امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دزد خاطرات خوب را ربود / نقد و بررسی Thief
بخشید یه سوال انجمن های دیگه اسپم دادن و نوشتن این که خوب بود ممنوعه فقط باید دکمه ی تشکر رو زد این جا ایرادی نداره من اسپم بدم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
(07-31-2014, 11:35 AM)'mahyar.a' نوشته است: بخشید یه سوال انجمن های دیگه اسپم دادن و نوشتن این که خوب بود ممنوعه فقط باید دکمه ی تشکر رو زد این جا ایرادی نداره من اسپم بدم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

نباید اسپم بدید. قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

5. اسپم ندهید, در غير اين صورت با شما برخورد خواهد شد.
10. کلید تشکر پایین هر پست برای تشکر کردن وجود دارد, پس لطفا اگر از تاپیکی يا پستي خوشتان آمد از كليد تشكر استفاده كنيد و اسپم ندهيد.

پاسخ
سلام!
[bgcolor=#696969]...اما این بار با ریبوت خود به خانه های بازیبازان برگشته است...[/bgcolor]
باید اصلاح بشه به:"...به خانه های بازیبازان، بازگردانده است..."

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
(07-31-2014, 05:27 AM)'L I O N E L' نوشته است: دوست عزیز برای کارهای ابتدایی خوب بود...
نکته ای که هست اینه که نه فقط شما بلکه همه باید از یه اصل کوچیک ولی ناشناخته پیروی کنن... توی نوشتن متن هاتون از فعل های تکراری استفاده نکنید.
این جمله شما در همون خط اوله:
پس از ده سال باری دیگر Thief باز گشته است اما این بار با ریبوت خود به خانه های بازیبازان برگشته است. این عنوان ریبوتی از به یادماندنی ترین و به نوعی بهترین فرزندن استلماخ است، فرزندی که اکنون یتیم شده است ( ممکنه غلط املایی هم باشه... صرفا کپی کردم! )
چهارتا "است" توی این جمله اس و همین ظاهر رو خراب میکنه... سعی کنید با گسترش جمله و بیشتر کردن متن کاری کنید که فاصله این است ها با هم زیاد بشه و البته تا جایی هم که می‌تونید حداقل دو تا از اون است ها رو حذف کنید و یه فعل دیگه جاش بذارید. 
یه نمونه از همین جمله:
"پس از ده سال بازی Thief بازگشته تا با ریبوت خود به خان بازیبازان بازگردد. این عنوان نوعی ریبوت یا یک نسخه بازسازی شده از سری بازی های Thief محسوب می‌شود. عناوینی که از مطرح ترین بازی‌های سبک مخفی کاری ( Stealth ) به شمار می‌روند"
با کمی گسترش میشه جمله رو مقداری بهتر کرد و به خواننده یه حس بهتر داد.
موفق باشید.

حرفت حقه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون تو مقاله ی بعدی رعایت می کنم.......[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(07-31-2014, 12:51 PM)'Clonel Kovolsky' نوشته است: سلام!
[bgcolor=#696969]...اما این بار با ریبوت خود به خانه های بازیبازان برگشته است...[/bgcolor]
باید اصلاح بشه به:"...به خانه های بازیبازان، بازگردانده است..."

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

مال خودم درست تره [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
اوه اوه.
ببخشید!ایراد از من بود…اصلا لغت "با" رو ندیدم
عذر میخوام
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
نقد خوبی بود خسته نباشید منتظر کار های بعدیت هم هستیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,811 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 970 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 995 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,951 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,144 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان