امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در تاریخ 13 آپریل میتوانید یک ps4 با باندل سه بازی خریداری کنید
[تصویر:  ps4_player_bundle.jpg]
امروز در آمازون ایتالیا در قسمت کنسول ها یک باندلی بود که توجه ی خیلی ها به او باندل جذب شد باندلی بود که با خرید ps4 سه بازی دیگر به نام های
the order
the last of us
Bloodborne
و نسخه ی خریداری شده ی بازی [font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]LittleBigPlanet 3 هم در این کنسول هست، فعلا از رنگ کنسول خبری نیست ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی.این باندل با کنسول و دسته و سه بازی فیزیکی و یک بازی psn در این سایت به قیمت 399 دلار به فروش می رسد.[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]منبع
[/font]
پاسخ
درود .
نسخه ی خریداری شده ی بازی LittleBigPlanet 3 
فک کنم در اینجا منظورت نسخه دیجیتالی باشه .
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی
[/font]

[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]گمان میکنم درست تره .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]حسین جان یک خبر رو که ترجمه میکنی برگرد به عقب مشکلاتش رو اصلاح کن . اگه بتونی این مشکلات رو تصحیح کنی عالی میشی .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]موفق باشی حسین جان .[/font]
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(04-10-2015, 11:22 PM)Dead Soldier نوشته است: درود .
نسخه ی خریداری شده ی بازی LittleBigPlanet 3 
فک کنم در اینجا منظورت نسخه دیجیتالی باشه .
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی
[/font]

[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]گمان میکنم درست تره .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]حسین جان یک خبر رو که ترجمه میکنی برگرد به عقب مشکلاتش رو اصلاح کن . اگه بتونی این مشکلات رو تصحیح کنی عالی میشی .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]موفق باشی حسین جان .[/font]
psn بهتره چون تو خود منبع گفته
باشه بزار فعلا اولش به مرور زمان بهتر میشم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,422 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest مشخص شد White Beard 0 1,311 10-22-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاریخ آغاز تست آلفای بازی Bleeding Edge مشخص شد White Beard 0 1,239 10-18-2019, 09:28 PM
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,215 10-17-2019, 12:37 AM
  تاریخ انتشار بازی Moons of Madness مشخص شد White Beard 0 1,211 10-10-2019, 11:01 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان