoX 1 1,070 04-13-2024, 01:49 AM
آخرین ارسال: Perceptter
  بهترین هارد سرور sapraasannat 0 239 10-17-2023, 02:24 PM
آخرین ارسال: sapraasannat
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 239 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 57,224 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,967 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان