نظرسنجی: ایا ونوم اسنیک شخص بیگ باس نیست؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
او حتما خود بیگ باس است
23.53%
4 23.53%
نه او بیگ باس نیست
29.41%
5 29.41%
مطمئن نیستم. ..
47.06%
8 47.06%
در کل 17 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروغ بزرگ جناب کوجیما؟ !!!
تا بعد از دیس ارمامنت هیچی معلوم نیست. ..
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
یه چندتا چیز هم من فهمیدم
۱.توی مرحله ی بیمارستان وقتی کوایت به اسماعیل چاقو میزنه خون نمیاد همچنین اگه دقت کنید وقتی چاقو رو دراورد یه مایع سیاه رنگ از بدنش زد بیرون.
۲.اسماعیل توی مرحله اول دوبار مرد.یه بار وقتی تو بیمارستان قاطیه جمعیت بودیم و تیربارونمون میکنن،یه بارهم توی ماشین که تیر میخوره،ولی بازم میبینیم زندس. Blink
XOF... Kisses and hugs following by a big F you S0 (2)
پاسخ
(01-08-2016, 12:44 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: یه چندتا چیز هم من فهمیدم
۱.توی مرحله ی بیمارستان وقتی کوایت به اسماعیل چاقو میزنه خون نمیاد همچنین اگه دقت کنید وقتی چاقو رو دراورد یه مایع سیاه رنگ از بدنش زد بیرون.
۲.اسماعیل توی مرحله اول دوبار مرد.یه بار وقتی تو بیمارستان قاطیه جمعیت بودیم و تیربارونمون میکنن،یه بارهم توی ماشین که تیر میخوره،ولی بازم میبینیم زندس. Blink

مورد اول را که خیلی وقته همه میدانند. 
مورد دوم هم در اشتباهید. اون فرد که تیرباران شد اسماعیل نبود. با دقت بازی کنید می فهمید. 
تیر خوردن تو ماشین را هم می دونستیم ولی حداقل فعلا دلیلی براش نیست.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ

بنظر خودم هیچکدوم از اتفاقات توی بیمارستان اصلا رخ نداده.اون فقط توهم اسنیک بوده.
That was just a dream

پاسخ
(01-08-2016, 12:49 PM)ERFAN RP نوشته است:

بنظر خودم هیچکدوم از اتفاقات توی بیمارستان اصلا رخ نداده.اون فقط توهم اسنیک بوده.
والا اینطور به نظر میرسه ولی اگه یادتون باشه بیگ باس تو یه نوارکاست به اسلات میگفت که میخوام وقتی اون (ونوم اسنیک) از کما بیرون میاد یه بار ببینمش.
با این حساب یا واقعا این دو نفر از هم جدا هستن و وجود دارن یا کلا بازی و نوار و کاتسین ها و... تو توهم دنبال میشه S0 (2)
NVB

4Ever Live
پاسخ
(01-08-2016, 12:55 PM)Geniuss نوشته است:
(01-08-2016, 12:49 PM)ERFAN RP نوشته است:

والا اینطور به نظر میرسه ولی اگه یادتون باشه بیگ باس تو یه نوارکاست به اسلات میگفت که میخوام وقتی اون (ونوم اسنیک) از کما بیرون میاد یه بار ببینمش.
با این حساب یا واقعا این دو نفر از هم جدا هستن و وجود دارن یا کلا بازی و نوار و کاتسین ها و... تو توهم دنبال میشه S0 (2)

صددرصد یک کلون دقیقا مثل بیگ باس وجود داره(بغیر از کودکان شرور).که توی قسمت اول این سری،اون کشته میشه.اون(ونوم) بوده که اوترهون رو درست کرده تا رویای بیگ باس به حقیقت بپیونده.
بازم تئوریه خودمه،تمامی نوار کاستهایی که بعد از اتفاقات بیدار شدن اسنیک هستش،دروغ هستند،و بقیه که قبل از بیدار شدن اسنیک بوده(مثل نوارکاست های میجر زیرو) واقعیت داره.اون نوار کاستی که گفتید،به احتمال زیاد ونوم به اسلات میگه که میخواد بعد از بیدار شدن اسنیکاونو ببینه.
مرحله 46 که واقعیت نامیده شده،یکسری از قسمتهاش بنظر واقعیته تا دروغ.مثل فرار کردن بیگ باس(که به نظر خودم،اون ونوم بوده) تا صحنه ای که اوترهون رو نشون  میده که ونوم،پایگاه رو ساخته و داره به حرفهای بیگ باس گوش میده.
That was just a dream

پاسخ
نقل‌قول: اون نوار کاستی که گفتید،به احتمال زیاد ونوم به اسلات میگه که میخواد بعد از بیدار شدن اسنیکاونو ببینه.

نابودم کردی داداش S0 (2)
اخه اسم اون نوار اگه اشتباه نکنم این بود : Secret recording of big boss and ocelot
NVB

4Ever Live
پاسخ
(01-08-2016, 01:11 PM)Geniuss نوشته است:
نقل‌قول: اون نوار کاستی که گفتید،به احتمال زیاد ونوم به اسلات میگه که میخواد بعد از بیدار شدن اسنیکاونو ببینه.

نابودم کردی داداش S0 (2)
اخه اسم اون نوار اگه اشتباه نکنم این بود : Secret recording of big boss and ocelot

پس کلا این قضیه من آن فایر با این کاست زیر سوال میره.بعد از بیدار شدن بیگ باس،روح انتقام گیر بیدار میشه و توسط سایکومنتیس کنترل میشه تا بیگ باس رو بکشن،این نوار کاست میتونه چند ساعت قبل تر از این اتفاق بیمارستان باشه،یا میتونه ونوم باشه که داره با اسلات حرف میزنه
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرکت در امضاء petition برای انتقال ip متال گیر به سونی /کوجیما Anárion 0 1,159 12-20-2015, 08:07 PM
آخرین ارسال: Anárion
  مورد عجیب جناب کوجیما 2 Anárion 8 2,206 12-11-2015, 07:41 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  مورد عجیب جناب کوجیما Anárion 14 3,786 12-10-2015, 06:49 PM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان