نظرسنجی: ایا ونوم اسنیک شخص بیگ باس نیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
او حتما خود بیگ باس است
23.53%
4 23.53%
نه او بیگ باس نیست
29.41%
5 29.41%
مطمئن نیستم. ..
47.06%
8 47.06%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروغ بزرگ جناب کوجیما؟ !!!
4 ماه از عرضه MGSV TPP می گذرد. بازیی پر حاشیه که خیل عظیمی از طرفداران را نا امید کرد. بخش اعظم این نا امیدی مربوط به پایان بندی این بازی بود.
اما آیا این پایان بندی واقعاً درست بود؟ یا کوجیما باز هم طرفداران را سر کار گذاشته است؟ 
هر روز که می گذرد ، تناقضات بیشتری در این مرحله خاص که کل فلسفه بازی را زیر سوال برد پیدا می شود. 
ابتدا لازم به ذکر است که در این مرحله نشان داده می شود که اسماعیل و نه ایهب بیگ باس واقعی است و ونوم اسنیک صرفا یکی از سربازان قدیمی باس است که با هیپنوتراپی و جراحی صورت فکر می کند بیگ باس است. 
این مطلب با اینکه برای طرفداران نا امید کننده بود اما به خودی خود ایرادی بر آن وارد نبود. تا اینکه بررسی های بیشتری صورت گرفت. ...

بسیار بعید به نظر می رسد که مرحله 46 واقعی بوده باشد. تناقضات بنیادی زیادی بین این مرحله و کل سری وجود دارد. مانند:

هر دو چشم اسماعیل سالم اند. 
مدل اسماعیل همان مدل مدیک درGZهست.
صدای مدیک و باس دقیقا مثل هم است
و...
همانطور که احتمالاً می دانید طراحی چهره آواتار در بازی به عهده خود ماست. رنگ این چهره و به دنبال آن رنگ بقیه بدن آواتار می تواند بسیار تیره تر از رنگ بدن بیگ باس باشد. حال اگر باور کنیم که دکتر درون بازی چهره مدیک را تغییر داده، چگونه در آن مدت زمان کم رنگ بدن ونوم را کاملا تغییر داده و آن را به رنگ بدن باس در آورده؟ 
بیگ باس قدی برابر 192Cm دارد. این یعنی قد وی بلند است. چطور قد ونوم و باس را یکی کرده اند و چطور افرادی مانند امریک متوجه این موضوع نشده اند؟ 

در دنیای واقعی هر فرد صدای منحصر به فرد خود را دارد. در نتيجه باس و ونوم باید صدای متفاوتی داشته باشند. پس چرا هیچ کس حتی افرادی که با ونوم کاملا آشنا اند( مانند میلر و امریک) متوجه این موضوع نمی شوند؟ 
همچنین یکی از نشانه هایی که در سری به آن بسیار به آن توجه شده زخم بالای گونه راست باس است .اما در مرحله 46....

[تصویر:  p4QKwzn.png]
لطفا نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
من که توی این عکس جای زخمی نمیبینم
[تصویر:  big_boss__venom_snake_by_anubisdhl-d9dx108.jpg]
پاسخ
(01-07-2016, 04:32 PM)Lincoln Clay نوشته است:
من که توی این عکس جای زخمی نمیبینم
[تصویر:  big_boss__venom_snake_by_anubisdhl-d9dx108.jpg]

آ قربون این عکس که گذاشتی. روش زوم کن قشنگ جای زخم که ترمیم شده معلومه

[تصویر:  thm_5571268538474.jpg]
پاسخ
از بس کیفیت عکسی که فرستادی بالاس من دارم سلول هاش هم میبینم S0 (2)
پاسخ
[تصویر:  5571268538474.jpg]
پاسخ
یک نکته کلا این بازی

دومین: این استاد استاد کوجیما من از اولش مخالف بودم باهاش اول اون بازی اخراج و اشتی و دوباره اخراج و اون پایان بازیش که از مرحله 32 به بعد همه مراحله قبلی هر چند خیلی ها میگید کاره کونامی ببخشید کوجیما موظف در قبال وظیفه اش بازی رو کامل بده دیگه حتی پشتیبانی هم نشد از بازی اینا همش حرفه ادم حرسش میگیره از بازی واقعا تخیلی شده بود بازی

(01-07-2016, 04:41 PM).:lightning:. نوشته است: [تصویر:  5571268538474.jpg]
عکس بالا سمت راست پیشونیش رو نگاه کن حالا عکسای بعد رو نگاه کن ابروشو تو دوتا عکس پایینی نگه کن(خط کشیده شده رو چشمش) حالا دوتا عکس بالا رو نگاه کن خیلی تناقض داره این شخصیت

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
نظریه خودم اینه.
تمامی اتفاقاتی که در طول بازی رخ داد،توهم بیگ باس بودند.ما تو نقش بیگ باس بازی میکردیم.مرحله آخر دروغه(به غیر از اون تیکه آخر که ونوم رو نشون میده اوترهون رو ساخته)
بیگ باس توی بیمارستان صددرصد بستری شده، یک کلون دقیق مثل ونوم ساختن ازش تا بیاد اوترهون رو بسازه.بعد توی قسمت metal gear،کسی که سالید میکشه در اصل همون ونوم بوده و به خاطر یکسری دلایل، بیگ باس به سالید دستور میده ونوم رو بکشه.
البته گفتم نظریه خودمه،خودم خیلی باهاش مخالفت دارم،ولی ممکنه این اتفاق افتاده باشه.
That was just a dream

پاسخ
دوستان ایراد هایی را که می گیرید جواب همش را میتونم بدم اما مسئله اینه که این کار نیاز به یه مقاله بلند داره که وقت نمی کنم بنویسم
پاسخ
استاد قربونت بشم آخه چرا همه رو گیج میکنی ببینمش بهش میگم .
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
لامصب بازی اینجور تناقضا زیاد داره.
باید دید که اصلا دلیلی برای واقعی بودن اپیزود Truth هست؟ Blink
یه نکته دیگه این که کوجیما همیشه میگفت V مکمل کننده همه قسمت ها هست و ما میبینیم بیگ باس به شیطان تبدیل میشه تو اترهیون.
خب اگه تمام بازی توهم و تخیل باشه چه ارزشی داره؟( از لحاظ داستانی)
NVB

4Ever Live
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرکت در امضاء petition برای انتقال ip متال گیر به سونی /کوجیما Anárion 0 1,159 12-20-2015, 08:07 PM
آخرین ارسال: Anárion
  مورد عجیب جناب کوجیما 2 Anárion 8 2,206 12-11-2015, 07:41 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  مورد عجیب جناب کوجیما Anárion 14 3,786 12-10-2015, 06:49 PM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان