امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلایلی که باعث می شود گیمر به طرف یک بازی نرود
ممنون بابت نظرتون من هم از خوندن نظر شما لذت بردم. در مورد مشکلات مقاله هم ان شاالله در مقاله های بعدی، دارک سولز هم طرفدار مخصوص به خودش رو داره و نظر شما هم کاملا برای من قابل احتراحمه اگر شما از بازی لذت بردید من هم آن را تجربه خواهم کرد. :heart:
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
سلام
اولا ممنون بابت وقتی که صرف نوشتن مقاله کردید.
به نظرم باید جملات ابی رنگ رو که بر مبنای سلیقتون نوشتین رو حذف کنین چون باعث ناراحتی فن های بعضی از عناوین میشه…با برخی از حرفاتون مخالفم:سختی بیش از حد برای یک "گیمر" واقعی لذت بخشه چون باعث تلاش دوباره و چند باره گیمر برای گذروندن مراحل میشه مخصوصا اگه open world باشه مثل همین دارک سولز که با وجود سختی فروش واقعا خوبی داشته و من به شخصه باهاش حال کردم...اگه یه بازی بخاطر سختی باعث زدن دل گیمر میشه پس چرا عناوینی مثل Arma و Insurgency که واقعا سختن(مخصوصا Insurgency فقط برین گیم پلیشو ببینین)،جزو ۱۰۰ بازی برتر استیمن؟

ببخشید اگه طولانی شد!ولی واقعا به نظرم اون تکستای ابی رو حذف کنین!!!
[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
قربونت برم حذف شدند!!!
پاسخ
سلام دوست عزیز
مقاله ی خیلی خوبی بود ولی اگه یک مقدمه ی کامل تر و جذاب تر براش می نوشتی خیلی عالی می شد.
در مورد بقیه ی قسمت ها هم که بقیه دوستان گفتند فقط می مونه بخش بندی که به نظر من هر پنج مورد درست و به جا بود.
و یک چیزی دیگه اینکه درسته بازی باید سخت باشه ولی باید تام گیمر ها رو در نظر گرفت نه فقط حرفه ای ها رو و ایمکه یک کمی باید به فکر دارندگان رایانه های شخصی باشند من خودم به شخصه قثط به خاطر تعبیه نشدن دکمه های بازی برای PC اصلا این بازی رو انجام ندادم چون تا میام با دکمه های بازی آشنا بشم خودم رو گم کردم.
باگ و گیم پلی هم که اصلا نگو من خودم اگه گیک پلی یه بازی خسته کننده باشه میزارمش کنار و یا باگ های آزار دهنده داشته باشه.
در مورد سلیقه که من هم بتمن رو دوست دارم و هم مرد عنکبوتی رو ولی کسانی که بازی مرد عنکبوتی ساخته اند نتونستند اون رو به یک بازی عالی در سطح بتمن در بیارند مطمئنا اگه مرد عنکبوتی م به دست سازندگان بتمن می افتاد یکی از بهترین بازی ها میشد.
مقاله ی بسیار عالی ای بود.
با سپاسی بی پایان
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ممنونم :heart: در مورد کلید بازی دارک سولز هم باهاتون موافقم
پاسخ
آره دیگه ببین بازی باید سخت باشه چون اگه سخت نباشه لذتی نداره بازی باید اینقدر سخت باشه که بازیباز نتونه اون رو بازی کنه و هر دفعه شکست بخوره تا اونجایی که روح و جسمش به صلابه کشیده بشه و از درد و رنج عذاب شکستی که خورده راهی برای نجات خودش از این همه شکست پیدا کنه و اینقدر تلاش کنه که بتونه بازی رو با اون همه سختی به پایان برسونه و این لذت بخش ترین قسمت یک بازی هست که می تونه یه بازی باز تجربه کنه ولی اگه در کنار این سختی چیز هایی مثل باگ های آزار دهنده و یا همین مشکل کلید های بازی باشه این بازیبه نظر من اصلا لذت بخش نیست چون بازیباز به جای اینکه به فکر درگیری در بازی بشاه  و اینکه چطور اون مرحله و غول رو شکست بده باید حواسش به دکمه های بازی باشه که کدوم چیکار می کنه و یا حالا باید چیو بزنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اولا ممنون از زحمتی که کشیدی اما شخصا تنها دلیلی که نخوام برم طرف یه بازی اینه که ترسناک باشه S0 (38)
بازی سخت تلاش کردن کیف می ده
گرافیک پایین باشه و باگ داشته می خندیم به بعضی هاشون باز می شه تحمل
گیم پلی هم ضعیف باشه یه بار تموم می کنیم می ره بی خیال می شیم
افت فریم که بچه بازی بابا یکم لگ که مانع بازی کردن نمی شه
اما بازی ترسناک باشه. دیگه هیچی نمی گم من تا صبح بیدارم احتمالا نیم ساعت پیش داشتم اویل جدیده بازی می کردم 109
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
ولی من با بازی ترسناک حال می کنم و باعث میشه به طرقش برم فیلم ترسانک هم زیاد نگاه می کنم :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 973 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,760 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,181 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مقاله های 3ریالی| بدبختی های یک گیمر sir x 8 3,893 07-14-2017, 02:32 PM
آخرین ارسال: sir alex
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,740 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان